Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Kotiaczkowa

Powiększanie piersi na Ukrainie

Polecane posty

Niedawno dowiedziałam się o firmie MedicTrip, która proponuje usługi z zakresu turystyki medycznej na Ukrainie. Wśród swoich usług mają też korekcję piersi. Klinika jest we Lwowie, a ceny na stronie www.medictrip.com są rzeczywiście fantastycznie niskie (do 2500 zł na wszystko!). Rozważam możliwość skorzystania z takiej opcji. Chciałam najpierw dowiedzieć się czy ktoś już coś słyszał o tej firmie i o jakości usług. Piszcie proszę co wiecie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość czy warto
oszczedzać na wlasnym ciele?? :( co bedzie jak za taka niska cena idzie niska jakość? musisz to b.dokladnie sprawdzić - moze uzywaja jakis tanszych, gorszych implantow itp...? w koncu musis byc jakies uzasadnienie takiej roznicy w cenach....:/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość O cenie
IMHO wyjaśnienie kwestii cenowej jest bardzo proste: każdy rynek powinien być dopasowany do możliwości finansowych konsumenta. Jak sądzisz ile zarabia przeciętny Iwan na Ukrainie? Około 700-800 zł.Oczywiście w Kijowie ta kwota będzie większa, ale i ceny w tamtejszych klinikach są na pewno większe. A lwowska klinika nie może liczyć tylko na pacjentów z zagranicy, albo z Kijowa - ona musi obsługiwać swoich Iwanów, dla których zabieg chirurgii plastycznej za 1500-2000 zł i tak jest prawie niemożliwy, bo musi dbać o rodzinę. A bogaci Ukraińcy tak czy inaczej wolą pojechać na zabieg gdzieś do Austrii albo Niemiec, bo uważają, ze tam wszystko zrobią lepiej, co nie zawsze jest prawdą, bo z tego, co wiem, ukraińscy chirurdzy są cąłkiem dobrzy. Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Lwów
Nie wiem jak tamta klinika, ale sam Lwów jest przepiękny, polecam!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość marzenie moje
gdyby ceny powiekszenia piersi byly nizsze juz dawno bym to zrobila.Zazdroszcze dziewczyna ktore juz sa po i maja piekny wymarzony biust.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Grzegorz1244
pewnie,że warto,tam partaczy mniej i życie tańsze :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość A_N_N_A
no niewiem...raczej bym nie skorzystała,kwestia wyboru!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość O Ukrainie
Aż takie to życie tam tanie nie jest (20% inflacji w skali roku!) i partaczy na pewno nie brakuje jak u nas, ale słyszałam już od koleżanki o chirurgach plastycznych ze Lwowa i na prawdę ich zachwalała, nie wiem tylko czy to chodziło o tą dokładnie klinikę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A mnie taka oferta bardzo zainteresowała. Od dawna szukam czegoś na swoją kieszeń, a w dodatku dawno marzyłam żeby zwiedzić Lwów

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jawwwwwaa
Również marzę o powiększeniu piersi, ale nie mam kasy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jawwwwwaa
Czytałam, ale to sama operacja kosztuje 2400, a co z implantami?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość BEATRYCJA
A TABLETKI?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość BEATRYCJA
MOZE KTOS MA POZYTYWNE DOSWIADCZENIA???????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość BEATRYCJA
MOZE KTOS MA POZYTYWNE DOSWIADCZENIA?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Śłyszałam, że za implanty we Lwowie trza dodatkowo wydać ok. 1000 euro. Ale w porównaniu z tym, co w Polsce to i tak maluśko.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
z tego co pamiętam kiedy przeglądałam stronę kliniki która robi te tanie operacje były dostępne tylko implanty PIP. poczytajcie trochę o nich i polityce tej firmy. pewnie z droższymi implantami wyszłoby niewiele więcej co u nas. plus pobyt kilka dni z kimś.. zobaczcie ceny u dr Brzuchańskiego w czechach (czy tego drugiego, chyba dr Polaka)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Antonio de
Przydałoby się tak rozum powiększyć Faceci nie cierpią silikonów !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość prawdawoczykole
Nie stać mnie na cycki to ich nie mam. Tak samo jak z samochodem. Biust za 2000 zł? Już sama cena mnie odstrasza. Chcesz mieć gwarancję dobrze wykonanego zabiegu zrób go w Polsce i zapłać 10 tys. Ja rozumiem kwestie finansowe, nie każdy ma pieniądze, ale jeśli ich nie mam to nie kupuję czegoś na co mnie nie stać. Zdrowie własne to największy skarb. Nie można na tym oszczędzać. Polecam klinikę doktora Macieja Kuczyńskiego - korzystałem ja i moja żona. Pełne zadowolenie i super efekty!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość czy razem
robiliście tam powiększanie piersi?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Wprawdzie nie na Ukrainie ale
w Czechach u Dr. Furmanka kolo Cieszyna dwa lata temu, efekty super i cena tez super bo 8,600 na nasze zlote ze wszystkim. Wkladki najlepszej jakosci bo Alergany natrelle. Polecam Dr. Furmanka wszystkim tykm ktorzy chca miec zrobione tanio I DOBRZE! nA Ukrainie chyba troche daleko i nie wiem czy mozna dogadac sie po polsku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Basiula30
Jak dla mnie to wszystko zależy od tego gdzie mieszkamy i jak daleko jesteśmy gotowe pojechać na zabieg. Ja jestem z Dolnego Śląska, okolic Głogowa i nie wyobrażam sobie bym miała jechać specjalnie na zabieg na Ukrainę i to nawet pomimo oszczędności. Zakładałam by zrobić sobie zabieg max 200 km od domu i padło na dr Rataja z Wrocławia. Przynajmniej miałam męża w pobliżu na te najtrudniejsze momenty :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Witam prosze o podanie mi numer telefonu do tej kliniki poniewaz wchodze na te strone i jest po angielsku i nie widze tam numeru prosze o numer

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
osobiście nie pojechałąbym na urainę robić operację, ale to pewnie indywidualne podejście. wolę miec klinike pod ręką, w razie czego można spokojnie zadzwonić czy nawet podjechać do lekarza.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hmmm ..zlaeży jeszcze kto skąd jest, jak ktoś jest z okolic np. Przemyśla to do takiego Lwowa ma blisko...ale jednak bałabym się też.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Typowo polskie podejście do cen,żadna nie wzięła pod uwagę,że Ukraina to nie Polska a więc i ceny tam są inne na wszystko. Tak samo taniej można zrobić w Czechach czy na Słowacji a fachowcy może nawet lepsi. Jak można jakość oceniać wyłącznie po cenie,gąski jesteście.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Witam was serdecznie czy ktos by mugl mi podac numer telefonu do medictrip?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sutek
Dnia 23.02.2017 o 20:08, Eolka napisał:

szczerze mówiąc , jakoś bałabym się mieć operacje gdzieś tak za granicą . tym bardziej piersi . Jakos bardziej ufam lekarzom w Polsce i trochę się dziwie co niektórym dziewczynom

masz rację tam wódka kosztuje 7zł to na pewno jest kiepska i ja bym nie napił się tylko zabrał z Polski

podobnie jak papierosy 4zł to na pewno jakiś syf a u nas dasz 14zł ale na pewno nie dostaniesz od nich raka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×