Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość mało cycata :(

próżniowo wibracyjne powiększanie piersi - ktoś używał?

Polecane posty

Gość mało cycata :(

jak w temacie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość j.o.a.n.a.a.a.a
widziałam to w rozmowach w toku kiedyś, mówili, że działa i bardzo zachwalali. sama nie stosowałam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość $jestem ciekawa$
jestem ciekawa, więc podbijam. może to jakaś alternatywa dla krojenia?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kamila1979
Ja stosuję regularnie. najpierw robiłam zabiegi w salonie, a potem poszperałam w necie i znalazłam urządzenie i teraz robię sobie w domu. Efekty rewelacyjne! Pierwszy raz wyjdę na plażę bez kompleksów - w weekend kupowałam bikini i się poryczałam w przymierzalni. W końcu nie muszę niczego wypychać i bać się czy czasami ktoś nie zauważy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aaaaaaaaqqqqqq
Moja szwagierka ma taka maszynerię, wydębiła od swojego chłopa na dzień kobiet. Na początku sie z niej nabijaliśmy, że jeszcze zarobi na siebie, bo w końcu mleko jej zacznie lecieć, to mlekomat otworzą ;) no i się trochę zdziwiłam na działce. Wcześniej myślalam, że kupiła sobie bardziej powiększający stanik ale na działce była w miękkim staniku i po prostu niebo a ziemia z tym co było, a z tym co jest. Co prawda ja powiększać nic nie chcę ale szwagierka mi powiedziała, że cuda robi jeszcze z cellulitem, więc ''zapisałam'' się na seans w weekend, hmmm zobaczymy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość się nie je ale się masuje :p
niżej wklejam ci opis, bo za dużo tłumaczenia by było, z tego co się orientuję to bardzo istotne jest połączenie wibrazji z próżnią i że muszą być stosowane równocześnie. PRÓŻNIOWO - WIBRACYJNE POWIĘKSZANIE PIERSI - polega na rytmicznym i kontrolowanym zasysaniu i masowaniu fałdu skórnego. Daje doskonałe efekty w ujędrnianiu i powiększaniu biustu, a także w walce z nadmiarem tkanki tłuszczowej, zwalczaniu cellulitu, eliminuje toksyny, uelastycznia skórę i działa drenująco. Masaż próżniowy jest uznawany na świecie za jedną z najskuteczniejszych metod ujędrniania kłopotliwych partii ciała, które nie są plastyczne podczas wysyłku fizycznego. Dla każdej kobiety biust jest ważnym elementem jej kobiecości- symbolem piękna, seksu, pożądania i macierzyństwa. Wiele jednak z nich ma kompleksy. Zarówno zbyt mały, jak i zbyt duży biust bywa przyczyną zmartwień kobiet, jednakże nie każda kobieta próbuje zmienić ten stan rzeczy. Pielęgnacja biustu to nadal za mało doceniana dziedzina kosmetyki. Zauważamy problem i decydujemy się zazwyczaj odrobinę za późno i często sięgamy po zabiegi chirurgi plastycznej- drogie i nie zawsze bezpieczne. Teraz możemy się zająć każdym problemem w każdym jego stadium już bez pomocy chirurga plastyka. Unikalny aparat wykorzystujący technologie Breast Enlargement powoduje : podniesienie, powiększenie, ujędrnienie, usunięcie problemu "zapadnięty sutek" Zabiegi są nieinwazyjne i bezbolesne. PRÓŻNIOWO-WIBRACYJNY MASAŻ CIAŁA - to obecnie jedna z najskuteczniejszych, niechirurgicznych metod pomagających rzeźbić ciało. Dzięki wykorzystaniu unikalnej technologii podczas zabiegu usprawniane jest krążenie krwi i limfy. Zabiegi masażu próżniowego są jednym z najskuteczniejszych sposobów nieinwazyjnego zwalczania cellulitu i tkanki tłuszczowej w określonych częściach ciała. By osiągnąć trwałe efekty, masaż próżniowy powinno wykonywać się w seriach. Masaż próżniowo-wibracyjny jest zabiegiem bezpiecznym i nie ogranicza żadnych czynności życiowych, nie trzeba też się do niej specjalnie przygotowywać - wystarczy przed zabiegiem wypić ok. 0,5 litra wody i ok. 0,25 litra po zabiegu. Masaż próżniowy jest uznawany na świecie za jedną z najskuteczniejszych metod pozbywania się tkanki tłuszczowej i cellulitu. Metoda tego masażu polega przede wszystkim na rozbijaniu