Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość asia7333

OSZCZĘDNA PANI DOKTOR

Polecane posty

Gość asia7333

Chciałabym przestrzec wszystkich przed niekompetentną pania dr.Dembińską z Poznania.Zostalam zapewniona przez tą kobietę,ze po botoxie moje zmarszczki znikną jak dotychczas..(stosuję botox od 4 lat) Niestety tak się nie stało zmarszczki nadal były,udałam się do pani dr na reklamację,ta od razu zaproponowała wypełniacz za 900zł,stanowczo powiedziałam „nie”,więc z wielka łaską poinformowanpo mnie ze dostrzyknie mi botox ,ale jak „dozbiera” pacjentów,okazuje się ze pani dr,na jedna ampułkę musi mieć 4 pacjentów,więc wtedy zrozumiałam dlaczego moje zmarszczki nie zeszły,wkońcu dostrzyknęła mi po 2 jednostki, mówiąc ze to tyle z jej strony!!!! Jestem oburzona ,nadal mam zmarszczki i 1200zł mniej w portfelu! Nie polecam nikomu!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość PalaczkaKa
Witam, współczuje Ci serdecznie, ja równiez skorzystałam z usług tej samej Pani Doktor, tez nie widziałam efektu po wstrzyknięciu Botoxu w górna warge, bo mam zmarszczki palacza, obecnie zaczełąm się interesować innymi metodami, bo sadziłam, ze to wina moich ust, ze nie działa, a może nie. To pezykre, ze płaci się duże pieniądze za nic. W Poznaniu w ogóle ceny sa kosmiczne. Ja trochę poczytałąm na kafeterii i chyba zaczne szukać taniej i uczciwiej poza Poznaniem, jeszcze raz Ci współczuje i wiedz, ze przezyłam to samo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość savana
O matko!Dziewczyny, ni dajcie za wygrana!!! Co za babsko.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×