Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość magdakb1

Power slim ktoś był?

Polecane posty

Gość magdakb1

Chciałabym się dowiedzieć czy ktoś był na power slim.Podobno rewelacyjne efekty www.powerslim.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość magdakb1
Nikt nie korzystał z tego urządzenia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Aggaatka
Ja już skorzystałam, co prawda dopiero raz ale wrażenie bardzo pozytywne. Nigdy jeszcze nie miałam tak gładkiej skóry! Mam zamiar wypupić cały karnet i pozniej napisze jakie sa efekty w spadku wagi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 445
Ja zaczynam w piątek, zaczynałaś na ciepło ?, bo podobno można również z jakimś kremem na zimno, ile płaciłaś, przepraszam że zarzucam Cię pytaniami, ale Ty już po pierwszym razie, a to dopiero przede mną. Którą opcje robiłas, smukłe ciało czy antyceclluitową?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Aggaatka
ba, na ciepło, a w zasadzie na gorąco! na tym to polega, na rzogrzewaniu skóry. Ja korzystam z autoryzowanego salonu i jedyne rekomendowane zabiegi to te które sa na www.powerslim.pl/zabiegi.html, tak więc nie znam tych opcji o których piszesz. Wykupiłam pakiet Piekne Ciało za 1300 zł.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 445
Tak o oto mi chodziło. Programy maję różne nazwy. Piszesz, że jest super, fajnie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hermina79
ja korzystałam 2 razy, poza utratą wody która potem uzupełniasz efekt mizerny. Owszem, tracisz na wdze pdo czasu uzupełnienia płynu, kasa w błoto

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kawucha
ja chodzę, byłam juz 5 razy, łącze to z masażem na celulitis Bańką Chińską, do tego patrze na to co jem. No figura zaczeła mi się wyłaniać spod zimowego tłuszczyku. Na pewno polecam Bańkę Chińską, jeśli ktoś ma problemy z celulitem, skóra po takim masażu jest niesamowicie gładziutka i napięta, celulit też stopniowo się zminiejsza, ja na oba zabiegi mam karnet, byłam na 4 masażu, wiec postaram się napisać co się dziłało po 10 razie. Power slim ciężko stwierdzić, trochę dziwne uczucie być podłączonym do prądu :) płaciłam za 10 zabiegów 1000 zł +2gratis w Poznaniu. Bańka Chińska - na pewno polcam na celulit. Za Bańke płacę 35 zł za masaż.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość makabreska
Chciałabym dowiedzieć się nieco więcej od dziewczyn, które korzystały z Power Slim. Czy efekty rzeczywiście są takie jak w reklamie tego urządzenia? Pilne !!!! :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Warszawianka28
Witam Dziewczyny pracuje w salonie z tym urządzeniem i muszę powiedzieć że jest na prawdę super ...To nie jest kasa wyrzucona w błoto bo na efekty trzeba się nieźle napocić...40 minut trzeba trzymać tętno, wykonywać ćwiczenie na jak na siłowni a do tego parzący krem który otwiera wszystkie naczynka i gorące lampy podczerwieni które ostro grzeją! Dlatego nie można powiedzieć że jest to cud miód metoda przychodzisz nic nie robisz i masz ciało jak modelka...polecam spróbować :D Efekty są od razu gładka skóra a po czasie zmienia się zupełnie tkanka jest gładka bez gródek i nierówności Można się spokojnie wbić w mini i bez stresu zakładać noga na nogę...przy naszych ukochanych panach oczywiście no bo to dla nich to wszystko ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kk_czerwona
Byłam !!!! jestem bardzo zadowolona, ale, że rzuciłam palenie i zmieniłam pracę na siedzącą trochę się zaniedbałam i zbieram na kolejne zabiegi :) Po 10 zabiegach zeszłam dwa rozmiary !!!! Bez dodatkowych ćwiczeń i diety. Efekt utrzymuje się jeśli o siebie dbasz, czyli raz na jakiś czas machasz nożkami i się nie przejadasz :) Mam namiar na świetny gabinet w Łodzi. pozdrawiam Kasieńka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lolitka123
Byłam, sprawdziłam... waga faktycznie nieco spadła (3-4 kg), ale żebym zaraz miała się wcisnąć w spodnie o rozmiar mniejszy? Generalnie polecam to urządzenie, chociażby z tego względu, że faktycznie wygładza skórę. Pomimo że obwój bioder/ud mi się nie zmniejszył, to cellullit faktycznie się lekko zredukował. Poza tym dochodzi potężna dawka endorfiny która pobudza i daje siły na dalszy dzień :). Tylko trzeba być sumiennym, ażeby osiągnąć zamierzony rezultat. Myślę że dziewczyny które pragnął zredukować nieestetyczny cellulit, w dodatku w połączeniu z masażami, mają efekt gwarantowany! :) Dziewczynom które zamierzają podjąć próbę, dużo silnej woli życzę i powodzenia! ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nowa100000
wie ktos moze gdzie jest power slim w okolicy Pruszkowa,Piastowa ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość karolina_12
Czesc:) ja tez bylam na power slim studio.byłam jak narazie na 8 zabiegach. jezeli chodzi o efekty - rewelacja.jak narazie schudlam 5kg.jestem bardzo zadowolona.tym bardziej ze nie korzystalam z zadnych dodatkowych diet ani cwiczen.mieszkam w krakowie i chodze do salonu: La Mujer na ul.Stachiewicza 9. Znalazlam go wlansie na ktoryms z forum. Goraco polecam Power Slim Studio!! tu sa namiary na salon dla osob z krakowa i okolic: www.la-mujer.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zapraszamy
Forum www.feelbeauty.eu/forum które daje wiedzę każdemu...od medycyny estetycznej przez zabiegi chirurgii plastycznej po dokładnie opracowany dział badan! Zobacz na www.feelbeauty.eu/forum prawie 600 tematów,fotki pozabiegowe,przejrzyscie ulożone tematy.Każdy temat opracowany z dużo iloscia informacji i fotek.Twój post nigdy nie pozostanie bez odpowiedzi! Modereatorzy w każdym dziale zawsze pomocni! Wchodząc na nasze Forum znajdziesz wszystko co Cie interesuje. Zapraszamy na www.feelbeauty.eu/forum