tkanki tłuszczowej, a co za tym idzie na zmniejszeniu cellulitu. Masaż ten w spektakularny sposób powoduje poprawę stanu skóry zarówno tej z cellulitem, jak i luźnej, wiotkiej. Poprzez pobudzenie metabolizmu, dochodzi do szybszego spalania tkanki tłuszczowej, usuwania toksyn i drenażu. Głęboki masaż próżniowo-wibracyjny przypomina trochę stawianie baniek, które zasysają skórę. Masaż rozluźnia zwartą tkankę, przynosząc ulgę całemu ciału. Ponadto, masaż wpływa na otwieranie się komórek w skórze i sprawia, że nadmiar płynów jest z nich usuwany, a krążenie krwi jest przyspieszone. Dzięki zastosowaniu próżni tkanka tłuszczowa spala się skutecznie podczas zabiegu. Masaż próżniowy trwa 25 35 minut. Może on być przeprowadzany za równo na części ciała, jak i na jego całej powierzchni. Zalecane jest, jednak poddawanie się zabiegowi kompleksowo, dla uzyskania lepszych efektów. Efekty: podwyższa potencjał komórkowy mięśnia, podnosi mięśnie piersiowe, stymuluje produkcje włókien kolagenowych i elastynowych, usprawnia cyrkulację krwi i limfy, dotlenia i odżywia, uelastycznia i poprawia napięcie skóry, ujędrnia, podnosi sprężystość, modeluje dokładnie każdy centymetr ciała, podnosi osłabiony duży biust, powiększa biust, redukuje celulit, przyspiesza regenerację tkanki, zmniejsza widoczność rozstępów skórnych i powoduje znaczne zmniejszenie możliwości powstawania nowych, udrożnia i pobudza cyrkulację krwi i układu limfatycznego, działa odchudzająco. Body lifting - lifting bez skalpela. Sprawia, że skóra na ciele wygląda na znacznie gładszą, bardziej napiętą, szczupłą, o znacznie młodszym wyglądzie. Pozwala na kształtowanie owalu ciała, ujędrnianie skóry. Umożliwia stosowanie zarówno na ciele, jak i na twarzy. Detoksykacja - usuwanie złogów, zanieczyszczeń, toksyn i produktów przemiany materii. oraz eliminacja patologicznych drobnmoustrojów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość *******hejka*
chodzę do studia na zabiegi na modelowanie sylwetki właśnie tym próżniowo-wibracyjnym masażem i brzuch jak i tyłek zrobiły się jędrniejsze i mniejsze, więc mogę sie podpisać się tutaj i powiedziecieć, że to działa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do *******hejka*
do *******hejka* a stosujesz tez jakas diete? ile cm ci ubylo?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość *******hejka*
w zasadzie specjalnej diety nie stosuję, staram się nie jeść słodyczy i piję bardzo ale to bardzo dużo wody, bo tak mi kazano w tym studiu. na zabiegi chodzę 2 razy w tygodniu od 1,5 miesiąca i w pasie mam mniej 5cm, w biodrach -4cm.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość herreraa
mam takie urządzenie i jestem zachwycona i efektami i możliwościami. piersi sa jędrniejsze i pełniejsze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nie wiem jak u was
ale u mnie urzadzonko zdzialalo cuda, juz myslalam, ze nigdy nie pozbede sie cellulitu. bylam zalamana jak z miesiaca na miesiac bylo coraz gorzej, chociaz stososwalam, wklepywalam, smarowalam juz chyba wszystko co tylko bylo mozliwe. zabiegi robie od ok. pol roku i po cellulicie nie ma juz prawie w ogole sladu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość koko dżam bo
mnie zadziwiły wręcz efekty, nie spodzieałam się cudów, a mam wrażenie, że cud nastąpił. z miseczki B zrobiło się C, a teraz biorę się za ''boczki'' hejka ile tej wody wypijasz dziennie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość *******hejka*
wypijam ok. 4 litry + bardzo dużo owoców jem tj. arbuzy, pomrańcze, więc pewnie w bilnasie ogólnym wyjdzie więcej. powiedzcie mi ile kosztuje to urządzenie? bo tak dzisiaj liczyłam. to w studiu zostawiam ok. 1000zł miesięcznie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kamila1979
ja kupiłam przez internet, wpisz sobie w google: prózniowo wibracyjne powiększanie piersi to ci wyjdą sklepy, ja dawałam 3,5tys. czyli maszynka zwróci się po 3,5 miesiącach

