Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość VANDA

PLASTYKA BRZUCHA WE WROCŁAWIU, WIE KTOS GDZIE?

Polecane posty

Gość VANDA

??JESTEM CIEKAWA CZY WE WROCLAWIU MOZNA WYKONAC PLASTYKE BRZUCHA I JAK TAK TO JAKA CENA?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wyspostowana fajnie jestem
zamiast za operacje weż się lepiej za intensywne ćwiczenia i stosuj do tego odpowiednią dietę,poprzez chćby same brzuszki (100 dziennie) po roku będziesz miała piękną rzeżbę brzucha. OPERACJA...tylko na tyle Cię stać?!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ej wysportowana
życzę Ci ciąży mnogiej z wielowodziem, to wtedy zrozumiesz potrzebę operacji skóry na brzuchu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
na ul. Olszewskiego albo Bacciarellego jest lekarz o nazwisku Kusz co ma tam swoj gabinet i sie zajmuje takimi sprawami.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ale o co chodzi? Moje koleżanki wszystkie wróciły po porodzie do sylwetki sprzed ciąży i żadna nie miała problemów. Sama przymierzam się do macierzyństwa. Powiedzcie jakie są zagrożenia dla brzucha. Nie chcę mieć problemów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jasne ze tak...
prawie kazda wroci do poprzedniej figury gdy szybko zaczyna rodzic dzieci, ale pierwsze po 30stce to hmm.....brzuszek ladnie nie wyglada ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość po przemysleniu
na Rydygiera jest chirurgia plastyczna i robia tam pewnie wszystko...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Maugocha
Z tym wracaniem do formy po porodzie róznie bywa, zaszłam w ciązę ważąc 49 kg, w ciązy przytyłam 25 kg. Na moje nieszczescie kobiety w mojej rodzinie rodzą duze dzieci ,a wiec i mi sie trafił kolosek, ktoremu trzeba była wspomoc przyjście na swiat cesarką.Z mojego płaskiego brzuszka zrobił mi sie worek skóry ,która sie niezstąpiła, orzaz rozwleczone mięsnie podłużne z 2 mm do 1,5 cm z racji zbytniego rozciągniecia. Postanowiłam odczekać ,urodzic drugie dziecko i zrobic plastykę brzucha, tym bardziej ze przy drugim dzieciaczku równiez mnie pokroili.Do wagi wróciłam do figury niestety nie mimo ćwiczen i roznych zabiegów kosmetycznych.Na jesien mam zaplanowany zabieg . http://www.chirurgiaplastyczna.info/pl/index_FR_pl.php Przeglądnij stronkę, z polecenia mam dr. Myczkowskiego który zajmuje sie brzuchami, pozatym masz tutaj wszelkie informacje. Życzę powodzenia, a ja z utesknieniem czekam na mozliwosc założenia dwuczesciowego kostiumu kąpielowego :))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Maugocha
Dla pewnosci mozesz jeszcze skonsultowac w klinice na grobli dr. Jarliński, również swietny specjalista pozdrawiam:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Polecam Dr Jarlinskiego ,konsultacje ma w srode lub w czwartek w poradni chirurgi plastycznej przy szpitalu kolejowym ,swietny fachowiec i bardzo naturalny nie jak dr Myczkowski \"gburowaty\" do pacjentow ,taki ma styl zachowania sie .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Maugocha
ewap odnośnie dr.Jarlińskiego masz jakies że tak powiem naoczne potwierdzenie fachowości , bo zaczynam sie zastanawiać który lepszy:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jak.a
szkoda że temat się skończył? Zastanawiam sie nad wizytą u dr. Myczkowskiego. Czy macie doświadczenia. jak tu przeczytałam to niezbyt dobre. Chodzi mi bardziej o to czy jest dobrym fachowcem a nie czy jest miły. Czasami miły może spierdzielić robote a mi zależy bardzo bo chcę zrobić opadające powieki. Jest więc to coś co rzuca się w oczy więc nie mogę sobie pozwolić na niedociągnięcia. Dziękuję za informacje z góry:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość savana
Chirurg nie ma być miły ale...skuteczny!!! :):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość olaka
