Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość 42ewa

owal twarzy po 40

Polecane posty

Gość 42ewa

jakie sprawdzone zabiegi w gabinecie mogą poprawić owal twarzy (obwisłe policzki) napiszcie co robiłyście i jakie były tego efekty

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mozna robic masaz twarzyale
musisz w tym celu poszukac jakichs fachowych porad w internecie.ja nie wiem jak sie taki masaz robi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a używałaś dotychczas jakich
kremów dobrych? Bo one znacznie wydłużają czas "nieobwisłości"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość darkanna
z tego, co się dowiedziałam owal twarzy poprawia laser, konkretnie zabieg elos. może warto byś tym się zainteresowała. niestety reklamować nie będę, gdyż sama tego zabiegu nie miałam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość imoniii
Ja robiłam serię zabiegów elos i naprawdę wcześniej nie wiedziałam, że takie efekty można uzyskać bez bólu. Efekt widać już podczas zabiegu - możesz się pooglądać jak masz zrobioną połowę twarzy i zobaczyć asymetrię! Mam 44 lata i na mnie ten zabieg b dobrze podziałał.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość darkanna
imonii powiedz proszę, czy zauważyłaś jakieś inne efekty poza poprawą owalu? chodzi mi np o zniwelowanie nierówności skóry, zmarszczki, przebarwienia? pytam, gdyż bardzo poważnie rozważam ten zabieg ale chciałabym poza owalem poprawić ogólną kondycję, wiotkość, itp. będę wdzięczna za odpowiedź. pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 42ewa
prosze napisz coś więcej o elos ile zabiegów no i cena

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość imoniii
u mnie elos zlikwidował przebarwienia na policzkach pod oczami i ogólnie z pewnością spłycił zmarszczki. Jeśli chodzi o nierówności skóry, to nie wiem co masz na myśli. Ja nie mam raczej żadnych blizn, natomiast chyba się zdecyduje na taki zabieg ematrix ponieważ chciałabym sobie ogólnie odświeżyć skórę i a nie chce robić żadnych peelingów lekarskich. Boję się takiej silnej chemii. do 42ewa ja robiłam serię 5 zabiegów ( to są tak naprawdę 2 zabiegi w jednym czyli fotoodmładzanie i lifting) w odstępach 3 tygodni. Zapłaciłam 3600 za całą serię.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość darkanna
Imoniii, dziękuję za odpowiedź. Sorry że tak Cię męczę ale dla mnie kwota 3600 jest b. wysoka i chciałabym dokonać właściwego wyboru. Piszesz, że myślisz także o ematrix, powiedz proszę z czym elos sobie nie poradził skoro jeszcze zastanawiasz się nad matrixem. Z tego co wiem matrix działa raczej na głębsze warstwy skóry, podgrzewając kolagen, Ty zaś chciałabyś, jak rozumiem, odświeżyć skórę czyli raczej poprawić zewnętrzną warstwę....?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 42ewa
a co sądzicie o focus rf