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość żyrafa w motyle
ale jak to działa? w jaki sposób to samo urządzenie powiększa piersi i zmniejsza ilość tkanki tłuszczowej? przecież biust też się składa z tłuszczu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość xxxxxxxcxxxxx
w tym urządzeniu są różne programy, jedne zasysają, inne masują, jeszcze inne ujędrniają

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość żyrafa w motyle
w opisie działania,który wkleiła wyżej forumowiczka pod tym samym hasłem "masaż próżniowo-wibracyjny" jest i powiększenie biustu i zmniejszenie tkanki tłuszczowej -czyli jak dla mnie takie samo działanie na dwie przeciwstawne "dolegliwości" nie to,że się czepiam,ale usiłuję zrozumieć :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a ja znalazłam artykuł
znalazłam artykuł w profesjonalnym piśmie dla kosmetyczek Cabines i wklejam to co tam napisano o możliwościach modelowania Za ich pomocą można modelować biust, ciało, usuwać miejscowo nagromadzoną tkankę tłuszczową oraz cellulit. Specjalnie zaprojektowana pompa próżniowa umożliwia osiągnięcie szybkich efektów w modelowaniu wymarzonej sylwetki. Odbywa się to w sposób zupełnie bezbolesny i nie wiąże się z żadnym zagrożeniem dla zdrowia, nie wymaga wstrzykiwania silikonu ani odsysania tłuszczu. Pompa próżniowa umożliwia absorpcję cząstek tłuszczu i płynów przez tkanki, co prowadzi do usuwania toksyn oraz rozbijania złogów tłuszczowych. Wyeliminowanie substancji toksycznych oczyszcza układ limfatyczny, odnawia strukturę skóry, poprawia mikrocyrkulację, zwiększa elastyczność kolagenu. Zastosowanie urządzenia prowadzi do podniesienia zapadniętych mięśni, zapobiega powstawaniu zmarszczek, aktywuje skórę, usuwa worki pod oczami i podwójny podbródek oraz zmarszczki, a także poprawia ogólne samopoczucie. Stymuluje przysadkę mózgową do wytwarzania hormonów, poprawia elastyczność tkanki mięśniowej, przywraca elastyczność i miękkość piersi, a także prowadzi do ich podniesienia oraz powiększenia i poprawia ich kształt. Ponadto terapia próżniowa kształtuje brodawkę sutkową i stabilizuje efekty lecznicze. W terapii cellulitu masaż aparatem do terapii próżniowej przyspiesza przetwarzanie kwasów tłuszczowych, co sprzyja bezpiecznemu i efektywnemu usunięciu nadmiaru tkanki tłuszczowej, redukcji ciężaru ciała i w efekcie wyszczupleniu i wymodelowaniu sylwetki. Najszybciej widać efekty terapii w okolicach brzucha, ud i na pośladkach. Urządzenia do masażu próżniowego mogą być stosowane również do oczyszczania skóry i detoksykacji limfatycznej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a ja znalazłam artykuł
a niżej artykuł z wp z wywiadem z kosmetyczką: Decydując się na serię zabiegów mamy niemalże stuprocentową pewność, że poddane działaniu masażu próżniowego piersi zostaną widocznie ujędrnione, podniesione i odzyskają swój młodzieńczy wygląd. Jednorazowy zabieg trwa zazwyczaj około 30 minut i jest zupełnie bezbolesny, aczkolwiek dla uzyskania najlepszych efektów należy poddać się całej serii (10-15) zabiegów, a później podtrzymywać ten efekt. Orientacyjne ceny zabiegów Masaż próżniowy biustu - 100-180 zł (30 minut) Masaż próżniowy antycellulitowy - 140-200 zł (30-45 minut) Masaż próżniowy twarzy - 100-140 zł (30-40 minut)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a ja znalazłam artykuł
wypytała się także u sprzedawcy i dowiedziałam się, że w zaleznosci od siły próżni, zastosowanych nakładek i programu uzyskuje się różne możliwości. mnie to przekonało i kupiłam maszynę (wcześniej byłam 3 razy w gabinecie na takim zabiegu).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość SweetMadness
Ja też bym powiedziała, że rozbijanie tkanki tłuszczowej, a powiększanie biustu to dwa przeciwstawne działania - w końcu biust rośnie nie dlatego, że zwiększa się ilość tkanki łącznej, tylko tłuszczu (dlatego można wypełniać go swoim własnym pobieranym z innego miejsca ciała - taki zabieg jest chyba najbezpieczniejszy ze wszystkich dostępnych, chociaż nie każdy lekarz proponuje go swoim pacjentkom, wiem, że bardzo propaguje go dr Piotr Osuch). Czy może to urządzenie ma zmienne ustawienia i można je przestawiać z funkcji powiększania biustu na rozbijanie celluliutu? To jest naprawdę bardzo ciekawe, chciałabym zobaczyć zdjęcia "przed i po".

