Odpowiedz na ten temat

powiększenie piersi

• Abarka 2015.01.29 [00:21]
    Ja robilam i nie zaluje - mam wkladki Eurosilicone usmiech.gif robilam we Wroclawiu u dr Niemkiewicza i jestem wiecej niz zadoowlona. Jak sie ktoras waha to wam powiem,ze to jednak jest wielkie wydarzenie, ale warte wszystkiego! pieniedzy, bolu...najwazniejsze,ze ja np. teraz czuje sie wspaniale ze soba
  • MadalenaW 2015.06.25 [10:05]
    ja mam wkładki mentor i bogu dziękuję ze mój doktor takie wybrał. W rodzinie mam dziewczynę, która miała włożone 10 lat temu wadliwe wkładki (chyba pip) i niestety w obu po latach zaczął wyciekać silikon i nawet przedostał się do węzłów chłonnych. biedna - wkoncu usunęła ale nie miała łatwo znaleźć lekarza, który chciał to zrobić. Mam nadzieję, że z mentorem nigdy taka afera nie wyjdzie ale mój kochany doktor mówił, że to najbardziej sprawdzona marka produkująca implanty i chyba robią to najdłużej na rynku.
  • gość 2016.09.28 [15:54]
    Ja mam implanty, piersi wyglądają bardzo ładnie, wreszcie czuję się kobieco i atrakcyjnieoczko.gif marzyły mi się zawsze większe piersi bo natura obdarzyła mnie rozmiarem A. Operacje robiłam u dra Knakiewicza z Wrocławia, bardzo dobry sympatyczny lekarz
  • gość 2016.12.01 [11:04]
    Ja uważam, że dobra metoda to powiększenie piersi własnym tłuszczem jeśli ma się nadmiar np na udach, pośladkach. Efekt jest bardzo naturalny. Miałam taki zabieg w http://lagunaestetica.pl i bardzo polecam.
  • gość 2017.04.16 [22:51]
    Ja niedawno spełniłam wreszcie swoje największe marzenie a właściwie to dwa marzenia. Powiększyłam piersi za pomocą własnego tłuszczu i przy okazji pozbyłam się oponki na brzuchu. Obie te rzeczy były moimi największymi kompleksami i teraz czuję się wreszcie atrakcyjnie i pewnie. Zabieg miałam robiony u doktora Piotra Romańczukawww.piotrromanczuk.pl i naprawdę bardzo go polecam. Dziewczyny naprawdę nie bójcie się takich rzeczy bo mamy jedno życie i trzeba się w swojej skórze czuć dobrze !
  • marcela28 2017.04.17 [15:09]
    Ciekawe jak trwały jest taki zabieg....bo wydawało mi się, że najtrwalsze są implanty. ale może to tez jest opcja!
    Eurosilicone, 350 HP, dr T. Zieliński
  • gość 2017.04.21 [15:50]
    Estrogen na piekne piersi. Przyjmowanie estrogenu (estradiolu)
  • ŚlicznotkaNR1 2017.04.25 [19:39]
    Teraz tych metod jest strasznie dużo na rynku i z jednej strony fajnie, że jest w czym wybierać a z drugiej nie wiadomo co wybrać smiech.gif Ja jestem zadowolona z mojego efektu, ale oponki z brzucha chętnie bym się pozbyła usmiech.gif
    dr Niemkiewicz Eurosilicone - 450SHP - 03.03.2010
  • gość 2017.08.08 [14:15]
    ładowanie w siebi estrogenu nie wiem czy to najlepszy pomysł a może po prostu w sposób naturalny pobudzić ten hormon w organiźmie i nakierować na powiększenie piersi tak działają pigułki Breastfem NYV. Można je zamówić na jednej stronie w Polsce lub sprowadzić z USA są najskuteczniejsze.
  • marcela28 2017.08.08 [19:03]
    nie zgodzę się i będę to w kółko powtarzać - nie są to metody trwałe - więc po co się truć??
    Eurosilicone, 350 HP, dr T. Zieliński

Odpowiedz na ten temat

Trwa ładowanie...