Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość adine

pochwa//operacja plastyczna??

Polecane posty

Gość adine

czy ją jakiej sposoby na powiększenie pochwy moja jest taką mała /ma jakieś 7 cm0 i gdzie mi sie tam zmieści penis co ma jakieś 18 cm..pomóżcie proszę :(:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pikuś90
he he pewnie jesteś jeszcze dziewcą ....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość adine
jeszcze jestem , ale właśnie o to chodzi_ planuje to zrobić z moim facetem, i nie wiem co mam zrobić_jeżeli coś wiecie to pliss responde me

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jjjjjjjjja
eeeee no co Ty linijka sobie mierzylas czy co??dziewczyno wyluzuj...wszystko bedzie dobrze bez zadnego powiekszania...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość adine
no ale właśnie martwię się o to że mi się nie zmieści cały i co wtedy zrobie?! Chyba spale się ze wstydu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ganaaaaafa
Bosh, ale durna niunia. Linijkę sobie wkładałaś czy co?????? Skąd ci do głowy te 7 cm uderzyło?????? Poza tym przypatrz się na wykresie budowie anatomicznej kobiety to pojmiesz, że się zmieści. Tam sie laska dziecko ma kiedyś mieścić. A od tych 18 cm to odlicz tak z pięć na myślenie życzeniowe twojego mena. Zmieścić to się co najwyżej penis może mieć trudności na grubość, skoroś dziewica, czyli nierozciągnieta jeszcze. Ale to przechodzi, zapewniam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość adine
tylko to mi właśnie o długość a nie o szerokość chodzi_

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość vfaaa
To ci laska głupio chodzi. Skąd ci to w ogóle przyszło do głowy???? Wiesz czym się kończy pochwa? Macicą. A tam jest trochę miejsca, naprawdę. A tak w ogóle masz naprawdę nasranie w głowie i nic nie wiesz. Pierwszy stosunek może być totalną klapą. Chłopak może w ogóle nie włożyć, bo cię bedzie bolało. Albo włożyć częściowo, bo będziesz spięta, zestresowana, krew sie poleje i to moze naprawdę boleć. I co, będziesz się palić ze wstydu???????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość adine
z reszta nawet w encyklopedii pisze że jest to.......o długości 5 cm do 14 cm (zazwyczaj 6 cm do 8 cm) SpOx linijki sobie tam nie wsadzałam:p hehe no i stąd moje obawy_porównując jakieś 8cm do 18!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość adine
nie wiem jak to będzie ale dlatego chciałbym się dowiedzieć o tym jak najwięcej żebym na kompletną kretynkę nie wyszła przed nim_

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość vfaaa
O jezu, to pisze o szyjce macicy zapewne, a dalej jest macica właśnie. Poza tym to chyba każda kobita miałaby taki problem, nie? Poza tym nie wierz w te 18 cm, to mniej więcej tak, jak każda laska waży nie wiecej niż 54 kg. Faceci kochają w tych sprawach przechwałki. I w ogóle czym ty się stresujesz? To tobie ma być dobrze, facet ma się martwić, żeby wyszło. Jemu może zmięknąć w każdej chwili, to dopiero jest obciach. Kobiecie w porywach może tylko nie być dobrze. I pamietaj: on ma robić tylko to, czego chcesz. Jak ci sie coś nie podoba, jak boli, masz powiedzieć: stop, nie chcę, przestań. I w ogóle nim sie dotrzecie moze być krępująco, nieudanie itd. Nie oczekuj że będziesz od razu pod nim jeczec jak laski na filmach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość adine
tylko że on się nie chwali bo hmmn jesteśmy blisko, widziałam i na pewno nie kłamie_ a to wszystko wynika pewnie z mojego stresu przed tym pierwszym razem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pikuś90
laseczka nie martw się to facet powinien sprawić że będzie ci przyjemnie:) ty tylko się musisz rozluźnić, i nie myśleć o takich głupotach jak jakaś tam głębokość!!! Jak już będziesz miała wieksze doświadczenie to się przekonasz o czym mówię:p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość też dołączam do tego tematu
No nie mogę..... dziewczę napisało topik że ma za małą pochwę .... a za klika latek ...jak już będzie po porodzie założy topik pt. "pochwa//operacja plastyczna?? - jak zmniejszyc za dużą pochwę..."!!! Dziecinko wszystko w swoim czasie nie szukaj problemów których nie ma! ;-). Pozdrawiam i życzę miłego rozciągania.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość adine
hmmn `rozciągania` niby jak??!!! ........heh mogę sie tylko domyślać

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość też dołączam do tego tematu
do adine '' rozciągania" - heh... bardzo dobrze się domyślasz właśnie tak się rozciąga pochwa ...właśnie tak ... i na początku tegoż rozciągania niestety nie będzie Tobie zbyt przyjemnie... ale z czasem ... cud miód!! Pozdrawiam ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 98766555554
kup sobie dorodnego ogórka i heja

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×