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a ja znalazłam artykuł
z tego co się dowiedziałam na wyszczupelnie, na cellulit, na modelowanie, ujędrnienie i powięjkszenie są osobne programy i nawet nasadki. na dniach będę miała urządzonko, to się pochwalę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gcghcfghgfhgfhgfv
daj znać jak zaczniesz używać

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nadal trudno mi uwierzyc :-)
o ile jest napisane w jaki sposób działa na celulit,to nie mogę znaleźć na jakiej zasadzie zwiększa biust zgodzę się,że może poprawić wygląd skóry,ale czy na tyle,że biust się podniesie? i jeszcze powiększy? co wypełni piersi? która tkanka? jaka jest różnica w działaniu różnych programów? wiadomo,że końcówka,która ma objąć pierś będzie inna niż do zasysania skóry na udach,ale nadal jest to masaż wibracyjno- próżniowy,mniejsza siła ssania powoduje odwrotny efekt ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a ja znalazłam artykuł
no to się chwalę ;) w piątek odebrałam paczkę. robiłam sobie zabieg na biust i na celulit. może zacznę od poczatku: -sama maszyna fajnie i solidnie zrobiona, miseczki zakończone na pomarańczowo jak są uruchomione, wygladaja jak jakaś część statku kosmicznego. -instrukcja dobrze napisana, krok po kroku - sama poradziłam sobie bez problemu, chociaż jestem techniczne beztalencie. jest bardzo dużo wytycznych jeżeli chodzi o poszczególne zabiegi i na pewno bez instrukcji nikt by sobie nie poradził -zabieg na celulit jest dość intensywny, ma się wrażenie pożądnego masażu i ''czuje'' się go jeszcze po zabiegu. nie wiem czy to sila autosugestii czy też taka jest prawda ale wg mnie skóra jest już w lepszej kondycji. ale nie chce jeszcze zapeszać, przejdę całą serię to wtedy ocenię efekty. -zabieg na biust zrobiłam sobie na ujędrnienie i na powiększenie. różnica w działaniu samej maszyny jest kolosalna. przede wszystkim obsługują to inne guziki i o ile ujędrnianie jest trochę podobne do zabiegu na celulit, to powiększanie masuje zupełnie inaczej, do tego dochodzi rośmieszajaca wibra (jakby ktos łaskotał). od razu po biust większy, bo z ledwością mieścił sie w miseczke mojego stanika, potem wrócił do poprzedniego rozmiaru, no ale to w instrukcji napisali, że efekt długotrwały będzie widoczny po przebyciu serii a najlepiej 3 serii zabiegów, no i potem trzeba robić zabiegi na podtrzymanie. przekonuje mnie ten tekst, bo po drugim zabiegu efekt większych piersi trwał już dłużej. -wrażenia ogólne: jak najbardziej pozytywne ale oczywiście nie chcę zapeszać i na 100% będę mogła się wypowiedzieć po systematycznym użytkowaniu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kasztyk33
a ile kosztuje ten aparat?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a ja znalazłam artykuł
3480zł w sklepie ale ja wytargowalam jeszcze 200zł taniej ;) czyli 3280zł

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hmm - interesujace urzadzenie
slyszalam juz gdzies o tym, ze pomaga powiekszyc piersi. mozecie mi powiedziec czy sama bylabym w stanie robic sobie takie zabiegi?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość EwA00100
mam tą maszynę, bez problemu sama poradzisz sobie z obsługą. wystarczy tylko nastwaić urzadzenie, położyc miseczki, nacisnąć start i wszystko już robi maszyna. ja jestem zadowolona z efektów, tak samo moja mama i siostra.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a ja znalazłam artykuł
ewa możesz mi napisać czym (jeśli w ogóle) się smarujesz po zabiegu?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×