Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość CHCĘ MIEĆ DUŻE OCZY

PLASTYKA POWIEK, KTO MA DOŚWIADCZENIA PISAĆ PROSZĘ!!!!

Polecane posty

Gość CHCĘ MIEĆ DUŻE OCZY

Głęboko osadzone, niezbyt duże -takie są moje oczy. Ratują mnie długie rzęsy. Jednak dobija mnie fakt, że praktycznie w ogóle nie widać mi powiek, więc makijaż mi nawet nie pomoże, chyba, że nawalę tego cienia mnóstwo aż pod brwi...;/ mam 17 lat i jestem strasznie zakompleksiona z powodu moich oczu, boję się komukolwiek pokazać bez grubo pomalow3qanych rzęs, nakładam zawsze kilka bardzo grubych warstw tuszu... mam zamiar w wakacje zarobić pieniądze i zrobić sobie operację... czy w moim przypadku plastyka powiek górnych pomoże? czy"stworzą" mi je od nowa? jaka operacja powiększyłaby mi dużo oczy? jeżeli któraś z Was ma taki zabieg za sobą to proszę o opinię [szczególnie osoby młode-jak bardzo zmieniło Wam to twarz? pozdrawiam i czekam na odpowiedzi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość proste jak drut
operacja głowy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość CHCĘ MIEĆ DUŻE OCZY
to nie jest śmieszne...czekam na poważne odpowiedzi... żeby dobrze wyglądać, musiałabym naprwdę mocno się malować... chciałabym mieć wyraziste oczy, takie, żeby wystarczyło tylko TROCHĘ pomalować je tuszem....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość CHCĘ MIEĆ DUŻE OCZY
oczywiście rzęsy pomalować ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość proste jak drut
Zalezy, pewnie od budowy, jesli masz po prostu powieke obwisla, to mozna jej podniesc, ale w innym przypadku bedziesz wygladala jakbys miala wytrzeszcza, bo nikt nie zmieni ci objetosci oka. Efekt powiekszenia oczu ma podniesienie brwi. Widzialam na youtube krem czy zel jakis, ktory powieksza oko... Daj moze fote tych zdjec. Aha, i jestes duzo za mloda na takie decyzje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość proste jak drut
*oczu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość CHCĘ MIEĆ DUŻE OCZY
Nie mam teraz mozliwosci wrzucenia fot oka... podniesienie brwi..hmm dzieki za rade.. myslalam nad tym... tylko boje sie, ze nie mozna wykonac u mnie tej plastyki powiek gornych, bo są zbyt gleboko osadzone...tzn widzialam gorsze... ale nie mam pojecia czy w moim przypadku mozna wykonac taki zabieg... wiem, ze jestem mloda, ale mam z tymi oczami naprawde duzy problem...przez to czuje sie brzydka, a naprawde nie ma mnie kto podniesc na duchu..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Dziewczyno
poczytaj o powikłaniach :o niedomykających się powiekach, asymetrii, wiecznie łzawiących oczach itp. , a może wtedy zaakceptujesz siebie, swoje oczy. Zajrzyj na stronę Awfull plastic surgery i popatrz na te wszystkie kobiety, to może Ci się odechce .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zobacz na \"beauty polska\" {plastyka powiek} jest dużo zdjęć zwykłych kobiet. Wszystkie zadowolone . Ja też!! Plastyka powiek to prosty zabieg, robi się w znieczuleniu miejscowym i nic nie boli. Sama góra to ok. 1 godz. koszt ok. 2000 zł. Zrobiłam górę i dół i jestem b.zadowolona!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość CHCĘ MIEĆ DUŻE OCZY
babina7 dziękuję bardzo za odpowiedź! :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość CHCĘ MIEĆ DUŻE OCZY
TYLKO GDZIE DOKLADNIE MOGE ZOBACZYC TE ZDJECIA?? NA FORUM ???? PROSZĘ O ODPOWIEWDZ!! JEZELI KTOS MA ZDJECIA TAKIEGO ZABIEGU PRZED I PO TO PROSZĘ TUTAJ zamieścic linka :):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość vivis
zrób makijaż permanentny oczu i brwi, dobra lingeristka super ci powiększy oczy i zawsze będziesz wyglądać pięknie, ja robiłam w krakowie, cudo, trafiłam na super osobę, polecam więc makijaż permamentny, pozdrawiam,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość CHCĘ MIEĆ DUŻE OCZY
dziekuje babina :) efekty sa naprawe super! patrze na te zdjecia przed i po i oczom nie wierze... vivis dzieki za rade, ale akurat tego typu"zabiegow kosmtycznych nie potrzebuje, bo mam dlugie ciemne rzesy i bardzo ladne czarne brwi. :)) chcoc nie do konca jestem pewna na czym takie "powiekszanie" polega??? moze jednak sie myle?? prosze o informacje na ten temat... i jak dlugo to sie utrzymuje? oprawe oczu mam bardzo ladna, wi4ec naprawde nie wiem, czy to potrzebne.... tylko te oczy mnie dobijaja, bo sa troche glebiej osadzone i nie widac mi powiek prawie w ogole..mam za duzo skory...wyglądają na male...wiec jednak chyba zrobie ta operacje plastyczna w wakacje...jak juz bede pelnoletnia... chcialabym przede wszystkim WYGLĄDAĆ NATURALNIE... chcvialabym miec widoczne te powieki i duze oczy...przeciez to najpiekniejsze u kobiet moim zdaniem... moje oczy sa ladne, tylko UKRYTE ... dziekuje wszystkim i prosze o wiecej odpowiedzi w temacie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość syla1111
do babinka: Ile płaciłaś za góre i dół? faktycznie sa efekty? Mam 35 lat i cóż powoli czas na mały remoncik