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mam wprawdzie 38 lat ale juz mi sie robią ,,chomiki,, Zastanawiam sie nad sculptrą jest to alternatywa dla liftingu,miała któraś w forumowiczek??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wiesz co, Sculptra jest chyba najlepsza metoda poprawiania owalu twarzy. W pewnym wieku zanika tkanka tłuszczowa na policzkach, dokładnie w okolicach kości policzkowych i wtedy zaczynają doskwierać te nieestetyczne chomicze policzki. Sculptra jest niechirurgiczna metoda, polega na wstrzykiwaniu kwasu l-polimlekowego w te miejsca, gdzie wyściółka tłuszczowa się "zużywa". Od razu nie widać efektów, bo kwas zaczyna działać gdzieś mniej więcej po około tygodniu - wtedy skóra zaczyna się podnosić i nie zwisa już tak bezwładnie z policzków. Dobrze jest żeby robił to profesjonalista. Bardzo dobrze taki zabieg przeprowadza pani Klaudia Zwiorek-Czech w krakowskim Face&Body. Pani Klaudia jest bardzo dobrym lekarzem, ma doskonałe podejście do pacjentek, a do tego sprawną rękę, która doskonale wykonuje tego typu zabiegi. Jeżeli ktoś ma problemy z obwisłymi policzkami, myślę, że jak najbardziej warto się przejść do tego miejsca i zapisać na wizytę u pani Klaudii.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kto i gdziee
A nici hialuronowe, słyszałam, ze ładnie podciagają owal twarzy u w miare młodych osób, a sa bezinwazyjne. Czy ktoś robił? Mam 35 lat.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość A może słyszałyście Panie
o tym zabiegu Biorad? Nigdzie nie można się dopytać. Jakaś dziewczyna wspomniała w jakimś temacie, ale nie mogę go znaleźć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dmuchawwiec
A ja robiłam Sculptrę i nie narzekam. Masować trzeba twarz to fakt ale większych problemów nie mam. A ze słyszenia to wiem nawet że podobno nawet oddychanie szkodzi:/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Jakamilka00
Bardzo dobre efekty daje zabieg SPM na twarz - do chomików właśnie. Dodatkowo super działa RF - skóra bardzo się napina i wygładza. Dodatkowo polecam dobre kosmetyki - i tu moje nowe odkrycie serum do twarzy DermatoPoietin . Działa rewelacyjnie : troszke czuje sie mrowienie po nałożeniu. Efekty: skóra napięta i wygładzona - ma się wrażenie, ze jest wypełniona od wewnątrz.Dużo na temat tego preparatu znajdziecie na stronie na facebooku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nicca
ja robilam focusa RF+ i 0 efektow,dowiedzialm sie ze to takie kosmetyczne urzadzenie i chcialam zrobic sobie BIORAD zwlaszcza ze jest super promocja bo to jest urzadzenie medyczne i podobno bardzo dobre efekty daje, ale niestety mam guzki tarczycy co prawda mialam biopsje i sa to zmiany lagodne ale odmowili mi zrobienia zabiegu takze szukam czegos innego co byscie polecily? p.s. z 1 strony jestem zla a z 2 widac ze nie kazdy zaklad jest lasy na kase:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja miałam robioną serię zabiegów Biorad we Wrocławiu. Robiłam policzki i wokół oczu, jakieś 4 miesiące temu i uważam że zabieg jest rewelacyjny. Fakt że długo czeka się na efekt ostateczny. Ale skóra pięknie napięta i taka "żywa". Dla mnie szczególnie problemem były zmarszczki wokół oczu a że boję się igły jak ognia :) to w sumie jest to dobra alternatywa dla cierpliwych.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja miałam robioną serię zabiegów Biorad we Wrocławiu. Robiłam policzki i wokół oczu, jakieś 4 miesiące temu i uważam że zabieg jest rewelacyjny. Fakt że długo czeka się na efekt ostateczny. Ale skóra pięknie napięta i taka "żywa". Dla mnie szczególnie problemem były zmarszczki wokół oczu a że boję się igły jak ognia :) to w sumie jest to dobra alternatywa dla cierpliwych.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja miałam robioną serię zabiegów Biorad we Wrocławiu. Robiłam policzki i wokół oczu, jakieś 4 miesiące temu i uważam że zabieg jest rewelacyjny. Fakt że długo czeka się na efekt ostateczny. Ale skóra pięknie napięta i taka "żywa". Dla mnie szczególnie problemem były zmarszczki wokół oczu a że boję się igły jak ognia :) to w sumie jest to dobra alternatywa dla cierpliwych.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja miałam robioną serię zabiegów Biorad we Wrocławiu. Robiłam policzki i wokół oczu, jakieś 4 miesiące temu i uważam że zabieg jest rewelacyjny. Fakt że długo czeka się na efekt ostateczny. Ale skóra pięknie napięta i taka "żywa". Dla mnie szczególnie problemem były zmarszczki wokół oczu a że boję się igły jak ognia :) to w sumie jest to dobra alternatywa dla cierpliwych.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja miałam robioną serię zabiegów Biorad we Wrocławiu. Robiłam policzki i wokół oczu, jakieś 4 miesiące temu i uważam że zabieg jest rewelacyjny. Fakt że długo czeka się na efekt ostateczny. Ale skóra pięknie napięta i taka "żywa". Dla mnie szczególnie problemem były zmarszczki wokół oczu a że boję się igły jak ognia :) to w sumie jest to dobra alternatywa dla cierpliwych.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja miałam robioną serię zabiegów Biorad we Wrocławiu. Robiłam policzki i wokół oczu, jakieś 4 miesiące temu i uważam że zabieg jest rewelacyjny. Fakt że długo czeka się na efekt ostateczny. Ale skóra pięknie napięta i taka "żywa". Dla mnie szczególnie problemem były zmarszczki wokół oczu a że boję się igły jak ognia :) to w sumie jest to dobra alternatywa dla cierpliwych.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość na zmarszczki wokl
oczu chyba tylko botoks

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość anna_pier
Zdecydowanie polecam Zaffiro. Nie ma lepszego zabiegu, ktory zastapilby lifting. DO tego pomiedzy zabiegami robilam Mezoterapie Beziglowa z zabiegiem Time Return. Swietne efekty! Ja chodze do GoodTime DaySpa od roku. RObie sobie rozne zabiegi, ale te dwa polecam szczegolnie! I miejsce tez fantastyczne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Felicja_Karno
Mam 56 lat. Zawsze o siebie dbałam jak należy. Zdrowa dieta, dużo sportu, aktywny tryb, mało pracy. Nic to jednak nie zmieniło, gdyż natury i wieku nie oszukam... Aby być piękną i młodą trzeba robić różnego rodzaju zabiegi. W większości z nich trzeba użyć skalpela. W moim wieku skóra jest bardzo delikatna, dlatego nie mogłam sobie pozwolić na tego typu zabieg. Wybrałam zatem nieinwazyjny zabieg thermolifting, używa się w nim laser max deep ir. Ta metoda usuwanie zmarszczek jest podobno nr 1 na świecie. Dlatego zdecydowałam się na 6 powtórzeń tego zabiegu. Efekty są powalające. Nie spodziewałam się, że mogę nadal młodo wyglądać w tak podeszłym wieku. Cała team dr Dethloff zasługuje na wielkie uznanie. Jesteście wielcy. Pozdrawiam z Mokotowa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Celina.S

Ja zdecydowałam się na coś mniej inwazyjnego ponieważ panicznie boję się wszelkich zabiegów. Staram się jeść zdrowo oraz (na tyle na ile pozwala mi praca) uprawiać sport. Wiadomo to takie podstawowe sprawy. Poza tym stosuję kremy i płynny kolagen od DoppelHerz. Żałuję bardzo bo późno sobie uświadomiłam, że wiecznie młoda nie będę dlatego teraz staram się za dwóch! Więcej na temat płynnego kolagenu można przeczytać u przesympatycznej blogerki http://www.blessthemess.pl/co-na-zmarszczki-jak-im-przeciwdzialac-i-je-zlikwidowac-domowe-sposoby/ pozdrawiam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×