Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

kamelia22

Powiększanie piersi a spanie na brzuchu?

Polecane posty

Mam takie pytanko, mam pięknie zrobione piersi, implanty anatomiczne ale takie stosunkowo małe, chyba 225, nie pamiętam. Operacje miałam 2 miesiące temu w klinice Artplastica (POLECAM!!!). Wszystko pięknie się goi, wygląda cudownie, nic nie boli... ale lubię spać na brzuchu i w nocy się nieświadomie przekręcam na brzuch nawet jak zasypiam na plecach... Myślicie, że może mi się coś przesunąć przez to? Wg mnie wygląda to stabilnie i nic nie boli, więc chyba już się wszystko zagoiło? Jak sądzicie? Czy któraś z Was też sypia po powiększaniu piersi na brzuchu?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jak któraś z Was chce porozmawiać ze mną to zapraszam na gg 25891246 :) Jestem taka szczęśliwa... :) Niepotrzebnie naczytałam się głupot w internecie, u mnie nie było żadnych komplikacji. Jeden wniosek: najważniejsze to wybrać dobrą i sprawdzoną klinikę! Tak jak zrobiłam to ja :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja dokładnie nie wiem czy można myślę, że skoro kobiety w ciąży np nie śpią na brzuchu to może być to sytuacja analogiczna ale jesli pewnie masz zrobione profesjonalnie to nie będzie przeszkód

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
słuchaj! własnie zapytałam mojej kolezanki i ona mówi że można spać na brzuchu! ile ci minełood zabiegu? do okazuje się że już po 6-8 tygodni po zabiegu można

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ooo to super :) już mi trzeci miesiąc zleciał nawet nie wiem kiedy :p Czyli nie mam co się martwić. No a co do tego jak mam zrobione... MARZENIE!!!! W Artplastice robiłam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no własnie słyszałam, że to świetna klinika szczególnie jeśli chodzi o boskie piersi i nosy. ;-)))))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wielkie dzięki za odpowiedź :) A jak wrażenia innych? Co sądzicie o tej klinice? Bo zastanawiam się nad tym żeby za parę lat, po ciąży, wymienić sobie implanty na większe. Ma któraś z Pań doświadczenie w tym temacie? Czy któraś wymieniała implanty w Artplastice?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wielkie dzięki za odpowiedź :) A jak wrażenia innych? Co sądzicie o tej klinice? Bo zastanawiam się nad tym żeby za parę lat, po ciąży, wymienić sobie implanty na większe. Ma któraś z Pań doświadczenie w tym temacie? Czy któraś wymieniała implanty w Artplastice?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Po zabiegu raczej nie wolno spać na brzuchu, no ale dokładne zalecenia na ten temat powinien przekazać lekarza prowadzący po zabiegu. Jeżeli nie znacie sprawdzonego specjalisty, to zgłoście się do dr Piotra Osucha do IQ Medica. jest uznanym fachowcem zarówno w dziedzinie chirurgi plastycznej, jaki medycyny estetycznej - fachowo prowadzi swoich pacjentów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mi Pani dr Jurek w Artplasice powiedziała, że po 3 miesiącach już spokojnie, mogę spać... z tym, że chciałam się upewnić czy żadna z dziewczyn nie miała potem problemów, że coś się przesunęło. Pani dr wszystko mi dokładnie wytłumaczyła ale jednak nic nie zastąpi doświadczeń innych pacjentek, tak sądzę :p W sumie to i tak od dawna sypiam na brzuchu a implanty trzymają się na swoim miejscu... jakoś 2 miesiące po już tak spałam, teraz mija trzeci miesiąc. Już w ogóle nie czuję, że coś robiłam... Zupełnie jakby to były moje prawdziwe piersi.. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Powiększałam piersi 2 tygodnie temu i lekarz mnie zasmucił, ponieważ powiedział, że już nigdy nie powinnam spać na brzuchu, ponieważ implant ma powierzchnie teksturowatą i w nią obrasta tkanka a jak będę spać na brzuchu to implant będzie się ruszał i może poodrywać się od tkanki i z czasem przesunąć:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hmmm skomplikowana sprawa, ja akurat nie jestem fanką spania na brzuszku, więc problemu nie miałam ale z tgo co wiem, to wielu lekarzy mówi, że po jakiś czasie powoli można...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja nie cierpię spac na brzuchu, jak mam spac to tylko na plecach ,albo na prawym bądź lewym boku ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ile ci płacą za tę reklamę?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×