Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

MajaKafe

Plastyka pochwy. (wargi sromowe mniejsze)

Polecane posty

Witam, od zawsze moim wielkim kompleksem były za duże wargi, tzw. motylek. Czuje się przez nie aseksualna. W łóżku gdy mój partner ma ochotę na seks oralny i 'zabiera się' za mnie, to przeżywam koszmar i ogromny dyskomfort oraz skrepowanie. Nigdy z nim o tym nie rozmawiałam, nigdy nie mówiłam że jest to moim kompleksem ze strachu że gdy o tym powiem to zacznie baczniej się im przyglądać. Czuje też dyskomfort fizyczny, ponieważ koronkowa bielizna (ciasna) jest wykluczona, gdyż moje wargi 'przeciskają się' przez koronkę. podobnie jest ze stringami. Powiedzie czy któraś z was też ma motylka i mysli o zabiegu zmniejszenia warg ? Jestem umówiona na wstępną konsultacje za dwa tygodnie w warszawskiej klinice.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Możesz przejść taką plastykę dla własnego komfortu, ale na 99% dla Twojego faceta i wszystkich pozostałych będą to dyrdymały, natomiast dla pozostałego 1% powód fetyszu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wronkaza
Ja jestem po plastyce pochwy. Wykonałam ją w Częstochowie w klinice Efecta. I poprawa jest naprawdę duża. Miałam podobny problem co Ty autorko. Ale całe szczęscie to już za mną. I w końcu mogę spokojnie założyć bikini bez zasłaniania się tak by przypadkiem ktoś nie zauważył. Jest mi zdecydowanie lżej i lepiej. ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×