Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

poten

powieki

Polecane posty

Witam[cześć] bardzo proszę o informację. Pragnę podnieść powieki. Czy ktoś zna dobrą klinikę .Jeśli tak to interesowałaby mnie także cena. Bardzo dziękuję pa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość będę robić
u dr Bromy, może jeszcze w marcu jak mi się uda wszystko pozałatwiać. Jak przeżyje to napisze. Cena u dr Bromy to 2500 za górne a np. u dr. Sankowskiego to już ok 4 tys. No cóż to teraz przecież jest człowiek medialny ...... to musi się cenić. pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do bromy nie idź
mily z niego człowiek ale specjalista z niego bardzo kiepski szczyt to fachowiec w warszawie najlepszy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość będę robic
W kwietniu ubiegłego roku dzwoniłam to Szczyta. Termin konsultacji dostałam dopiero w grudniu ale tak się złożyło że nie mogłam pójść. Te odległe terminy bardzo mnie denerwują. Idę do Bromy bo to nie aż taki wielki zabieg. Cena też jest atrakcyjna. Moja koleżanka robiła u niego teraz całą twarz i jest zadowolona. Trzeba być dobrej myśli bo u tych najlepszych trudno się doczekać. W przypadku jakiejś dużej operacji mocno bym się zastanowiła i chyba jednak czekałabym. pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tylko na tych
powiekach bedzie ciecie wiec blagaj boga o farta abys do konca zycia nie musiala maskowac tych blizn cieniami do powiek :-0