Operowalam lata temu nos u myczkowskiego katastrofa nie polecam ale liftingi robil wtedy dobre wiem od znajomej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość xyz9930
Polecam dr.Rataja z "Prestige Clinic" Robilam pełną plastyke w sierpniu i jestem baaaaardzo zadowolona. O szczegółach porozmawiam na mailu: xyz9930@gazeta.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość madzienka80
czy ktoś robił we Wrocławiu plastyke brzucha?jaki koszt?,chciałabym się zmieścić w kwocie 7000zł czy to jest możliwe?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Marciaxxxxxx
Chyba zartujesz.... Za mniej niz 10 tysiakow nikt Ci nie zrobi plastyki brzucha... Dlatego na plastyke i w ogole na zabiegi chir. plast. dziewczyny jada do Czech, do Trzynca; doktor Daniel Furmanek i M. brzuchanski to operujacy tam lekarze, mowiacy, jak i caly personel szpitala, po polsku! Te, ktore chca miec tanio a dobrze, bo nie sztuka wykac kupe kasy... i potem plakac! CENA ZA PLASTYKE BRZUCHA (w tym dwudniowy pobyt z profesjonalna, wzorowa opieka i wyzywieniem) to 20800 koron (3700 zl). Zawsze mozesz doplacic po 1100 koron od doby i pobyc dluzej jak by byla potrzeba. Wejdz sobie na forum Beauty w Polsce i poczytaj. Ja zmniejszalam u Furmanka biust, teraz kolej na brzuszek, gdzies na kwiecien (na wczesniej nie uciulam kasy :(:( ).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Brydziaaa
ja z własnego doświadczenia mogę polecić doktora Jakuba Kratochwila. Mimo restrykcyjnej diety i ćwiczeń brzuch po ciąży wyglądał fatalnie i nie miałam innego wyjścia. Koleżanka operowała u niego piersi rok wcześniej i bardzo zachwalała także poszłam z polecenia:) nie żałuję i decyzji bym nigdy nie cofnęła. Super efekt, super samopoczucie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Na pewno..
polece Marka Wegrzyna.GOSCIU ZNA SIE NA RZECZY.Ceny nie tak zwariowane jak w Warszawie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość madzienka80
chyba jednak zdecyduje się na operacje w Czechach,ceny mają naprawde niskie, w porównaniu do Polski.Byłam ostatnio na konsultacji i wycenił mi na 8500zł.Dla mnie to bardzo dużo!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość k-i-kkka
Ja tez :) W cenie plastyki brzucha u nas tam bede miala nie jeden, tylko dwa zabiegi. I jeszcze mi zostanie na dooobre lody ;);)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość krakowiaczek_1
najlepszy doktor Kratochwil z Wrocławia. Specjalnie z Krakowa przyjechałam. Profesjonalny zabieg, świetny efekt końcowy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Patisssonn
ja robiłam we Wrocławiu na Ołtaszynie, nie pamiętam ulicy ale mam numer telefonu do pana doktora ( 71 3681-995)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość madzienka80
Witam,a ile zapłaciłaś? Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość magdalena z zagranicy
Podnosze temat bo szukam dobrego sprawdzonego lekarza we Wroclawiu lub okolicach. A czy byla ktoras w tej klinice w Czechach? Pozdrawiam!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość magda-piotrek@wp.pl
Jednak zdecycydowałam się na operacje we Wrocławiu u Dr.Rataja,plastyka brzucha z liposukcją.jestem 3 dni po operacji,ból ustępuję,czuje się już lepiej:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jak ja nie trawie wpisow
gdzie glupie kurwy pisza, wez sie za cwiczenia itp. czy wy myslicie, ze plastyka brzucha to kaprys ? wiele kobiet zanim podejmie cwiczenia wydaje mase kasy na silownie, diety, zabiegi ujedrniajace i najczesciej konczy sie to zerowymi efektami. nie u kazdej osoby skora sie wchlonie, a jak ktos ma wiszacy, pomarszczony wor skorny to za chiny sie nie wchloni. no ale co ja pisze, mase mlodych idiotek, ktorym udalo sie pozbyc brzuszka sa ekspertkami w tej dziedzinie i wiedza wszystko lepiej nawet od lekarza dermatologa i chirurga :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×