Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość someone zzz

problem z blizna help me

Polecane posty

Gość zdjecie sie nie otwiera...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zdjecie jest sredniej jakosci ale da sie wogole wiekszosc blizn da sie usunac ale nie wiem co to jest CONTRACTUBEX-jesli krem albo mas to raczej nie bardzo na blizny mikodermabrazja domowa lub u kosmetyczki zluszczanie kwasami owocowymi itd a jakbys zrobila cala twarz to zeszlyby ci tez te slady po bokach wiec mysle ze warto z tym ze mam nadzieje ze zdajesz sobie sprawe ze to ciut trwa a nie znika z dnia na dzien

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość someone zzz
co to jest mikodermabrazja domowa???podaj jakies przykłady jakie mozna zastosowac ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to sa preparaty do mikodermabrazji w domu-taki mocniejszy peeling po prostu(ja kiedys uzywaalm na blizny p tradziku na twarzy-z tym ze to trwa ze 3-4 mies) sama masc ci za wiele nie da ale w polaczeniu z jakims dobrym peelingiem moze, pisze moze bo tak naprawde kazdy reaguje inaczej ale ja mialam dawniej kilka roznych masi na blizny i dupa z nich

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Od kiedy ja masz? Ta blizna mi na swiezą nie wygląda, więc maści niewiele już pomogą. Contractubex i cepan odradzam w ogole na takie blizny, one działają na swieże blizny najlepiej, prędzej silikonowe cos pomogą: dermatix bądź veraderm. Kwasy i mikrodermabrazja też niewiele dadzą, to sa za słabe zabiegi. Jak coś to prędzej dermabrazja, bo z tego co widzę blizna jest troche zapadnięta (nie jest równo ze skórą, czy mi się wydaje?). Mozesz tez ja wyciac u chirurga plastycznego, bedziesz miał nową blizne, ale mniej widoczną. A tak bardzo Ci ona przeszkadza? Jak długa jest? Moim zdaniem wyglada ok i pewnie na zywo w ogóle nie rzuca się w oczy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×