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zapraszamy
Forum www.feelbeauty.eu/forum które daje wiedzę każdemu...od medycyny estetycznej przez zabiegi chirurgii plastycznej po dokładnie opracowany dział badan! Zobacz na www.feelbeauty.eu/forum prawie 600 tematów,fotki pozabiegowe,przejrzyscie ulożone tematy.Każdy temat opracowany z dużo iloscia informacji i fotek.Twój post nigdy nie pozostanie bez odpowiedzi! Modereatorzy w każdym dziale zawsze pomocni! Wchodząc na nasze Forum znajdziesz wszystko co Cie interesuje. Zapraszamy na www.feelbeauty.eu/forum

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Polecam power slim active. rewelacyjne urzadzdnie w zgubieniu zbednych kilogramow ujedrnieniu skory oraz pozbyciu sie celulitu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam! Dziewczyny powiedzcie mi, jak ćwiczycie na urządzeniu z podczerwienią, to czy zdarzyło się Wam, że zostały Wam czerwone placki na nogach? Domyślam się, że to od tych lamp, ale nie ukrywam, że jestem bardzo zaniepokojona, bo są one dość duże. Co prawda piekło mnie trochę, jak biegałam na bieżni, ale myślałam, że to normalne (byłam pierwszy raz dzisiaj na tym, wcześniej ćwiczyłam na body space). Proszę o odpowiedź. Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam, o Power Slim Studio mogę powiedzieć tylko REWELACJA! Korzystam z niego regularnie tzn minimum 2 razy w tygodniu i jak dotąd po 10ciu 1-godzinnych seansach moja skóra jest jak miód cud i orzeszki:) Nastąpiła znaczna redukcja cellulitu, ciało jest jędrne, skóra gładka i miękka w dotyku, a do tego mam więcej energii i zapału do wszystkiego! W salonie do którego chodzę można również wykonać zabiegi na ciało (także w saunie) i skorzystać z platformy wibracyjno-sonicznej Standingmate (także korzystam i jest super!). Polecam wszystkim nowo otwarty salon w Zabrzu na Brysza.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kasia Kraków
ja mialam laczony karnet power slim studio z vacu shape i efekty sa rewelacyjne! Celullit prawie zanikl a skura wygladzona jak nigdy! Do tego 4kg mniej! Polecam Salon w Kakowie przy al.29-listopada 104. Ogolnie w salonie bardzo mila i profesjonalna obsluga i kazdy jest traktowany indywidualnie. POlecam!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zapraszamy
Forum www.feelbeauty.eu/forum które daje wiedzę każdemu...od medycyny estetycznej przez zabiegi chirurgii plastycznej po dokładnie opracowany dział badan! Zobacz na www.feelbeauty.eu/forum ponad 800tematów ,5500postów,fotki pozabiegowe ,przejrzyscie ulożone tematy.Każdy temat opracowany z dużo iloscia informacji i fotek.Twój post nigdy nie pozostanie bez odpowiedzi! Modereatorzy w każdym dziale zawsze pomocni! Wchodząc na nasze Forum znajdziesz wszystko co Cie interesuje. Zapraszamy na www.feelbeauty.eu/forum

