Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

anja11

Powiększanie piersi Trójmiasto

Polecane posty

Hej, dziewczyny czy któraś z was powiększała piersi w trójmieście? Chcę powiększyć piersi a nie wiem u kogo. Jestem z Gdyni i wydaje mi się, że najlepiej będzie jak będę mieć lekarza "pod ręką".

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tatmycacorn1985pofpq
Hej, dziewczyny czy któraś z was powiększała piersi w trójmieście? Chcę powiększyć piersi a nie wiem u kogo. Jestem z Gdyni i wydaje mi się, że najlepiej będzie jak będę mieć lekarza "pod ręką". Jasne http://miniURL.fouiner.info/ggcT

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Trwają ostatnie zapisy do BazyModelek.com Panel wiosenny zostaje zamknięty z dniem 31.01.2015r. Pacjentki-modelki NIE PŁACĄ ZA ZABIEGI!!!! Jeśli chcesz jeszcze dostać sie na listę modelek, wypełnij formularz i czekaj na kontakt z naszej strony. W lutym spotkanie konsultacyjne z naszymi specjalistami i pierwsze w tym roku szkolenia dla lekarzy z medycyny estetycznej. kolejny nabór już jesienią 2015r. Liczba modelek ograniczona. Wybieramy te, które zgłoszą się najszybciej. Pozdrawiamy i czekamy na ostatnie zgłoszenia. Zespół BazaModelek.com

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość smogapkluwun1985olvpp
Hej, dziewczyny czy któraś z was powiększała piersi w trójmieście? Chcę powiększyć piersi a nie wiem u kogo. Jestem z Gdyni i wydaje mi się, że najlepiej będzie jak będę mieć lekarza "pod ręką". Jasne http://s.zuly.de/2pq5

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Adajja
Ja robilam u dr Pawła Niemkiewicza we Wrocławiu:) Taki kawalek, ale sluchaj...loty sa niedrogie. Specjalista swietny! zastanawialas sie jakie wkladki chcesz? ja mam eurosilicony i moge polecic z pewnoscia, dobrze sie czuje, sa bdb dobrane

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pretty_girl
Z tymi bliznami to się nie zgodzę. Dobry specjalista potrafi zrobić to tak żeby było jak najmniej widać - ja jestem przykładem i nie narzekam na blizny, bo prawie ich nie widać :) A co do tych niby "magicznych" i trwałych sposobów na powiększenie piersi to niby jak - pompką? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dokładnie, dobrego chirurga można poznać po tym jak wlasnie blizny wyglądają:) a nie po cenie zabiegu :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
popieram to co dziewczyny mówią. Warto wybrać się na konsultacje i samemu ocenić to w jaki jest lekarz! ceną się nie sugerujcie!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no nie, pompka...raczej w to nikt nie uwierzy! myślę ze jednak operacja jest jedynym rozsądnym rozwiązaniem!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ponawiam pytanie też jestem z okolic Gdyni i szukam dobrego lekarza który robi ładnie i bezpiecznie piersi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Jola1985
Moim zdaniem warto spróbować tableteki na powiększenie piersi,znalazłam pochlebne opinie w internecie na temat perfect bust, kupiłam stosuję już miesiąc i rzeczywiście widać różnice, nie jest to efekt operacji plastycznej,ale myślę,że pół rozmiara jak najbardziej. Naprawdę polecam https://www.purefun.pl/glowna/584-perfect-bust-preparat-powiekszajacy-piersi.html

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×