Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Plastyka brzucha czy odsysanie tłuszczu ?

Polecane posty

Gość gość

Mam 168 wzrostu wazę 78 kg. Przed pierwsza ciaza ważyłam Ok 55 kg, pracowałam jako instuktorka tańca z dziećmi i aerobik dla starszych pan. Podczas pierwszej ciąży przes ostatnie dwa miesiące ciąży przytyłam 20 kg. Po porodzie ćwiczyłam w domu dieta , 10 kg spadło od razu reszta niestety nic. Najpierw dużo biegałam po Ok 16 km dwa , trzy razy w tyg potem doszła siłownia umieściłam się super pomimo iż ważyłam 68 kg byłam z siebie zadowolona. Mąż nie mógł oderwać rak czym skutkowała kolejna ciąża i znów 20 kg więcej. Tym razem po pół roku wróciłam do pracy (nie instruktorki fitnesu a dyplomowanego kucharza ) pomimo ze wiem jak się powinno jesc (kurs dietetyka) brak mi silnej woli, biorę się za dietę ale wytrzymują max dwa tyg. Praca dom dzieci wykańczają mnie. Nie mam ani sił ani ochoty na siłownie. Mąż zdaje się jest wurozumialy i mnie wspiera. Czasami żartuje "zjadłaś mi moja żonę" dlatego bardzo chciałabym zrobić operacje plastyczna brzucha (reszta ciała jest Ok ) jednak słyszałam ostatnio o kobiecie z osiedla która robiła sobie odsysanie i jest bardzo zadowolona. Co jest lepsze? Na co się zdecydować? Jaka jest różnica między jednym a drugim ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Idz do dobrego chirurga to Ci wyjaśni dokładnie i oczywiście doradzi co w Twoim przypadku będzie najlepsze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×