Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość czterdziecha z krakowa

plamy posloneczne wybielanie

Polecane posty

Gość czterdziecha z krakowa

dziewczyny poradźcie co na to. jaki preparat stosować? 3 lata temu sobie zjarałam twarz od słońca, wyszłam się opalac z twarza zmytą płyne do demakijazu z dodatkiem retinolu. zrobiła mi się brązowa maska na twarzy- w ksztalcie odpowiadającym zmyciu wacikiem buzi. masakra! Walcze z tym drugi rok , ale nie jestem systematyczna, szybko się zniechęcam , bo nie efektu... pomóżcie kochane!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość czterdziecha z krakowa
zrobiłam sobie kwas glikolowy w gabinecie- dostałam mega alergicznej reakcji na to, twarz w drobnych bąbelkach, jakby "rosa" czerwona i świąd. Więc kolejnego zabiegu z zaplanowanej serii juz nie zrobiłam. odczekałam jakis czas, kupiłam THIOSPOT z SYNCHROLINE, zużylam tubkę, efektu nie zauważyłam żadnego :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość czterdziecha z krakowa
potem testowalam rózne próbki.... Obecnie przyszła kolej na DUCRAY Melascereen serum. Zapach ma fatalny, ponoć bardzo skuteczne. A ja nie widzę różnicy nadal.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość czterdziecha z krakowa
wyczytałam gdzies , że zwykła nasz polska Bielenda komus bardzo pomogła, czy któraś z Was potwierdza, że to ma sens? Zakaładam,że nie ma sensu wywalać kasy na super drogie preparaty, bo liczy się własciwie dobrany preparat no i systematycznosc w aplikowaniu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość diecie
w klinice urody laime na rakowickiej robią kwas ferulowy na takie plamy, pomaga, bo sama chodzę, bo miałam dość szukania kremów, a tam mają dobry ten kwas i cały zestaw kremów z kwasami też kupiłam do domu z tej ich firmy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mi pomogła kiedys bielenda, ale z tego co wiem to juz nie produkują tych preparatow do uzytku domowego, bo za duzo było podraznien. Ludzie nie potrafia trzymać sie instrukcji, bylo wyraznie napisane ile minut trzymac kwas na twarzy, to ludzie trzymali po pół godziny i dłuzej. Był taki zestaw o nazwie "mikrodermabrazja domowa", w pudełku byly ampulki z kwasem glikolowym, neutralizator, piling i krem. Zeszły mi wtedy bardzo duze ciemne przebarwienia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
To teraz, szczególnie że zaczęła się jesień, zastosuj silne serum z retinolem. Ale zero słońca i solarium. Jeśli jest słoneczny dzień i spędzasz dużo czasu na zewnątrz zastosuje dobry krem z filtrem. Tak naprawdę to retinol jest najlepszy na takie odbarwienia (ale stosowanie tylko jesienią i zimą) Ja stosuję serum Sesdermy, to profesjonalny produkt http://www.meaderm.pl/pl/p/KREM-PRZECIWZMARSZCZKOWY-NA-NOC-Z-RETINOLEM-SESDERMA-RETISES-0%2C5-30ml/272

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
faktycznie sesderma fajna. Takie kosmetyki to konynuacja zabiegów w gabinecie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×