Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość ewelanowak

pomocy !!!obleśny celulit-chirurga błagam

Polecane posty

Gość ewelanowak

Kochane. Mam męczący mnie problem od kilku lat, a mianowicie nie mogę poradzić sobie z celulitem na moich nogach.Mam 24 lata i próbowałam już wielu środków by wygrać z tym diabelstwem.Jestem zdeterminowana i chciałabym go usunąć operacyjnie czy możecie mi polecić kto i gdzie dobrze wykona taki zabieg.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dupa123
Ja mam podobny problem. Mimo stosowania naprawdę wszelkich dostępnych na rynku kosmetyków, mimo rolowania się na Rollenie-nic. Cellulit jak był tak jest. Tez jestem w porównywalnym wieku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a próbowałyście u dermatologa lub kosmetyczki popytać? - wiem ze są jakieś specjalistyczne preparaty (do wstrzykiwania pod skórę) przy bardzo zaawansowanym cellulicie natomiast nie wiem jak tu może chirurg pomóc? odsysaniem tłuszczu? przeszczepem skóry? no bo jak???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość anmama
glupie pindy tez mialam... krem nie pomoze ha ha. mniej jesc 0 slodyczy i mieciac cwiczyc codziennie . zrob test posmaruj kremem antycellulitowym smalec i patrz czy znika

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Pulce
Podobno dosc skutecznie dziala mezoterapia iglowa, na bardzo zaawansowany celulit preparat zawiera tez ten sam lek co przy lipolizie. Jeden zabieg u mojej dermatolog to chyba 500 zl. Ale trzeba to powtarzac.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość DermaMed
jedyne naprawde trwale skuteczne to LIPOLIZA pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do Dermamed
nieprawda :O Chyba ze sie weźmie z 10.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Do Dermamed
Lipoliza na wyszczuplenie Mezoterapia na cellulit Znawcy od siedmiu boleści

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość DermaMed
Tylko usuniecie tkanki tluszczowej jest w stanie trwale zmienic jej strukture. Jest cos takiego, jak mezoterapia lipolityczna, w ktorej stosuje sie troche inna mieszanke skladnikow, niz w tradycyjnej lipolizie a mezoterapia przeciwcellulitowa (iglowa i bez)...dziala i owszem, ale na chwilke. tak samo jak endermologia itp.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Jula 30
Jestem normalnej postury, dokładnie wybieram to, co znajdzie się na moim talerzu, biegam i jeżdżę na rowerze, ale na moich nogach i tak jest cellulit. Stosowałam różne kremy wyszczuplające, rolki masujące- bez efektu. Wybrałam się na zabieg endermologii. Jestem zaskoczona, wreszcie nie wstydzę się swoich nóg.Jak wygląda zabieg widać na filmiku: https://www.youtube.com/watch?v=tKrUgjT3LDw Sprawdziłam, to działa. Polecam wszystkim.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Hydroofff

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Bezbolesnie 44
Zobaczcie wyszukałam interesującą wyszukiwarkę gabinetów z zabiegami depilacji laserowej. Możecie wyszukiwać według różnych miast. Nic trudnego. Musicie tylko wybrać miasto: http://www.depilacjelaserowe.pl/. Przez to znaleźć gabinet z oferujący zabiegi depilacji laserowej. https://www.beautymedica.pl/nadwaga-i-cellulit/skuteczna-walka-z-cellulitem-zabiegi-venus-legacy/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mnie nie boli 22
Jest taki blog http://depilacja24.pl/ i porównują tam wszystkie rodzaje depilacji. warto porównać jaki zabieg wychodzi taniej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lilianakoss

Co na cellulit polecacie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kaskaKatarzynak

balsamu ujędrniające, aktywność fizyczna i zdrowa dieta

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość plotkara003

Uwierz mi, że ja ćwiczę i to dość intensywnie i po dwóch ciążach trudno mi pozbyć się oponki z brzucha i cellulitu na udach. Przyznaję się bez bicia, ze skorzystałam z medycyny estetycznej i nie widzę w tym nic złego. Zabiegi laserowe Iccone to super sprawa, efekt termiczny wywołany przez laser przyspiesza redukcję tkanki tłuszczowej na wybranym obszarze. W elite mają dość duży wybór zabiegów antycellulitowych, ja widze poprawę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość werkawes

Nie mogę się nie zgodzić, ja jestem szczupła i też mam cellulit, korzystam z zabiegów modelujących sylwetkę, dobra opcja.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×