Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość tuitam

POMOCCCY! Oparzenie słoneczne twarzy

Polecane posty

Gość tuitam

Czy ktos moż emi doradzic jak szybko ( w około tydzien) pozbyc sie poparzenia z twarzy?? [policzki , nos] Zaczerwienienie szybko znikneło lecz mam rozległe bąble, strasznie bolą i wyglądają okrpnie. Stosuje panthenol i maści natłuszcające. Czy ktoś moze zna jeszcze inny szybszy sposób..?? dodam ze za około tydzien mam ważny wyjazd wiec zalezy mi na pozbyciu sie tych bąbli i mam nadzieje ze nie bed emial ablizn... czekam na odpowiedzi...:*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość japlecznik
moj brat spiekl sobie strasznie twarz na desce. bąble na buzi, w niektórych miejscach rany do krwi. po 2 dniahc wyglada clakiem niezle, zastosowal ALANTAN PLUS z wit. c albo a , nie pamietam ;p ale naprawde pomoglo, na oczy wlasne widzialam. Po tygodniu nie bedzie nic widac.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość SPKOJNIE
JUTRO JAK BEDE W PRACY PORADZE CI BO DANE LEKARZA MAM W PRACY

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tuitam
ufff mam jeszcze nadzieje na pozbycie sie tych bąbli... a alantan mam w domu wiec wybrobuje ;) thx :*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość SPKOJNIE
GDZIE SIE TAK ZAŁATWIŁAŚ

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tuitam
nad jeziorem cały dzien siedzialam... pomimo ze sie kremowalam i zasłanialam twarz słonc ei tak mnei dopadło..;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość obama
albo slabo sie kremowalas albo masz slabiutkie filtry..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tuitam
tak, filtr byl bardzo słaby... nie przygotowalam sie na taki wyjazd i sie sama tak urzadzilam..;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja sobie tak dzisiaj spieklam ramiona dekolt i plecy babli nie mam ale mam nadzieje ze do jutra chociaz troche to zaczerwienienie zejdzie:o kupilam krem kolastyny 30+ ale mozna go o kant dupy rozbic kiedy smaruje sie np Avene to nawet z filtrem 20 + nad morzem srodziemnym sie nie spalilam a tutaj:o gowno i tyle

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tuitam
no coż,teraz tylko myśle nad wyleczneiem twarzy..;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tuitam
pain au chocolat: mam nadzieje ze do jutra Ci zjedzie;) Ja nad jeziorem bylam wczoraj a jeszcze do etar zmam całe plecy, dekolt, nogi czerwone..;/ no i tak nieszczęsna twarz. :l

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
podbijam temat! Wyjezdzam na wakacje i potrzebuje czegos dobrego nas oparzenia. poleccie plis!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a stosowaliscie juz preparaty http://argotiab.pl/ - one sa bardzo skuteczne i dobrze dzialaja, takze moge poelcic:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×