Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość sandra22

POWIEKSZANIE BIUSTU/ wszystko na ten temat

Polecane posty

Gość sandra22

piszcie wszystko na temat powiekszania biustu, wymieniajcie swoje doswiadczenia, lekarzy pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość anna 6
Na tym forum znajdziesz takze przestrogi na temat MODEL - MED. Nie operuj sie tam, bo stracisz forse i zostaniesz okaleczona - jak ja. Patrz: MODEL - MED w WARSZAWIE, LIST DO PANI M.MODZELEWSKIEJ Z MODEL - MED, DR J.JETON - PROSZE O INFORMACJE, OPINIA - J.STRUZYNA i inne. Uwazaj tez na naganiaczki MODEL - MED, juz dawno rozszyfrowane przez co inteligentniejsze "internautki". Charakteryzuja sie wyjatkowa agresja i oczernianiem osob majacych inna niz one opinie. No coz, walcza o forse...(PATRZ - "UWAGA NA NAGANIACZKI MODEL - MED") POZDROWIENIA!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Jak narazie to
jedyna osoba jaka kogokolwiek oczernia jesteś Ty anno6

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sandra22
le[piej jest poczytac o skukcesach lekarzy a nie ich porazkach, jacy sa dobrzy,a nie ciaglr ktory co spartaczyl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
DOPRAWDY? A ja mysle, ze po to istnieje to forum, aby ludzie wymieniali doswiadczenia zarowno dobre, jak i zle. Te zle po to, aby przestrzec innych, aby uczyli sie na cudzych bledach, nie na swoich. Gdybym ja sprawdzila referencje MODEL - MED, a nie zasugerowala sie tylko tym, ze operowac mnie bedzie profesor, a taki chyba nie schrzani, to dzis cieszylabym sie z udanej operacji. Gdyz niestety, chirurg chirurgowi nie rowny. Zabulilam MODEL - MEDOWI 7,5 tysiaca zlotych, mialam 2 operacje (PAN J.JETHON) i brzuch w jeszcze gorszym stanie niz poprzednio. Ale jesli uwazasz, ze zlych opinii nie nalezy tu umieszczac, to nie pytaj nikogo o rade, tylko otworz ksiazke telefoniczna i masz jak na dloni wszystkich lekarzy i kliniki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
DO \"JAK NA RAZIE, TO\" Zajrzyj sobie do slownika. Oczernianie jest wtedy, gdy pisze sie nieprawde, zlosliwie kogos obmawia gloszac wymyslone, krzywdzace opinie. Ale powiedziec o kims, kto Cie oszukal, ze jest oszustem, nie jest oczernianiem. Powiedziec, ze ktos spapral operacje, jesli ja spapral, takze nie jest oczernieniem. I nie bede odpowiadac wiecej na ataki osobiste. Nie przywyklam do dyskusji na poziomie bazaru albo karczmy. Grasuja tu naganiaczki, ktore zrobia wszystko, by namowic ludzi na operacje nawet u lekarzy skompromitowanych.Widze, ze nawet rozsadnym ludziom namacily w glowach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sandra22
anna6 ja rozumiem twoj zal i zlosc, ze dotkenela cie krzywda lekarzy-partaczy, ale uwierz mi nie ma sensu wypisywac tego non stop na kazdym forum, po kilka razy, bo to sie mija z celem, robi sie nudne, szczerze ci w spolczuje, ale nie powtarzaj sie ciagle jakbys mogla,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sandra22
a pozatym to forum o pwiekszaniu biustu a z tego co wiem mialas robiony bvrzuch a nie biust, no to sorry

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zgadzam sie1234
dokłądnie, piszcie na temat bo sie robi to nudne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość roztanczona
Wiesz co anna6 mnie sie wydaje ze ty chyba cos krecisz z tym calym swoim zabiegiem i cala ta sprawa wokol twojej jakoby nieudanej operacji.Co tobie daje takie pisanie w necie ciagle o tym samym?Idz dziewczyno do adwokata zaloz sprawe klinice i czekaj na wezwanie do Sadu a nie smucisz ciagle o tym samym...To juz naprawde staje sie zalosnie nudne.Bez urazy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość masza123
aniu nie przejmuj się opiniami na temat forum.ja jestem tu pierwszy raz i właśnie te gorsze opinie mnie interesują. czy ktoś może powiedzieć coś na temat dr.Kuczyńskiego z Lublina wybieram sie do niego na konsultację.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość masza123
nikt nic nie wie,przecież to popularny chirurg plastyczny !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Chirurgów plastycznych specjalizujących się w powiększaniu biustu jest bardzo dużo. Bez problemu można znaleźć dobrego specjalistę. Ja opierałam się najbardziej na opiniach, bo jednak to najwięcej mówi o lekarzu. Na powiększanie piersi udałam się do dr Jędrys z Krakowa. Od samych konsultacji wywarła na mnie bardzo dobre wrażenie, a później tylko mnie w nim utwierdziła. Operacja przebiegła bez problemów i w końcu mam piersi takie jakie zawsze chciałam mieć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kasiakwak
Powiekszylam piersi rok temu i polecam to kazdej kobiecie, ktora jest niezadowolona ze swojego biustu :) obecnie coraz wiecej pań decyduje sie na taki zabieg, zwlaszcza ze jest on ogolnodostepny i bardziej rozpowszechniony niz kiedys. W sieci jest mnostwo informacji o lekarzach, implantach, zaleceniach poooperacyjnych. Glownie bazowalam na poradach z: http://www.piersi.info.pl/mentor/porady-ekspertow i polecam, jest to rzetelne źrodlo wiedzy, takie male kompendium nt. operacji biustu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×