Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość myszkaxyz

powiększanie ust

Polecane posty

Gość myszkaxyz

Czy zdecydowałybyście się na powiększanie ust w gabinecie? Skłaniam się ku takiemu zabiegowi w gabinecie Bellisana, bo zależy mi na naturalnym, subtelnym efekcie (nie na napompowanych, jak to się teraz często widzi w TV), ale trochę się boję. Czy to bezpieczne?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lilkaaaa
Ja też mam zamiar się zdecydować i nie chodzi mi oczywiście o efekty rybich ust ;) Delikatne powiększenie uważam za dobry pomysł, skoro można i będziesz się lepiej czuła to czemu nie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja teraz wyprobuwuje serum z rossmana na powiększenie ust, ale jak się nie uda to też myślę o zabiegu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Myślę, ze obecnie są takie fajne możliwości z zabiegami, które nie mają zaporowych cen i nie utrzymują się na zawse tylko np na kilka miesięcy, że można sobie zrobić, jak się będzie zadowolonym powtarzać, a jak nie to po prostu do tego nie wracać

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
powiększałam sobie usta w LipSil efekt widoczny do dziś pełne, seksowne usta, takie jak chciałam!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja mogę polecić gabinet medycyny estetycznej DERMEDIKA z Krakowa. Pan doktor wykonujący ten zabieg, wykonuje podobne w innych gabinetach medycyny estetycznej, ma duże doświadczenie i na pewno będziesz zadowolona z efektu!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Juz od jakiegos czasu bardzo chce, bo mam usta mega waskie :/ Boje sie troche zarowna bólu, jak i tego, że po zabiegu zwyczajnie nie beda mi sie podobaly :/ Póki co optycznie powiekszam sobie usta specjanymi pomadkami, blyszczykami. Niedawno kupilam swietny balsam powiekszajacy do ust od bielendy, optycznie zwieksza powierzchnie ust, uwydatnia sie, a przy okazji swietnie pielegnuje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Też mam ten balsam do ust. Fajnie powiększa usta i nadaje im lustrzany połysk. Mam kolor hollywood red, który fajnie wygląda na ustach. Na powiększenie ust raczej bym się nie zdecydowała, bałabym się powikłań i efektu "glonojada".

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja się zdecydowałam i nie żałuję. Generalnie bardzo biłam się z myślami jaki efekt będzie po wszystkim itp. ale moje usta były w takiej kondycji, że to przeważyło. Wszystko wykonałam w gabinecie Dermedika w Krakowie. Przez wszystko przeprowadził mnie dr Ordynowski- bardzo sympatyczny człowiek z profesjonalizmem w oczach :) Jeżeli któraś z was się waha to na moim przykładzie polecam się zdecydować.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja robiłam sobie usta w http://www.kn-estetic.pl/ . Ogólnie zabieg jak najbardziej w porządku, efekt naprawdę naturalny. Zdecydowanie mi się podoba.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
też kiedyś robiłam wszystko by mieć bardziej wydatne usta (kremy , masaże) ale dałam sobie spokój i poszłam na kwas , efekt natychmiastowy ,piękne usta i trzymało ok 1,5 roku , potem dostrzyknęłam i jest dalej ok

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Najlepiej powiększyć usta w profesjonalnej klinice i na tym zabiegu nie warto oszczędzać. Ja powiększałam usta w klinice www.klinikabochinska.pl. Mam bardzo ładne usta nie przesadzone i sztuczne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ulka31
miałam zabieg w Dermedika w Krakowie, miałam bardzo wąskie usta, nie wyglądały ładnie, od zawsze był to dla mnie problem, ponieważ źle się z tym czułam. Teraz efekt jest delikatny i naturalny, ale dla mnie widoczny. Teraz mogę w końcu ładnie pomalować usta, anie jak wcześniej, dwie cieniutkie kreski

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość radosna93
Też miałam takie małe prawie nie widoczne usta, poszłam jednak na zabieg powiekszania i w końcu mogę je ładnie wyeksponować. Byłam w klinice Estetica i zrobili zabieg perfekcyjnie usta nie są już małe ale tez nie są wielkie i nie wyglądają sztucznie. polecam tą klinikę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Polecam powiększać usta kwasem hialuronowym. Próbowałam już różnych metod i według mnie ta daje najbardziej naturalny efekt. Chodzę do Dermapoint do Katarzyny Mierzwińskiej już od ponad roku i zawsze wychodzę zadowolona.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Daria886

Najlepiej jest powiększać usta kwasem hialuronowym. Sama jestem po takim zabiegu a usta miałam wypełniane preparatem Restylane Kysse. Usta mam jednakowo nawilżone. W sumie to mnie lekarz namówił na powiekszanie tym kwasem 😉 Ze względu na bezpieczeństwo preparatu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Suri92

jesli wybierzesz dobry gabinet to na pewno taki zabieg bedzie bezpieczny:) a kwestia subtelnego efektu- zalezy na jakiego lekarza trafisz, bo niektorzy to robia te zabiegi hurtem i nie potrafia doradzic pacjentce albo robia wszystk zgodnie z jej zyczeniem- a niektore z nas nie zdaja sobie sprawy jaka ilosc preparatu zapewni naturalny rezultat. jesli jestes z wawy to polecam Klinike melitus, swietna klinika medycyny estetycznej, pracuja tam wykwalifikowani doswiadczeni lekarze. usta wykonuje na pewno dr Noszczyk i dr Kozlowska. z tego co kojarze to na zabiegi chodzi tam sama Aneta Kreglicka- wyglada olsniewajaco!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Patrycja

ja mam swój sprawdzony wypełniacz Restylane Kysse i nie mam zamiaru nic w tej kwestii zmieniać 🙂

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Marzena Brys
Dnia 30.04.2019 o 19:45, Gość Patrycja napisał:

ja mam swój sprawdzony wypełniacz Restylane Kysse i nie mam zamiaru nic w tej kwestii zmieniać 🙂

Dokładnie. Sama miałam wypełniane usta tym kwasem. Oprócz tego mój lekarz też otwierał taki zestaw specjalny, hermetycznie zamknięty Custom pack. Miał gaziki, opatrunki itd. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

nooo też jestem zadowolona z tego wypełniacza! moje usta naturalnie wyglądają i pełnie! także to jest wlansie to !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×