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nie az taki wielki
zabieg? Moze i nie taki wielki, to tylko powieki ,maly obszar ;) Zbyt male usuniecie skory spowoduje ze oczy nadal beda "smutne" ,zbyt duze wyciecie skory i masz niedomykalnosc powiek na cale zycie.Tak wiec ten niewielki zabieg wymaga perfekcyjnej dokladnosci chirurga.O bliznach nie bede mowic ,to juz sprawa organizmu jak sie regeneruje ,chirurg nie ma nic do tego.Ten zabieg mozna zrobic tylko 2 razy.Nie jest trwaly,efekt sie utrzyma do 8 max 10 lat.U niektorych nawet krocej ,ale to tez jest sprawa indywidualna organizmu i tempa wiotczenia skory.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość chirurg ma wiele do tego
i gojenie sie skóry dobry chirurg zostawi małą gładką blizne perfekcyjne ciecie zrobi tylko bardzo dobry chirurg blizny bromy zostawiaja wiele do zyczenia.obejrzyj foty na innych forach .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tu jest latwiejszy sposob
tylko wydaje mi sie,ze to sposob nie dla europejek?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bardzo dziękuję.:) Mam teraz dylemat,czy poddać się temu zabiegowi:O Mam duże oczy, ale z biegiem czasu mam coraz mniejsze, powieki tak mi opadly!!! bardzo!!! W dodatku nierównomiernie .Bardz ochcę poprawić sój wygląd:) Jeśli jest ktoś , kto przeszedł ten zabieg proszę o informację {kiss]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nie az taki wielki
do chirurg ma wiele do tego ----------> nie zrozumials mnie ,ja nie pisalam o technice ciec i szycia skory tylko cechach wlasnego organizmu,Sa osoby,ktore maja sklonnosc do bliznowcow i u nich najlepszy na swiecie chirurg nie sprawi, ze nie bedzie sladu po szyciu, o tym pisalam ,ze nie ma to zwiazku z umiejetnosciami chirurga.Sprawa szycia to juz techniczne umiejetnosci. poten ----------> ja mialam taki zabieg i jestem bardzo zadowolona,ale zanim sie zdecydowalam tak samo mialam wiele obaw jak Ty.Jak bylam u lekarza ( ordynatora oddzialu chirurgii ) w moim miescie na wyciagniecie szwow z powiek to mnie pytal kto tak perfekcyjnie szwy zaklada ? :) Moje szwy wogole nie byly widoczne na zewnatrz,nitka byla w srodku na calym szwie ,a tylko jej koniec na zewnatrz widoczny ,a na powiece widoczna byla tylko cieniutka kreseczka,a widzialam inne szycie po korekcie powiek gdzie wygladalo to to tak /// / / / /// na zewnatrz ,na powiece byly roznej dlugosci ciemne nici jakby maly dzieciak sie bawil w szycie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czy wiadomo ,kiedy zimą czy jeśnenią a może latem zrobić ten zabieg Bardzo bym chciała, ale u kogo? kompletnie nie mam pojęcia. Jeśli chodzi o pieniądze to mogę wydać na ten cel 4000 nie wiecej.;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość będę robic
Witam ponownie. Napisałam że to dla mnie mały zabieg ponieważ przeszłam dużą operację ratującą życie i w tej chwili chirurgia mi już nie taka straszna. Blizn moich prawie nie widać chociaż trafiłam pod nóż człowieka nie z wyboru zupełnie. To chyba oznacza że z gojeniem po cięciach nie powinnam mieć kłopotów. Koleżanka która dwa miesiące temu robiła u Bromy całą twarz wygląda bardzo ładnie tylko jeszcze z uszami trochę jej trętwieje. Na powiekach ma maleńkie blizny jeszcze trochę różowe ale z czaswm kolor się wyrówna. Z tego co widzę na własne oczy to jest dobrze zrobione. Nie ma czego się czepić.pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nie az taki wielki
poten-----> kiedy robic? najlepsze okresy w roku do gojenia sie to wczesna wiosna i poczatek jesieni,teraz jest juz cieplo wiec jesli zamierzasz to radze juz robic .Latem trzeba bardzo chronic oczy przed sloncem,ciemne okulary i kremy z wysokim filtrem.Wogole jak najmniej byc na sloncu.Za swoj zabieg placilam mniej jak polowe tego co Ty przeznaczasz ,ale nie chce sugerowac lekarza zeby ktos mi nie powiedzial,ze naganiam do niego ludzi,poza tym kazdy lekarz moze popelnic jakis blad.........ryzyko jest zawsze ,a ja nie chce zeby do mnie ktos pozniej mial zal.Ja jestem bardzo zadowlona,dotarlam do informacji o lekarzu ,ktory nie bierze za zaden zabieg drogo,a jednoczesnie ma bardzo duze doswiadczenie i pracowal kiedys wiele lat w Polanicy,stamtad sa najlepsi fachowcy.Zreszta nie byl to jedyny zabieg jaki u niego zrobilam i pozostale tez wykonal bardzo dobrze.Ty wybierz sama kto ma Cie operowac.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam dziękuje za radę :D Jestem zdegułstowana , wykonać , czy nie? Oto jest pytanie? Te powieki do szału mnie doprowadzają Jedna wyżej, druga niżej to koszmar. Bardzo się boję wykonać ten zabieg, ale zarówna , chce bardzo zrobić. Czy warto? A może zostawić , i nic z tego sobie nie robić;):O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nie az taki wielki
poten-------> trudno jednoznacznie odpowieziec na Twoje pytanie czy warto,warto napewno wtedy kiedys zabieg jest udany bo pozbedziesz sie problemu i bedziesz zadowolona,nie warto wtedy kiedy by cos nie wyszlo bo nikt nie che miec gorzej.Zaden lekarz nie daje na nic gwarancji,nie powie Ci zanim zrobi ,ze efekt bedzie super.Jesli cos moge podpowiedziec to tylko tyle zebys sama zadala sobie pytanie na ile jest to problem dla Ciebie i jak bardzo przeszkadza.Mnie powieki denerwowaly okropnie i zaden krem nie cofnie zmian w opadaniu skory,ja zrobilam bo nie chcialam juz tak dluzej wygladac,z uplywem czasu jest tylko gorzej.Ludzie w roznym wieku operuja powieki,niektorzy dopiero wtedy kiedy nadmiar skory jest bardzo duzy i trzeba wyciac az cm, skory ale to juz mowie o emerytkach,a mnie denerwowalo to,ze nadmiar powodowal smutny wyglad oczu, a co za tym idzie i calej twarzy i jednak zaryzykowalam bo inaczej sie nie dalo ;) Mialam dosc ciagle rozmazanych kresek na gornej powiece i smutnego wygladu.Jak Ty sie z tego powodu denerwujesz i bardzo Ci przeszkadza stan obecny to jedynym wyjsciem jest korekta.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Jolala
Pozdrawiam wszystkich Do nie az taki wielki Podaj proszę namiary na swojego lekarza! Przecież jak robisz to na czyjąś GORĄCĄ prośbę, to nikt Ci nie może zarzucić naganiania Z góry dziękuję, pozdrawiam wszystkich

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość będę robić
Witam . Zrobiłam plastykę powiek górnych 25 czerwca czyli w poniedziałek. Blizny są w kolorze dojrzałej śliwki. nareszcie widać mi oczy bo jakiś czas temu mi znikneły. Pomimo obuchlizny, koloru i małego dyskomfortu jestem zachwycona. Nie mogę odejść od lusterka, wciąż się przeglądam i przeglądam. Wszystkie panie z podobnym problemem zachęcam. To nic wielkiego a tak cieszy !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nie az taki wielki
Do Jolala Prosze bardzo. Operowalam u dr Stepniewskiego w Kobylnikach k.Poznania.Za zabieg zaplacilam 1600zl.Znieczulenie miejscowe czyli bez narkozy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Migotka 2000
Ja operowałam powieki dwa tygodnie temu ale nie jestem jeszcze szczęśliwa bo narazie to jakoś oczy nie wyglądaję jednakowo. Jedno większe drugie mniejsze. To znaczy powieki się r óżnią przez co oczy wyglądają inaczej. Błągam odpiszczie jak wyglądał Wasz okres gojenia bo ja jestem w ogromnym stresie czy mi przypadkiem nie wyciął nierówno skóry. Błągam odpiszcie bo strasznie się denerwuję.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×