Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Powiększenie piersi 380cc

Polecane posty

Gość gość

Witam Was wszystkie :) We wtorek czyli za pare dni będę mieć operacje powiększania piersi. Przymierzyłam 3 rozmiary. Najpierw 230, 320 (z początku ten wydawał mi się najbardziej sensowny), a później lekarz podpowiedział abym przymierzyła 380. Po zrobieniu zdjęć, po przemyśleniu doszłam do wniosku ze skoro tyle kasy wydaje to chce mieć większe piersi. Wybraliśmy implant okrągły 380cc. Moje wymiary: - miałam duży biust (90cm) ale pod wpływem zawodowego sportu (sporty walki) niestety nic mi nie zostało. - pod biustem 72 cm - w talii Ok 65 cm - w biodrach 89/90 cm - wzrost 168 cm - waga 55 kg W implantach 380 obwód w biuście 90 cm. ALE! Mam zagwozdke w głowie ponieważ moja koleżanka robiła implanty 425 cc i jak sama stwierdziła - dużo jej piersi zmalały....i tego się właśnie bardzo obawiam! Nie chce mieć niedosytu i po pau miesiącach stwierdzić ze jednak wolałabym większe piersi. Dziewczyny, proszę o poradę!! Co robić?! Czy 380 cc faktycznie zmaleją mocno?? Czy jednak wybrać większe?! Proszę o zdjęcia na maila kobietek które maja 380cc i jak faktycznie to u nich wyglada... Jestem rozdarta:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Bardzo proszę o opinie. Każda informacja jest dla mnie na wagę złota :-) Kobietki z podobnymi implantami bardzo proszę o fotki na maila i o rady --> pxr89@onet.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Podbijam!!:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
twoja sprawa co robisz z cyckami :P jedne powiększają inne pomniejszają a nie lepiej się zaakceptować ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie prosiłam o opinie i rady o akceptacji siebie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Wujek_dobra_rada_
Nie kieruj się pojemnością implantów bo to nie jest wyznacznik. Implanty są okrągłe lub anatomiczne , na dodatek różnej projekcji i przy tej samej pojemności uzyskasz różne rozmiary implantu, a co za tym idzie efekt końcowy. Najważniejszym parametrem Twojej anatomii jest szerokość piersi, która wyznacza grupę implantów, w której możesz się poruszać. Potem dochodzą inne parametry, ale to już weryfikuje lekarz i to on decyduje jaki max implant jest w stanie Ci "zainstalować" ;). Bez min 2-3 konsultacji u różnych lekarzy nie będziesz w stanie podjąć dobrej decyzji. Jeżeli chcesz duże to wiem, że Furmanek w Czechach nie boi się ich robić . W Polsce niestety lekarze są bardzo zachowawczy. Duuużo więcej informacji znajdziesz http://beautywpolsce.com/forum/ . Jest tam wiele informacji na temat lekarzy, efektów po jak i dziewczyn, które pomogą Ci dokładniej dobrać implant. Tu raczej takiej informacji nie uzyskasz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a wujek dobra rada ma rację. moim zdaniem to należy iść na konsultację i poznać lekarza, porozmawiać z nim. on na pewno dobrze dobierze implant. a to wszystko i tak zalezy od tego jak jesteśmy też zbudowane!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zabieg powiększania piersi u doktora Michała Knkaiewicza okazał się bardzo udany rzadko wystawiam opinie, ale tutaj jestem bardzo pozytywnie zaskoczona pełnym profesjonalizmem a jednocześnie atmosferą panującą wśród całego personelu tej kliniki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
W niektórych klinikach chirurdzy plastyczni oferują wykonanie takiej wizualizacji dzięki której możecie łatwiej sprecyzować swoje oczekiwania co do rozmiaru i kształtu piersi. Jeśli o mnie chodzi to ja miałam powiększanie w klinice dr Checińskiego http://www.drchecinski.pl/ i jestem bardzo zadowolona z efektów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość calutea
tak tak, wlasnie niektórzy lekarze wykonują wizualizacje i wtedy fajnie widzieć jak będa nasze piersi wygladać po operacji:) taka opcja jest na prawdę super :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Nina Kowalska
Polecam Ci udać się do Lux medu na Puławskiej w Warszawie. Tam konsultacje przeprowadza dr. Chomicka, samą operację też wykonuje. Świetna specjalistka, która zna się na tym co robi. Masz 100% pewności, że będziesz zadowolona z opieki i efektu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zdecydowanie tak - w każdym mieście będzie osoba kompetentna która dobrze przeprowadzi operację!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×