Odpowiedz na ten temat

Powiekszanie piersi

• Darsianka 2017.03.19 [09:50]
    Ja np. mam problemy z krzepliwoscia krwi. Na codziennie biorę tabletki na rozrzedzenie krwi. Do operacji i po operacji tych tabletek brać nie wolno. Wtedy właśnie muszę Przejść na te zastrzyki heparyna się nazywają. Ale Ty czemu musisz to nie wiem.
  • Zobacz także:

• gość 2017.03.19 [11:50]
    Doktor. Nawet mam wpisane w dokumentach na zaleceniach. Takie zastrzyki robia ludzie po operacjach kolana, biodra itd.
    Moim zdaniem to dodatkowe bezpieczeństwo aby nie powstala zakrzep który zagraża życiu
  • K29 2017.03.19 [17:57]
    ja dostalam takie dwa zastrzyki, jeden w ramie, a drugi w brzuch, ale to po zabiegu w szpitalu, i nic wiecej mi o tym nie wiadomo
  • K29 2017.03.19 [17:59]
    ja mialam dwa takie zastrzyki, jedno w ramie, drugi w brzuch, ale to po zabiegu w szpitalu, ale zeby w domu to pierwsze slysze
  • K29 2017.03.19 [18:01]
    ja mialam dwa takie zastrzyki, jedno w ramie, drugi w brzuch, ale to po zabiegu w szpitalu, ale zeby w domu to pierwsze slysze
  • gość 2017.03.19 [20:01]
    Tez nie miałam przepisanych zastrzyków w brzuch, dostałam taki chwile przed zabiegiem. Ale widocznie zalezy to od lekarza wykonującego zabieg.
  • Eolka 2017.03.20 [11:34]
    ja na szczescie nie mialam problemow z krzepliwością krwi ,
    dr Andrzej Bieniek - Eurosilicone/ piękne 70E
  • gość321 2017.03.21 [07:48]
    Hejaaaa słuchajcie mam w planie powiększenie cycuszków , bo jak prawie każda z was mam ogromny kompleks. Ale ja nie o tym. Chodzi mi o trwałość implantów, mówi się że mają dożywotnia gwarancję czyli one będą już do końca życia ? Czy to jest bajka i za jakieś 10lat czeka mnie kolejna operacja?
  • Eolka 2017.03.21 [18:28]
    Hej gość , tak mają dożywotnia gwarancje oczko.gif
    dr Andrzej Bieniek - Eurosilicone/ piękne 70E
  • K29 2017.03.21 [18:32]
    z tego co mi mowil lekarz, to one maja niby dożywotnia gwarancje i niby nie trzeba ich wymieniac poki jest wszystko ok,
    ale jak wszystko nic nie jest jednak wieczne, jest to bardzo maly procent ze moga zdarzyc sie jakies powiklania po ilus tam latach (stwardnienia, znieksztalcenia, pekniecie itd).
    jak bedzie dobrze na usg i mammografii to bedzie ok i nic nie trzeba wymieniac
  • aduuular wczoraj [12:44]
    Nie trzeba oczko.gif a gdzie będziesz miała zabieg ?
    dr Pisera / Łódź / Eurosilicone
  • Andzelaaa wczoraj [12:56]
    Czy któraś z was robiła u Potockiego w Warszawie ? Ja zamierzam u niego , jakieś opinie może?
  • aduuular wczoraj [14:39]
    Ja niestety nie robiłam np w Warszawie , moze któraś z dziewczyn się odezwie . A jaki chciałabyś mieć rozmiar ? tak z ciekawości pytam ?oczko.gif I jaki masz wyjściowy rozmiar ?
    dr Pisera / Łódź / Eurosilicone
  • Andzelaaa wczoraj [14:43]
    Mój wyjściowy rozmiar to 65 C z dużym push up , bez stanika mam bardzo niewielkie piersi Jak założę bluzkę na gole to niewiele co wystaje smutas.gif mam 174 i 56 kg Chce mieć okrągłe implanty o rozmiarze dużym C / małe D zobaczymy co Doktor poradzi usmiech.gif
  • Andzelaaa wczoraj [16:18]
    A ty jakie masz? usmiech.gif i nie bałaś się narkozy? Bo ja się bardzo boje właśnie tego nie bólu a narkozy
  • gość wczoraj [17:44]
    Przed narkoza podają lek uspokajający i wjeżdża się na salę operacyjna na luzie
  • Darsianka wczoraj [18:11]
    A mi lekarz powiedział ze po 15 latach się wymienia... Czy powinno...
  • gość321 dziś [06:17]
    Ej to świetnie, bo jeszcze zbieram informacje , czytam i porównuje . Myślę o przeszczepie tłuszczu albo implantach. Tylko ten przeszczep to się dowiedziałam że czasami jest tylko chwilowym powiększeniem a potem jest powrót do tego co było. Ale kilka cm mniej w talii
  • Darsianka dziś [07:35]
    O przeszczepie tłuszczu tez czytalam ze się wchlania szybko:/ wiec strata kasy. Nawet na youtubie jakąś dziewczyna robiła o tum relacje ze niby jej ten tłuszcz trzymał się miesiąc... A ceny tez spore. Chyba lepiej żelkiusmiech.gif ja się nie mogę doczekać. Myślę o tym non stop.
  • gość321 dziś [08:25]
    Mówisz o tym aquafilling? Nigdy tego sobie niech nikt nie aplikuje , bo ja czytałam forum że kobietom jakieś grudy zaczęły się robić i ogólnie nie wesoła sytuacja . Sama miałam na to iść ale jak przeczytałam to od razu zrezygnowałam. Bo człowiek w desperacji szuka wszystkiego. Ja jestem dość młoda 22 lata , jeszcze nie rodziłam i jakoś mi do tego nie śpiesznie. A cycuszki to w końcu bym chciała mieć , nawet o ten 1 rozmiar większe . Zeby zawsze 'cos' mieć .
    Jeszcze się zastanawiam dlaczego w tej łodzi cena to 9 tysięcy ? Może wiecie od czego to jest uzależnione? Żebym bliżej mieszkała to od razu bym tam sobie zrobiła , ale nie ma tak dobrze.
  • Andzelaaa dziś [09:06]
    W Łodzi dobrze robi Doktor Zukowska
  • Darsianka dziś [09:34]
    O to malo ! Ja place 14tys
  • Andzelaaa dziś [09:44]
    Ja tez będę płacić w granicach 12/14 tys

Odpowiedz na ten temat

Trwa ładowanie...