Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
malgorek

opinie Dr brzuchański -Trzyniec

Polecane posty

dziewczyny prosze piszcie tu opinie doktorka:), ktora miala u niego op biustu:) pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Magda_Luiza
W lipcu bylam na operacji powiekszenia biustu u doktora brzuchanskiego.I coz ja moge powiedziec?Jestem nawet bardziej niz zadowolona.Odmienil mi moje zycie.Jest bardzo dobrym chirurgiem i wielkie dzieki mu za to.POLECAM.Dziewczyny nie zastanawiajcie sie dlugo.Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ginett
2 lata po operacji. Piersi jak marzenie. Polecam Brzuchańskiego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zadowolonabardzo
prawie 2 lata po op i moge tylko polecic-Brzusio ma zlote rece i doskonale oko:) terminy-2010

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość POLBAK
mam wyznaczony termin 08.04.2009 na powiększenie biustu u dr Martina Brzuchańskiego,czy może któraś z dziewczyn forum ma termin na 30.04.2009 chciałabym się zamienić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a ja 30 marzec 2009
POLBAK ja troche nie na temat bo nie chce się zamienić ale mam pytanko czy byłas na konsultacji u Dr. ? ja po prostu telefonicznie zaklepałam termin i generalnie jade w ciemno nie wiem co powinnam wziąc ze sobą w sumie nie wiem nic a nie działa mi forum beauty pomyliłam hasło i teraz juz w ogole nie moge tam wejść jeSli mozesz ze mna popisac na ten temat to będe wdzięczna.Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
beauty ogólnie ma chyba dziś jakiś błąd.. jeśłi jedziesz na konsultację od razu plus zabieg, to wszelkie badania pewnie zrobią ci na miejscu. weź tylko to, co ci będzie do życia w klinice potrzebne (jeśli jedziesz sama to nie bierz za dużo) :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a ja 30 marzec 2009
Dzieki Samanta. Strasznie sie denerwuje tym wszystkim... Jade sama pociagiem a Ty miałas jakis zabieg u Brzuchanskiego?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie miałam, choć gdyby nie odstraszające kolejki to z pewnością na powiększanie wybrałabym się do niego. szczególnie że można wszystkim powiedzieć, że się wyjeżdża powiedzmy na weekend i nikt nie dochodzi że się wróciło z wiekszym biustem hihi ;) kiedy się umawiałaś na zabieg u niego i czy z tą dopłatą?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a ja 30 marzec 2009
za dopłata (1000zł) chyba dwa miesiace temu jakos tak... Kolejki do niego rzeczywiscie są porażające ale to chyba dobrze swiadczy o Doktorze.. najbardziej boję się tego że będę tam sama no i ze to kawałek drogi ode mnie (jestem z Warszawy) ale tłumacze sobie ze nie ja pierwsza i nie ostatnia. a ty jestes umówiona na jakis termin i ewentualnie u kogo?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wiesz.. te kolejki są trochę sztuczne.. on nie wymaga w zasadzie żadnych zaliczek i dużo panienek sobie rezerwuje termin na który nie przyjeżdża.. dwa miesiące to naprawdę szybko, te takie standardowe terminy bez dopłaty ma teraz na 2010 rok.. moze ja się zastanowię.. ;) na razie jestem zdecydowana na Bromę (też jestem z warszawy ;) ), na ostatni tydzień kwietnia, wcześniej nie mogę bo nie miałabym opieki po zabiegu. tak że jeszcze mnóstwo czasu :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a ja 30 marzec 2009
Wiesz ja nie mam przekonania do Bromy bo naczytałam sie negatywnych opini na jego temat ale z drugiej strony ja zrobiłam sobie na początku roku uszy u dobrej lekarz która wszyscy chwala i niestety mam fatalnie zrobione. Wiec juz sama nie wiem czym się sugerować. byłam na konsultacji u Pisery w Łodzi ale szczerze mam wrazenie że ten lekarz nie ma powołania po prostu kasa i nic wiecej.Ze wszystkich których brałam pod uwage najlepiej wypadł Brzuchanski. wczoraj juz wpłaciłam mu kase (ten 1000) wiec teraz zostaje mi tylko czekać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ale nie rozmawiałaś jeszcze na żywo z nim? czy miałaś już konsultację? mnie trochę odpycha jednak ta odległość. niech się coś zrobi po zabiegu i będę musiała gnać przez pół pl żeby mnie obejrzał.. tego się trochę obawiam :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a ja 30 marzec 2009
Rozmawiałam tylko przez telefon.Własnie przez tą odległość zrezygnowałam z robienia uszu u niego...Bałam sie że w razie powikłan będe musiała tak daleko jechać teraz żałuje jak czytam że dziewczyny które robiły uszy u niego sa zadowolone.No ale trudno.Mam nadzieje ze bedzie ok.I nie będę musiała tam jezdzic po op. Czas pokaze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam :) Też mam pare pytań i bardzo proszę koleżanki które już są po operacji o odpowiedź... Słyszałam dużo o dr Martnie Brzuchńskim i chcę udać się właśnie do niego :) Chcę powiększyć piersi. Czy doktor doradzi mi jakie wkładki powinnam wybrać? Czy powinnam już sama wiedzieć dokładnie czego chcę? Ile pozostaje się po operacji w Czechach? Jak często są konsultacje? Na necie znalazłam tylko adres i telefon. Czy dogadam się bez problemów po Polsku? Może jest strona internetowa? Mieszkam w Norwegii więc kawałek mam :) ale widzę że najwięcej ZADOWOLONYCH koleżanek operowało się u tego doktora. Ile dni urlopu potrzebuję aby dojść do siebie? Błagam o odpowiedź, nawet na maila bądź gg 7294672. Pozdrawiam Maja

