Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Kokolinka

Powiększanie piersi w Czechach

Polecane posty

Gość Kokolinka

Witam szczęśliwe posiadaczki pięknych piersi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kokolinka
Dziewczyny chciałam zapytać czy którąś z Was robiła piersi w Czechach i jest zadowolona. Może opowiedzieć jak to wszystko wygląda i przebiega. Czy możecie polecić jakiegoś lekarza , klinikę ? Chciałabym poddać się takiej operacji a kuszaca jest cena opinię sa ale z 2009 roku... Czy możecie się wypowiedzieć na ten czas ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Marcela28
a czemu akurat Czechy? tylko dlatego że cena? ja chyba ze względu na odległość i podróż nie skusiłabym się...ale to każdy robie według siebie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kokolinka
W dużej mierze to cena to ok 7 tys a u nas nawet koszt 19 tys wiec różnica jest duza... Daleko aż tak nie jest można zrobić sobie wakacje a przy okazji zrobić operacje i wrócić do domu... Wiadomo jak Cie stać no to możesz zrobić w Polsce ... Ja niestety aż tyle nie mogę na to poświęcić a jednak to mój duży kompleks i cieszy mnie ,ze jest taka możliwość... Bo jeśli mialavym robić w Polsce mialabym te pieniądze wybralabym najlepszego lekarza ... I tak samo jeśli chodzi o Czech szukam najlepszej kliniki i lekarza . Opinii kobitrk które juz są po ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no wiadomo - zawsze wybiera sie tego najlepszego lekarza. ja na czechy się nie pisałam - za daleko dla mnie. wolałam w PL. no i udało sie i już od paru ładnych lat jestem po. ale wybór najlepszego lekarza dla mnie to była zagwostka!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja mam zabieg już za sobą i wybrałam klinikę w Polsce, jednak nie wiem czy zdecydowałabym się na operację w czechach gdybym miała teraz robić zabieg, chyba jednak pewniej czułabym się w naszym kraju :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no wlasnie ja tak samo mam...generalnie też bym się obawiała...chyba najbardziej odległości:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ano wiadomo - zależy jak kto woli:) chociaż ja też wolałabym mieć jednak lekarza w PL nie w czechach:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Moja "koleżanka" miała robione piersi w Czechach. Trochę taniej, ale kiepsko wyszło. Jej piersi sa jakies krzywe i nierówne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość turkuś
dlatego ja bojąć się operacj za granicą zdecydowałam, że piersi zoperuje w Poslce, idę za kilak dni na konsultacje do Lux Medu na Puławską, zobaczę czy uda mi się zrealizować moje największe marzenie i pozbyć największego kompleksu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no tak, poza tym o wiele łatwiej załatwić coś w Polsce niż w Czechach...nawet ze względu na język. No i bliżej!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×