Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

desperados1

powiększanie piersi

Polecane posty

Mam pytanie do kobiet, które powiększyły sobie piersi... może są osoby które zrobiły sobie taką operacje w Bielsku u dr. J.Sirka lub w Krakowie w Art&Med. Napiszcie coś więcej czy jesteście zadowolone i jak to wszystko wyglądało. Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mici
polecam katowice dr sierocinski

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mici dzięki a możesz napisać coś więcej, robiłaś taką operację, jesteś zadowolona? jakie są terminy? odległe? no i ile płaciłaś :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mici
tak robilam jestem zadowolona placilam rok temu 8tys. lekaz jest super opieka super efekt super. katowice ul wojewodzka lub rolna tel do recepcji 604900274 terminy nie sa bardzo odlegle. PO LE CAM. cena moze byc zalezna od wielkosci i rodzaju implantu ja mam MENTOR 250 CC.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mici
wiesz co nawet nie pamietam ale ja wpisywalam siesocinski chirurgia plastyczna katowice i cos tam bylo.jade wlasnie dzis porozmawiac o liposukcji.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jeju mici mała prośba, poproś o jakieś namiary na ich stronę, bo wczoraj szukałam, ale nie znalazłam ich stronki. Z góry dzięki 😘 a może uda Ci się zorientować, jak dalekie są konsultacje i ile od niej jest operacja? buźka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mici
wpisalam www.sierocinski.artemiss.eu i cos tam mozna szukac o nim i cennik i gdzie jeszcze przyjmuje a operuje tez za granica.pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja miałam w bielsku u dr sirek jest spoko wszystko ok pracuje na mentorach za 405 cc zapłaciłam 10400 +staniczki 300zł szt. konsultacja 100 w zawodzie jest ponad 20 lat acha super personel pani Ewa pielęgniarka która asystuje przy operacjach to skarb i każdemu życze takiej opieki jeszcze anestezjolog Daszkiewicz gościu z takim poczuciem humoru jakich mało jak narazie jest wszystko ok.ale to krótki czas op. miałam 07.10.08.także sie zobaczy:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mici Mieszkam w okolicach Katowic i zastanawiam sie nad operacja powiekszenia piersi... Moglabys mi cos powiedziec o tej klinice i czy ladnie Ci zrobili piersi...? zaplacilas 8 tys?? pozdr:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mici
tak 8 tys.rok temu plus za badania jakies 40zl i konsultacja wczesniej 80 zl.doktorek jest naprawde super gosc panie ktore sie mna opiekowaly po zabiegu naprawde wspaniale osoby.on przyjmuje w kilku miejscach w katowicach ja bylam wtedy na rolnej a teraz jade na konsultacje przed liposukcja na wojewodzka.zrobil mi zabieg naprawde super jestem zadowolona. polecam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Antonio de
Przydałoby się tak rozum powiększyć :) Faceci nie cierpią silikonów !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość powalona
Mysle ze wielu facetow nieodmowilo by pameli albo innej ,ktora ma wielkie piersi .Tylko glupie kretynki zyja w przekonaniu ze faceci tego nie lubia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mici
antonio co ty yu kur.. szukasz sam bys nie poznal a pierdolisz! myslisz ze kazda kobieta robi to zeby miec wieksze od pameli. jak by facetom po zrobieniu dziecka malal fiut tak jak kobiecie wiotczeja piersi po ciazy to bys sie nie zebral na pogaduchy tak jak my gdzie za ile i u kogo zrobic sobie ppeenniissaa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mici brawo co do odzewu :D:D Justysia co do Sirka to...hmmm mam go w sąśiedztwie tzn klinikę, ale jak zoperował moją przyjaciółke i siostrę to....ja się w jego ręce nie oddam niestey :o:o Mam nadzieję, że u Ciebie będzie ok :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mici brawo co do odzewu :D:D Justysia co do Sirka to...hmmm mam go w sąśiedztwie tzn klinikę, ale jak zoperował moją przyjaciółke i siostrę to....ja się w jego ręce nie oddam niestey :o:o Mam nadzieję, że u Ciebie będzie ok :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lenka9876
up..moze jakies nowe wiadomosci? śląsk i okolice dobry chirurg

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Trali trala
ad vocem: Antonio de - Faceci nie cierpią silikonów ! oraz pytania o Śląsk Jestem facetem, moja dziewczyna miała piersi robione u dr Olender. Wyglądają super. Popieram silikon !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kiniaP
Z całego serca polecam Pana Doktora Zbigniewa Łuckiego. Wykonuje zabiegi w Katowicach Efekt SUUUPEEER ! bezstresowo i miła atmosfera, strona chirurga http://zbigniewlucki.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja4545454545
A ja polecam zabieg reimplantacji piersi - powiększanie własną tkanką tłuszczową. Wykonywałam w salonie Elite w warszawie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Karola887
Ja bylam ostatnio na konsultacji w Raciborzu. Konsultacja super, doktor wszystko mi tak wytlumaczyl, ze jestem zdecydowana na piekne, nowe piersi. Wybralam implanty anatomiczne, bo wydaja mi sie bardzej naturalne :) zabieg bede miala w pierwszej polowie wrzesnia takze dam wam znac jak poszlo. W kazdym badz razie pierwsze wrazenie co do doktora i kliniki to super, a no i ceny nie wygorowane ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja polecam dr marcina Sierocińskiego, przyjmuje w Katowicach - w centrum, obecnie mam mentor 350 i są za...ste ! :))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Moja znajoma powiększała w Żarkach (jakieś 60 km od Katowic) implanty anatomiczne Allergan. Efekt rzeczywiście robi wrażenie, aktualnie 8 miesięcy po zabiegu - jak narazie żadnych powikłań. Zapłaciła ok. 12 000 ale nie żałuje, dziś twierdzi, że warto było. Tu można zobaczyć efekty : http://www.chplast.com.pl/zabiegi/operacje-plastyczne-piersi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Anuka54321
dr Sierociński przyjmuje obecnie w katowicach, na zabrskiej. Potwierrdzam - swietny chirurg plastyczny, choć w moim przypadku to był nos.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Uszczęśliwionaaaa
Kiedyś w internecie znalazłam stronę poświęconą preparatom na powiększanie piersi: http://e-powiekszaniepiersi.com/ Dzięki niej zapoznałam sie z preparatami, które pomogły mi zmienić rozmiar moich piersi o dwie miseczki :) Po prostu rewelacja :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ile dostałaś za reklamę? Mam nadzieje ze nikt się na to nie nabierze :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Basia3133
Stary temat ale ja się dopiszę, nie robiłam w artmedzie chociaż byłam tam na konsultacjach. Latałam po całej Polsce. Faktycznie słyszałam różne dobre rzeczy o Katowicach ale ja robiłam we Wrocławiu w Prestige Clinic. Cztery lata, C 330 i jestem bardzo zadowolona :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dzięki dziewczyny za namiary :) Cały czas nastawiałam się na wyjazd na zabieg do Wrocławia - byłam już nawet w tej klinice powyżej na wywiadzie. Ale do Katowic mam znacznie bliżej i chyba przed podjęciem decyzji wybiorę się jeszcze do Sierocińskiego. Dla własnego spokoju ducha.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Stylesgirl
Hej, a propos glównego tematu. O Krakowie się nie wypowiem, ja robiłam w Prestige Clinic we Wrocławiu pół roku temu i jestem zadowolona, jak będziesz próbowała to warto pytać o dr. Rataja. Zabieg sam nieprzyjemny ale potem ile radości :))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×