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
płaciłam 4000zł, za całość. Poczytaj to co polecałam.Też dałam tam zdjęcia, chociaż moje nie są zbyt wyraźne. W galerii otwartej jest mało, lepiej przelecieć cały topik

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość syla1111
DO BABINA: gdzie robiłas ten zabieg ? masz jakieś namiary

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość syla1111
a masz jakies namiary na te czechy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
poczytaj poprzednie posty, tam masz namiary gdzie szukać. Jest cały topik o lekarzu i zdjęcia robionych oczek

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja tez mam brzydkie oczy
masz moze swoje zdjecia oczu bez makijazu? jak tak to dodaj che sprawdzic czy tez masz ten sam problem z powiekami co ja... ja mam zewnetrzne dolne powieki za bardzo uniesione ku gorze,wiesz jaki wyraz oka to daje :( pozadrawiam serdecznie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hotchilipepper
Mam rowniez male i geboko osadzone oczy i do tego mialam bardzo opadajace gorne powieki.w zeszlym tygodniu mialam operaje i musze ci powiedziec , ze ksztalt oczu i brwi nie ulegl zadnej zmianie sa takie jakie byly z ta roznica, ze powieki nie wisza.korekta powiek nie powieksza oczu ani nie zmienia ich ksztaltu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ewedo
do hotchilipepper Ja tez miałam usuwane nadmiar skóry z powiek górnych i dolnych .2 tyg minie we wtorek .sa jeszcze opuchnięte troche i czerwone .Przeraża mnie ,że jedno oko wydaje się mniejsze ,bo powieka jest jakby bardziej opuchnięta niz prawa .Jak u ciebie z tym jest ?długo będą te opuchnięcia i widoczne blizny?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość baletka
Mam takie pytanie odnośnie korekcji powiek. Mam wrodzoną asymetrię powiek górnych - efekt? Jedno oko większe, drugie mniejsze. Chciałabym zrobić operację plastyczną podniesienia jednej powieki, ale nie znalazłam informacji na ten temat na żadnej stronie chirurgi plastycznej. Ile mógłby taki zabieg kosztować? Jakie polecacie kliniki? (Makijaż w niczym nie pomaga).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość justynadd
Ja mam ten sam problem :( jedna powieka jest opadająca, a druga jest normalna. Czy można wykonać korekte tylko jednej powieki ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 1003B
Czy ktoś miał u Dr.Bieńkowskiego w Bydgoszczy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość b15as
Też chciałam wykonać tam taki zabieg, napisałam do dr Bieńkowskiego emaila, ale bez żadnej odpowiedzi. Dla mnie jest to brak profesjonalizmu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość roomianeck
Dobrze i profesjonalnie robią w Centrum Chirurgii Plastycznej "Malia". Miałam zabieg pod koniec lipca. Goiło się dłużej, niż myślałam, ale to podobno z powodu panujących wtedy upałów. Też na początku miałam jedno oko większe niż drugie, ale teraz jest zupełnie normalnie, nikt nie widzi, że miałam operacją plastyczną, a najważniejsze, że znajomi nie gapią się na mnie, zdziwieni, że jakoś inaczej wyglądam. Po prostu teraz wreszcie mogę się normalnie malować:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kamilliana
Do baletka i justynadd:) mam też asymetrię powiek i od dłuższego czasu myśle skorygowaniu tego plastycznie..... tylko w sumie nigdzie nie znalazłam info czy takie zabiego akurat wykonują i jakie są tego efekty! A Wy macie może jakieś nowe info na ten temat??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość izabela29
3 dni temu zrobilam plastyke powiek gornych :-)zabieg absolutnie bezbolesny.Pierwsze niedogodnosci zaczynaja sie godzine po,zapuchniecie,pieczenie i bol.Wszystko do zniesienia :-)Na drugi dzien spuchlam rowniwz pod oczmi.Oklady z lodu i rumianku lagodza te dolegliwosci,za 4 dni sciagam szwy :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Di Izabela 29
Napisz jakie sa efekty zabiegu.xCzy jestes zadoiwolona Czy rzeczywiście jest duza roznica przed i po zabiegu.Ja tez chcialabym zrobic powieki gorne ale mam mieszane uczucia troche sie boje powiklan takich jak niedomykanie powieki Napisz u kogo robilas zabieg i ile placilas.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×