Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość PERMANENTNE RZĘSY

PERMANENTNE RZĘSY!!

Polecane posty

Gość PERMANENTNE RZĘSY

Nareszcie coś wygodnego na oczy i jaki efekt!! Zrobiłam makijaż trwały całej twarzy i uważałam, że to wielka wygoda ale trwałe rzęsy to dopiero cudeńko. Długie, ciemne i zalotnie wykręcone! Jestem bardzo zadowolona z efektu i polecam wszystkim idącym z duchem czasu w kosmetyce.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość malaaaaaaaaaaaaaaa
a ile to kosztuje?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rzesy
nieslyszalam jeszcze o trfalych rzesach to jakas nowosc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bebe123
ja robiłam wczoraj!!! wyglądają super, jak naturalne,sa gęste i długie choc nie skusiłam sie na efekt spektakularny. trwałosc 2 miesiace,potem trzeba uzupełniac lub zdjąc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Impressia
A dlaczego nie piszecie cen???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość JA płaciłam
za zagęszczanie i przedłużanie 400pln metodą Great Lashes ówniez jestem zadowolola poniewaz wcześniej moje rzęsy byly krótkie równe i niewidoczne, a teraz mam ładnie podkreślone oko.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bebe123
ja płaciłam 600, ale warto było!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość podawajcie namiary
Prosba do dziewczyn/pan ,ktore robily zgeszczanie rzes: piszcie dokladniej jaka metoda,na czym polega ,gdzie robilyscie i jaki koszt.To sa cenne informacje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość juz chce je miec

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość uuuuuuuuuuuups

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość i bedziecie wygladac
jak Draq Queen:):):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość NIE SĄDZĘ.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Proksi
No wiec jak to jest z tymi rzesami ile utrzymuje sie efekt???????? ile to kosztuje niech wypowie sie dziewczyna doswiadczona :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Smarty
Rzęsy nosze już od prawie pół roku, co 4 tygodnie chodzę do korekty, więc mam je cały czas. Efekt jest bardzo naturalny, bo nie widać linii ich doklejenia, ale jednocześnie są bardzo długie. Polecam wam panią Madzię ze Studia Urody Q10 w Piekarach Śląskich, bo bardzo ładnie potrafi wystylizować oko i zawsze do tego robi jeszcze henne brwi i rzęs wraz z regulacja no i nie ukrywam ceny dużo niższe niż w Warszawie. Podaje wam tel 32 7674245. Poniewaz długo pracuje jest możliwośc umówienia sie nawet na 19.00, to tez mi się podoba. działajcie dziewczyny to super wygoda!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość odchudzaczka zadowolona
a nie prościej io taniej umalować?? zabieg drogi a efekt utrzymuje się pare tygodni pod warunkiem specjalnej pielęgnacji i używania specjalnych kosmetyków, też pewnie drogich ja mam makijaż trwały i sobie cenię - efekt długotrwały. ale rzęsy na pare tygodni? zwykła henna i maskara załatwią sprawę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Smarty
Tyle tylko że to jest Permanentne Przedłuzanie rzęs, a nie permanentna Henna. Henna i mascara nie wydłużą ci rzęs o 50 %.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja mam rzesy semi-permanentne(bo tak to sie fachowo nazywa) od pazdziernika, robilam w warszawie, za efekt tzw glamour zaplacilam 600 pln. Dla mnie to chyba najlepsze co zostalo wymyslone, wole moje sztuczne dlugasne rzesy niz makijaz permanentny. Mascara takiego efektu nigdy sie nie osiagnie, bo najdluzsze doklejane rzesy maja 14 mm! W ogole jest to wygodne i oszczedza sie duzo czasu rano, bo odpada zmudne malowanie rzes.Teraz makijaz poranny zajmuje mi gora 5 minut-maze sie korektorem, nakladam na usta blyszczyk i efekt jest super, nie musze uzywac kredki do oczu, tuszowac dolnych rzes, no po prostu bomba:DI to nieprawda, ze trzeba o nie specjalnie dbac, chodze regularnie na basen, nosze soczewki, traktuje oko preparatami tluszczowymi do demakijazu, ktore teoretycznie moga oslabiac klej uzywany do rzes i nic ich nie rusza!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
odnosnie informacji praktycznych: najpierw rzesy robilam w salonie heder w warszawie, pozniej umowilam sie z pania, ktora mi te rzesy tam robila, ze przyjedzie do mnie i wtedy bedzie taniej tzn 500 pln (w salonie 600-800). rzesy mialam doklejane metoda jeden do jednego czyli do jednej naturalnej rzesy w fazie wzrostu 1 sztuczna na kazde oko pani przykleila mi ok 70 rzes, przy efekcie tzw. naturalnym dokleja sie mniej i krotsze zabieg trwal ok 2.45h rzesy w stanie niezmienionym trzymaja sie u mnie ok miesiaca, pozniej zaczynam liniec, ale poniewaz rzes jest duzo, to specjalnego ubytku nie widac. aha, odnosnie efektu, to moj jest bardziej spektakularny niz te na zdjeciach:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Racja dziubus

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Wykonałam ten
zabieg w jednym z rekomendowanych tu gabinetów. Jestem bardzo zadowolona rzęsy wyglądają bardzo naturalnie i są bardzo długie. Tusze niech znikają!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Dziubdzius
Czy ktos wie, gdzie mozna te rzesy zrobic w Opolu?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Nie można też
sie orientowałam i jechałam z Krapkowic na śląsk

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dajcie foty swoich oczków
;) Zobaczymy na zywo efekt.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jolaa1985
A czy w Poznaniu już też robią takie rzęsy? Szukam po necie i nie mogę nic znaleźć być może dlatego, że to nowość to jeszcze nie ma strony żadnej ale może ktoraś z was coś wie i robiła w Poznaniu? Jeśli tak to gdzie na jakiej ulicy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość agussia123
kurcze ! cos mi nie wyszło, adres tego salonu to Studio Tips 2" Magdalena Sobucka ul.Żeromskiego 9 Poznan tel. 061 847-25-20 Jola1985. jesli zrobisz tam rzęsy to daj znac bo mam tez na nie ochote. tylko mieszkam ponad 100 km od Poznania. pozdrawiam!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×