Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość kamelia26

piersi u kolasińskiego

Polecane posty

Gość kamelia26

zamierzam poddać się operacji powiekszenia piersi w Poznaniu u dr kolasińskiego. byłabym wdzięczna za wszelkie info na temat lekarza i jego kliniki z gory wielkie dzieki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bzzzzzzzzzzzzzz
bardzo prosze o sugestie!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aaabbyy
On jest znany raczej z przeszczepów włosów. Słyszałam, że ta doktór jest niezła. http://ewadobrska.republika.pl/ Może uzystasz jakieś informacje w Polskim Towarzystwie Chirurgii plastycznej http://ptchprie.republika.pl/plast.html Nie licz na rankingi gazetowe. Klinika Gumkowskiego z Warszawy była na czwartym miejscu w rankingu Newsweeka w tym roku, a co zrobył z wieloma kobietami? Może oglądałaś Uwagę w TV

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kamelia26
dzieki za odp! wiem ze jest super specem od włosów ale piersi tez robi:) robila u niego moja znajowa-jest zadowolona. szukam jednak wiecej opini.... za kazda serdecznie dziekuje!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość amelkaa
Ja robiłam u niego liposukcję i nie jestem do końca zadowolona z efektu. Może lepiej zostawić mu przeszczepy włosów ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość niekumkum
a ja mam pytanie, czy takiej operacji mozna sie poddac w wieku 18-19 lat? rowniez planuje operacje ale niewiem jak to jest z tym wiekiem?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kamelia26
amelkaa!!! naisz prosze cos wiecej... pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kamelia26
powiekszac piersi mozesz juz wtedy kiedy twoj cykl wzrostowy sie zakonczyl czyli 18,19 lat jest ok. po drugie jestes juz pelnoletnia:) i nikt nie moze ci tego zabronic. osobiscie radzilabym przemyslec dobrze sprawe. musisz byc w 100% pewna swojej decyczji inaczej mozesz nie zaakceptowac swojej zmiany. znam jeden taki przypadek. ja oswajajlam sie z moim postanowienim ok 5 lat i chyba juz dojrzalam:) planuje OP w nastepnym roku.w grudniu mam konsultacje. na razie zbieram info o dr kolasinskim ale widze ze niewiele z was go zna.z drugiej brak info to brak zlych info:))))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość betinaaaa
Chej jestem z Poznania i też rozważalam jego klinikę. Ja wybrałam Kobylniki a dr Jan Stępniewski jest doświadczony Z Polanicy Zdroju i osobiście szkolił Kolasińskiego, Bieleckiego, Skupina . Z tego jakie uzyskalam informacje to wszyscy szkoleni byli w polanicy Zdroju. Moj koszt zabiegu to jakieś 7 tyś a protezy sama zamawiałam Przez Pad Tech firmy Mentor 300hp wysoki profil , teksturowane, silikonowe. Płaciłam przelewam 3400zł i nic nie przepłacałam. Moje silikonki już na mnie w kilice czekają. Zabieg mam 24 X, zrobię fotki sabie przed i po i przślę tobie. Ja obecnie mam srednieB i boję się czy nie przedobrzę. Wykarmiłam dwoje dzieci i mam sporo nadmiaru skóry. Pa. A tak apropo to do kliniki kolasinski już 2 razy wysyłałam emaila i nigdy mi nie opisali. Natomiast z innych klinik odpowiedz była natychmiastowa, a najbardziej mnie urzekła klinika w Kobylnikach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kamelia26
Betina, to moj gg 487 36 23 daj znac to pogadamy pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość betinaaa
Hej kamelia chetnie pogadam , moze we wtorek bo przyjeżdza do mnie rodzinka???. Już nie mogę pomału spać i ciągle o tym myślę jak to będzie papapapa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kamelia26
ok.bede dostepna w godz popoludniowych- od 15. nie mozesz spac bo nie mozesz sie doczekac:) pozdrawiam i milego weekendu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam. robiłam powiększenie piersi i likwidację powłok brzucha po 2 dużych ciążach i cesarkach u dr Chiciaka. Jestem bardzo zadowolona z jego profesjonalizmu i efektów. Jego stronka www.chirurgica-plastica.com lub nr tel 601 721 725. Pozdrawiam i zachęcam do kontaktu z tym super lekarzem...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość justycha
znowu tu robisz reklame gdzie nie wejde to ty!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość justycha
znowu tu robisz reklame gdzie nie wejde to ty!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gdzie tu widzisz reklamę
?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość justycha
podanie nazwiska ,adreu inter. nr telefonu i zachwalanie to nie reklama? moze ja zyje w innym swieci niz ty!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×