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ania poznań
Ja skorzystałam z power slim studio w poznaniu w studiu urody Magadi, początkowo byłam sceptycznie nastawiona, ale po 3 zabiegach byłam pewna że to działa i mile zaskoczona, lubie ciepło przy tym muzyka i oczywiście efekty chudnięcia. Gorąco polecam, obsługa bez zarzutu super wystrój, świece i w ogóle...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Małgosia42
też byłam w studio magadi na świerczewie, efekty są widoczne bardzo szybko, po 1 karnecie mąż sam zauważył, że moje ciało jest piękniejsze i dał fundusze na kolejne zabiegi, które warte są tej ceny

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zoska5
ja polecam masazyste ze Studio Efekt na Andrzeja 1 w Pruszkowie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 333emi333
Ja byłam na power slim activ kupiłam sobie karnet..byłam około 5 razy i nie mam zadnego spadku wagi ani w centymetrach różnicy nie ma!!! to jest jakas sciema ja chodze do sopotu najchetniej to bym w ogole juz tam nie chodziła..tylko ze karnet mnie trzyma oprócz pocenia sie zadnych efektów ktore są opisane tak pieknie!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a ja też chodziłam na powerslim active :) łączyłam go z platformą wibracyjną. Po 24 treningach na powerslim i 20 na wibrze stracilam 6 kg, ktore juz nie wrocily. Owszem trzeba sie niexle napocic w kapsule i bywalo ciezko ale sie udalo. Nie mam juz cellulitu od pol roku :D dodam tylko, ze nie zarlam jak swinia i ograniczylam slodycze, ale nie glodzilam sie. chodzilam 5 dni w tygodniu przez miesiac na jedno i drugie, pilam 2l wody w ciagu dnia no i efekt jaki uzyskalam jest powalajacy. jestem teraz niezla laska, ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość chcesz schudnac?!
chcesz schudnac?! spalic zbedny tluszcz?! niedawno wyszla nowosc: www.ultra-slim.ocom.pl Specjalny sklad spalacza dobrany osobno dla kobiet i mezczyzn. Trzeba wybrac wersje dla siebie :) W polaczeniu z ruchem i odzywianiem daje niesamowite efekty!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość niunia zingwa a na jakim
obciążeniu ćwiczyłaś? bo tam jest do 15 chyba i jaki czas treningu wybrałaś? 30 czy 40 minut?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kurcze zapomniałam w ogóle o tym topicu ;p Z głupa weszłam na stary adres a tam kupa powiadomień :D ćwiczyłam różnie, na poczatku na niższych obciążeniach , koło 3, z każdym kolejnym treningiem podwyższałam. Wiedziałam, że im bardziej się zmęczę tym większe będą efekty. P Powiem wam ze efekty utrztymywały się bardzo długo, niestety sie zakochałam, a co za tym idzie zaczęłam obżerać się na randkach pizzami, kebabami, obiadkami, do tego mój facet, jako, że lubi pokucharzyć majstrował mi pyszne desery w postaci słodkości na bitej śmietamie czy ciast więc mi sie przybrało prawie 5 kilo:( W sumie to chyba pasowło by znowu pobiegać w kapsule ... tak, właśnie podjełąm decyzje, ide :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×