Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość susel

pomiejszyłam sobie piersi!!

Polecane posty

Gość susel
halo jest ktos kto sobie pomiejszyl piersi??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość susel
wita moglabys mi cos wieciej napisac jak sie czujesz?z jakiego rozmiaru pomiejszylas

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ikkai
Lepszą decyzją byłby pewnie dobry stanik, ale kilka lat temu tego typu wiedza nie istniała niestety:( Ale teraz jest Lobby: www.biusciaste.prv.pl - czyli biuściasta samopomoc, która wielu już wypędziła z głowy myśli o operacji :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Dzidzia.27
Dobry stanik nie zmniejszyl by bolu kregoslupa po calym dniu noszenia wielkich balonow. Juz prawie rok jestem po operacji zmniejszenia piersi i bardzo sie ciesze ze podjelam taka decyzje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzidzia, zmniejszyłby, jeśli nie usunął całkowicie, bo w dobrze dobranym staniku zupełnie inaczej rozkłada się ciężar piersi :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość susel
no to prawda chociaz ja tego ciezaru nieczuje jeszcze. mam 21 lat?ic o jest dziwne jesteem szczupla w miare i tak mi piersi uroslu nieproporcjonalnie:(o operacji niemysle zobaczy co bedzie pozniej po urodzeniu dzieci:(juz sie boje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość susel
feria i dzidzia a jak z bliznami??widac je mocno?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Proszę, wypowiedź jak na zawołanie: http://forum.gazeta.pl/forum/72,2.html?f=32203&w=67270800&a=67353026 \"Jestem posiadaczką 75 HH Nigdy nie nazwałabym ich \"tak wielkim biustem\" który \"przeszkadza w codziennych sytuacjach\" a nawet nie obraziłabym się, gdyby był większy. Bóle pleców owszem, miewałam, ale nie jako skutek biustu samego w sobie, tylko nieprawidłowej postawy spowodowanej źle dobranym stanikiem. Bóle piersi zaś ustąpiły, odkąd moje biedne gruczoły nie zwisają już smętnie w niepodtrzymującym staniku i nie obijają się o siebie nawzajem tudzież o klatkę piersiową (te z Was, które noszą dobrze dobrane balkoniki z pewnością zauważyły, że tego typu stanik w znacznym stopniu chroni piersi przed bolesnymi urazami i niezwykle bolesnym naciąganiem skóry np. podczas biegania). Odkąd noszę swój naprawdę dobrze wymierzony rozmiar, wszystkie te dolegliwości minęły.\" Wymiary tej dziewczyny z 75HH (rozmiarówka angielska, w Triumphie czy większości firm polskich to teoretycznie ok. 75N) to 86/114 (pod biustem bardzo ciasno, w biuście luźno).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Susel, zmierz się choć mniej więcej - jak nie masz miarki to np. nitką, a nitkę linijką ;) Im wcześniej znajdziesz choć przyzwoicie, jeśli nie idealnie dopasowany stanik, tym szybciej poczujesz się dobrze ze swoim biustem :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość susel
bra cos mi ta stronka niewchodzi:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość susel
troche smiieszne ale niemam tutuaj nic takiego:D mieszkam w szwecji i pracuje i jakos jeszcze sie titiaj nie danomowilam.mozliwe ze mam zle dobrany stanik musze sie wybrac poszukac czegos. biore pigulki antykoncepcyjne i powiekszyly mi sie po nich piersi sporo ale zrobilam sobie przerwe co prawda tylko miesieczna i nic sie niezmiejszyly:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość susel
ok juz mam dzieki.o kurde teraz mnie wystraszylas:D a co za pigulki bralas??bo ja novynnette wczesniej i po nich mi urosly straznie i teraz od pare dni yasminette bo one niby niezatrzymuja wody w organizmie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość susel
:D dzieki jutro sprubuje bo dzisiaj juz u mnie wszyscy spia:)co to pigulek to dziwbe ze ci sie powiekszyly po odstawieniu??a jak bralam to ci tez sie powiekszyly??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Estrella1234
ja sobie pomniejszylam piersi 2 miesiace temu i powiem Ci ze w zyciu nie zaluje !!! Wrecz przeciwnie,polecam wszystkim ktorzy cierpia psychicznie i fizycznie / bole kregoslupa itd /, a przede wszystkim psychika spaczona bo balony wielkie ! Problem w tym ze zaduzylam sie w lekarzu ktory mnie operowal i to zaduzylam sie na powaznie.Nie wiem dlaczego ... wdziecznosc ? / ha ha ha Jak masz jakies pytania czy jakies zdjecia to chetnie sie wymienie .W jakim wieku jestes ? Pozdrowienia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Harmonet. Jak biorę to wielkość biustu jest stabilna, jak przestaję to przez większość cyklu mam +1-2 cm (i nie jest to nabieranie wody, bo waga stoi w miejscu). Reakcja na inne proporcje hormonów po prostu :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość susel
witam nio chetnie bym obejrzala zdjecia jak mozesz to wyslij:)moj emaile sloneczko309@wp.pl. ja mam 21 nio prawie 22 a ty??a ile ci wyniosla operacja?i jaki mialas rozmiar??sorki ze tyle pytam ale jestem ciekawa:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość susel
nio ja mam nadzieje ze u mnie tak niebedzie. bo ciagle mam nadzieje ze jak rzuce na stale to pomiejsza sie troche:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość susel
to jajia z tym lekarzem:D i co jestes z nim;p pewnie jakis starszy co

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość susel
best bra a jaki tym masz rozmiar ?bo zapomnialam zapytac:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Malutkie mam :) 70D/65E : pod biustem ciasno ok.77, w biuście 92 (chyba już gdzieś tu podawałam).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość susel
aa mozliwe to masz dobrze:)musze jakos do tego przywyknac;pp

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość susel
ok spadam spac.milo sie gadalo,wpadaj jeszcze na pogaduchy:)dobranoc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Tomekkkkkkkkk
A jakies sposoby niechirurgiczne na powiekszenie? Bo jestem trans, ale sie boje. Znacie jakies hormony?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość susel
witam best bra, niestety sie niezmierze bo zapomnialam ze niemam tutuaj drukarki.niemam kompa tylko laptopa.wiec dopiero jak bede w polsce:)teraz zamierzam troche sie odchudzac od dziiaj znowu silka i rower wiec zobaczymy:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×