Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość aaaaaaaaaaaaaahhhhhh

powiekszenie piersi w szczecinie u kogo???

Polecane posty

Gość aaaaaaaaaaaaaahhhhhh

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aaaaaaaaaaaaaahhhhhh
planuje w artplastice slyszeliscie cos o nich drpastucha

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Polecam gorąco dr.Pastuchę, zna się na rzeczy. Były u niego dwie moje znajome, są zachwycone! Anglicy, Niemcy też wiedzą, gdzie przyjechać.Sama mam tam już zaplanowany zabieg. Odezwij się aaaaaaaaaaahhhhhhhhhhhhhh, jaką podjęłaś decyzję. Pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aaaaaaaaaaaahhhh
zabieg mam zaplanowany na 28 listopada 325ml anatomiczne. konsultacja byla b sympatyczna lecz wiesz nie slyszalam do tej pory zadnych opini na jego temat niby w newsweeku maja 2 msce i tym sie kierowalam ale jak jest naprawde to sie okaze jak bede po to sie odezwe pozdrawiam aga

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Trzymam kciuki, bo to już niedługo. Będę z Tobą myślami. Cholercia, nawet mogłabym Cię odwiedzić, bo mieszkam w Szczecinie! Ale nie będę się narzucać, dość czeka Cię przeżyć. Życzę powodzenia i czekam na wieści. Pozdrawiam!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To zależy od tego, jakie implanty są wybierane; anatomiczne czy okrągłe. Są kliniki oferujące zabiegi już od 6tyś, a te renomowane, które przeżywają prawdziwe oblężenie pacjentek nawet z zagranicy, od 10.800. Mówimy to o cenie implantów, znieczuleniu, pracy każdego lekarza i pielęgniarki z osobna, noclegu, wyżywieniu, ubranku, które trzeba nosić po zabiegu itp. - to wchodzi w skład ceny. Oczywiście każdy sam decyduje, czy wybierze taką czy inną klinikę, ale wiem, że kobietki często wolą dopłacić, niż ryzykować. Sama jestem dopiero przed zabiegiem, brałam pod uwagę kilka klinik w Polsce, ale poszukiwania stanęły na Artplastice. Myślę, że to bardzo dobry wybór. Dr. Pastucha jest pierwszym lekarzem, który tak naprawdę przejął się moim problemem, nie dlatego, że dostaje za to kasę, ale dlatego, że on najwyraźniej kocha swój zawód - to się czuje. Pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aaaaahhhhhhhh
do mucha ostatnio szukalam na forum cos o dr pastucha ale mało znalazłam a min opinie z 2004 roku ze jakas laska miala tam operacje i narzekala na opieke i ze malo miejsca w pokojach na str internetowej np ta recepcja przedstawiona jest na duza a w rzeczywistosci jest malutka wiec jak patrze na zdjecia pokoji to napewno jest to samo poszukaj jakis opini na ich temat jak mozesz a na kiedy masz zabieg jakie wkladki gdzie wczesniej bylas na konsultacjach pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
O rany, kobieto!!! Wielkie SORRY za długie milczenie, ale mąż skonfiskował mi na parę dni kompa i ... no właśnie... Mam zabieg dopiero w lutym, długo, wiem, ale nie było już szans na szybszy termin. Wkładki 270 i 290, z powodu asymetrii. Jestem szczupła, więc chyba nie będą za małe... zaufałam doktorowi. Na konsultacji byłam tylko u niego, inne kliniki nie odpowiadały ani na moje maile, ani na telefony. Ile można kogoś prosić o uwagę!?Zapomnieli, że konkurencja nie śpi. Ja nie przejmuję się, że pokoje są normalnej wielkości, że recepcja jest nie za duża. Wychodzę z założenia, że najważniejsze są umiejętności lekarza i osób współpracujących. Ostatecznie jedziemy tam na zabieg a nie na odpoczynek w hotelu SPA, prawda? Nie warto zrażać się rozmiarami kliniki, każda ma jakiś tam minus, ale ja nie doszkałam się żadnego. Twój termin się zbliża, denerwuję się razem z Tobą, tak na zapas:))) Postaram się coś znaleźć na forum, ale opinie byłych pacjentek, ich szczere odpowiedzi w mailach, przekonały mnie, że wybrałam tę dobrą klinikę. Grunt to myśleć pozytywnie! Pozdrawiam gorąco i jeszcze raz sorki za milczenie. Daj znać...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
O rany, Aga! Jutro już 28 listopada! Mam nadzieję, że się nie pogniewałaś! ŻYCZĘ UDANEGO ZABIEGU!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to ja aaaaaga jutro mam zabieg i zaczynam sie juz bac moj facet mial wczesniej babke ktora tez robila cycki ciecie przez pache i mowi mi ze przez tydzien nie byla w stanie podniesc szklanki dlatego boje sie co to bedzie nie mam jeszcze netu w domu dlatego przslij mi nr meila lub napisz na moj swoj nr tel to jak dojde do siebie zdzwonmy sie locatio@interia.pl wiesz troche pozno ci to pisze ale moj facet mial klasc sie razem ze mna ale zrezygnowal wiec moze jeszce jest wolny termi9n na 28 listopada jak dzisiaj to przeczytasz to dzwon do nich moze ten termin jest wolny buziaki trzymaj za mnie kciuki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja bym się bała. Na razie stosuję suplement. Po trzech tygodniach widzę zmianę i jestem bardzo zadowolona. Dla zainteresowanych. http://nplink.net/lT1vQBma

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ABC 33

Hej jestem po zabiegu w medimel, polecam gorąco, 170 cm 86 kg wieczne abc czyli absolutny brak cycka zmiana wagi dojrzewanie, nic, ani drgną, w końcu  mając 33 lata spełniłam swoje marzenie o 10 lat za późno, mam 450 ml i co chwile zaglądam do lustra. Na pocztówki chciałam małe dyskretne B, ale wyszły większe fajne konkretne proporcjonalne do mojej budowy. Nic nie bolało, poza kręgosłupem 1 nocy po zabiegu od leżenia. Ekipa w Medimelu naprawdę zna się na rzeczy. Nie byłam w innej klinice wiec nie mam porównania, znajoma ma termin w Kołobrzegu u Pana Krajewskiego wiec będę mieć porównanie. Jeśli zastanawiasz się czy warto to Tak, nikt i nic nie odda mi lat spędzonych w kompleksach, lat nie chodzenia na basen, na plaże, tych chwil wyzwani kiedy rozbierasz się przy nowym partnerze, a stanik jest jak paczka czipsów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×