Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość pawie oczko

Plastyka powiek

Polecane posty

Gość pawie oczko

Czy ktoś na tym forum poprawiał sobie powieki u chirurga plastycznego?? Jeśli tak, to proszę o opinię!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tez chce wiedziec...
tez mnie to interestuje? Czy jest bolesne?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc Pawie Oczko też ten temat mnie bardzo interesuje mam opadniete powieki chciałabym to skorygować

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość alexandrraa
hej. moja mama przechodzila taki zabieg. wyglada o 1o lat mniej. jest bardzo zadowolona. tylko dlugo sie goi (jakies 3 tyg) rwiaki schodza pod oczy i wyglada se jak z podbitymi oczami, ale to tylko 3 tyg. polecam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Sophie33
Hi, czy ktos robil sobie korekcje powiek gornych? Gdzie, za ile jak dlugo to sie goi, boli? Prosze o informacje, pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość driche
czy ktos mógłby mi coś powiedzzieć na temat dr Jerzego Wilgusa?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość goscAsia11
Polecam forum na kafeteria pod tytułem :'' korekcja górnych powiek.'' jest tam ponad 50 str. Na ten temat.Dziewczyny wszystko dokładnie opisują i podpowiadają co i jak.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Moja znajoma poprawiała sobie powieki w tym gabinecie www.drnawrocki.com.pl. Z tego co widzę to efekt jest spektakularny.....odmłodniała o co najmniej 5 lat i jest " taka wyraźniejsza".

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja kiedyś u nich tez robiłam drobną korektę opadającej powieki i musze przyznać, że nawet jak się przyglądam to jest to tak dobrze zrobione, że nie mogę wyjść z podziwu. Również podpisze się pod tym gabinetem http://www.drnawrocki.com.pl/.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Plastyka powiek pomogła mi pozbyć się problemu opadającej powieki. Zmieniało to wygląd całej twarzy i wpływało na nią bardzo negatywnie. Zabieg wykonywała mi dr Jędrys i mogę ją polecić. Jest profesjonalna i doświadczona, konsultacje odebrałam bardzo pozytywnie, mogłam zapytać o wszystko.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość asia11
Powieki górne i dolne robiłam w jednym dniu .Zabieg wykonał drmSzymczysko w Tryncu koło Cieszyna.zapłaciłam za wszystko łącznie z noclegiem 2800zl.☺

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
U mnie plastyka powiek bardzo dobrze sprawdziła się w przypadku opadającej powieki. Zgłosiłam się do dr Agnieszki Mielnik Mierzwińskiej z Bona Dea i mogę polecić zarówno panią doktor jak i klinikę. Zabieg przebiegł bez żadnych komplikacji a efekty utrzymują się do teraz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Weronika

Ja robiłam zabieg plastyki powiek górnych. Bardzo obwisała mi skóra i wyglądałam jakbym ciągle spała. Zabieg super się sparawdził i teraz wyglądam dużo lepiej. Zabieg robiła mi dr Aldona Stachura

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja miałam plastykę powiek górnych i dolnych i jest to bardzo szybki zabieg. Jeśli się ktoś zastanawia to mogę polecić szpital Orthos w Komorowicach🙂

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

Zuzakajdasik

Przeczytałam wszystkie twoje posty.Świetne.

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosia

ja robiłam plastykę worków pod oczami u dr Boligłowy i wyglądam rewelacyjnie - zmęczenie twarzy zniknęło!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość honorata

Dr Boligłowa to rzeczywiście dobry lekarz, sam zabieg na powiekach jest szybki i po nim powieki stosunkowo szybko dochodzą do ładu, opuchlizna bardzo ładnie schodzi, a efekty są warte zachodu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość maja
Dnia 25.11.2019 o 11:55, Gość honorata napisał:

Dr Boligłowa to rzeczywiście dobry lekarz, sam zabieg na powiekach jest szybki i po nim powieki stosunkowo szybko dochodzą do ładu, opuchlizna bardzo ładnie schodzi, a efekty są warte zachodu

Mam robiła u niego korektę opadającej powieki i wygląda ślicznie. Dr Boligłowa to naprawdę super specjalista w zakresie operacji plastycznych.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×