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
z tego co wiem, ponieważ ja się u niego nie operowałam (na beauty w polsce możesz poczytać ile dziewczyn u niego robiło i jakie mają zdanie o nim :) ), mówi po pl bez problemu (ma zonę polkę :) ), wybierze ci impl, ale lepiej się sama troszkę zorientuj co i jak, tak dla spokoju sumienia :) w klinice nie wiem ile się zostaje, ale można dokupić doby bez problemu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam :) Dziękuję za odpowiedź :) A u kogo się operowałaś? Ile dni będę potrzebowała na powrót do codziennego życia? Pozdrawiam Maja

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Trzymam kciuki :) Jakie wybrałaś wkładki?? Ja chyba jestem za anatomicznymi... Mam jędrne ale małe piersi - nie takie aż maleńkie ale wydaje mi się że okrągłe byłyby nienaturalne dla mnie... :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja się skłaniam ku okrągłym jednak. dr zaproponował mi i z jednych i z drugich, anatomy 320 lub 360 ex wysoki profil, okrągłe 325 wys porfil i chyba zostanę przy tych okrągłych. firma nagor. okrągłe są w dotyku bardziej miękkie jak dla mnie, no i się nie przekręcą :) dodam, ze jestem osobą raczej drobną i te wkładki na początku wydawały mi się dość spore.. no ale.. wszystkie po zabiegu narzekają że szkoda że nie wyszły większe, więc.. ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kurcze to już sama nie wiem... :) Ja tez nie jestem za duża... Mam 165cm i moja waga waha się w zależności od pory roku :) z 50kg do 55kg :) Kurcze troszke daleko będę miała do niego :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No to rzeczywiście jesteś nie drobniutka a chudziutka :) Jeszcze jedno pytanie jak to jest z paleniem?? Niby piszą że przed operacją nie można palić 2 tygodnie... ja nie dam rady chyba rzucić tego nałogu...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
chodzi o proces gojenia. wiem, że wiele dziewczyn olewa to zalecenie i pali.. ale.. ja jeśli mogę sama zadbać o siebie i tym samym jakoś zminimalizować dajmy na to jakieś powikłanie czy coś, to obowiazkowo to robię.. gdyby nie było żadnych powikłań związanych z paleniem przed/po zabiegu, to by o nim nie mówili.. dla samej sobie lepiej rzucić :P popatrz, jaka motywacja :) :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
W sumie masz rację :) :) Ale jest problem że palę długo i lubię to robić a rzucenie raczej nie wchodzi w grę.. :( Ostatnio miałam dwie operacje zębów pod całkowitą narkozą i też niby nie powinnam była palić ale co tam... Na szczęście nic się nie stało :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ojeju a co Ci operowali z ząbkami..? mnie na samo skojarzenie słów zęby i operacja skręca hihi pomyśl tak.. lepsza skóra (to ważne przy powiększaniu - rozstępy i te sprawy!), lepsze włosy, kondycja... :P może chociaż ogranicz na ten czas dochodzenia do siebie, gojenie, wytwarzania tej torebki itd :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ograniczyć na 100% ograniczę ale najwięcej palę jak się denerwuję... :) ;) Co do ząbków :) Miłam w dwóch operacjach usuwane wszystkie ósemki... ;) Mam za mała szczękę i moje mądralskie ząbki wlazły sobie pod szóstki i zrobiły zapalenia... :/ Ale już wszystko super :) Miałam super doktor Niewadzisz która jest świetna :) Właśnie znalazłam stronkę dr Brzuchańskiego ale mało w galerii fotek :( Pozdrawiam Maja

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja miałam usuwane dwie, normalnie (były dłutowane), w odstępie mies. na dzień dzisiejszy też bym wolała usunąć w narkozie.. brrr mój dr w ogóle nie ma galerii na str zdaje się, i na konsultacji nie pokazuje żadnych zdjęć - bo każda pacjentka jest inna inaczej wyjdzie :) poszukaj w wątkach na beauty, dziewczyny wstawiają regularnie jakieś fotki :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×