Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość mooi87

przeszczep tluszczu pod oczy

Polecane posty

Gość mooi87

zamierzam poddac sie temu zabiegowi aktualnie przebywam za granica, bede w polsce ok 10dni i tu moje pytanie czy jest mozliwosc zeby umowic sie na lipofilling telefonicznie, zjawic sie w wybranym dniu w klinice i zrobic zabieg?? czy sa potrzebne jakies badania co spowoduje ze termin zabiegu sie opozni?? prosze o pomoc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 34567
U kogo chcesz wykonać ten zabieg ? Tez jestem tym zainteresiwana. Jakieś badania sa wymagane napewno

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 34567
Dzis nawet pokazywali tez zabieg pod oczy w programie " klinika urody" powiem ze efekty były bardzo ładne .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mooi87
jeszcze nie wybralam lekarza. szukam z krakowa ew. warszawy. najgorsze te badania. jesli to koniecznosc to pewnie nie uda mi sie zrobic zabiegu w przeciagu 10dni.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 34567
Uda Ci sie napewno. Ja mialam operacje na kosciach brody i wszystkie badania zalatwilam prywatnie w ciagu jednego dnia. Co prawda to jest ganianie ,ale zalatwisz bez problemu. Nie wiem dokladnie jakie badana sa wymagane ,ale nie bediz eich duzo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 34567
Jaki dokladnie jest Twoj problem pod oczami? Masz za malo tluszczu, czy moze masz since pod oczami?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 34567
Musisz najpierw wybrac chirurga przeslac swoje zdjecia powiek, i umowic sie na operacje, a badania to mozesz zrobic w dzien przed zabiegiem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mooi87
Korzystając z okazji myślałam również nad operacją poszerzenia swojego anusa w celu lepszej penetracji

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mooi87
dziekuje za informacje. mam tzw. doline lez a co za tym idzie cienie pod oczami koszmarnie to wyglada. mam 25lat a czuje sie jak stara kobieta. a ty wybralas juz lekarza, mozesz kogos polecic?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mooi87
co za idiota pisze pod moim nickiem?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 34567
Idiotow tu nie brakuje! Wlasnie nie wiem sama,ale z Warszawy to chyba Lambas .Wydaje sie ze ma spora wiedze na ten temat, moze jeszcze Grazyna Jurek, Checinski, i nie wiem kto jeszcze. Broma chyba tez sie tym zajmuje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mooi87
heh, musze sie szybko decydowac. jutro zamierzam zadzwonic do kliniki i umowic sie na wizyte. mam nadzieje ze sie uda. zapalce kazde pieniadze zeby tylko normalnie wygadac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gsdgfsde
mooi87 napisz póżniej o efektach :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość siwpw
napisz czegos sie dowiedzialas i w ktorej klinice bylas, bo i ja chcialam sie poddac temu abiegowi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mooi87
Zapisalam sie do lekarza Adama Gumkowskiego, przyjmuje w Warszawie. 26marca mam termin. Trzymajcie kciuki !!! :) Oezwe sie na pewno jak jak juz bedzie po. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mooi87
siwpw ------> nie bylam w klinice. Zapisalm sie telefonicznie. Konsultacje i zabieg bede miec w jeden dzien. Zalezy mi na czasie poniewaz mieszkam za granica i bede w Polsce tylko na kilka dni. Nie moge sie doczekac! :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość siwpw
mooi87. ZYCZE POWODZENIA!!! Widzialam fillm po przeszczepie tluszczu dr Gumkowskiego. Wyszlo bardzo ladnie, ale ja nie mam do niego zaufania. Nie bralas innego lekarza pod uwage? dr Gumkowski nie jest chirurgiem plastycznym.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Karinabg
Hej Napisz jak wyszedł zabieg?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do mooi...
Trzymam kciuki,mam nadzieje,że bedziesz cudownie wyglądała. Podziel się wrażeniami po zabiegu,napisz proszę o swoich odczuciach i cenie - jestem też bardzo zainteresowana tym zabiegiem.Pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mooi87
Dziewczyny, juz po! Jestem mega szczesliwa!! Wyszlo pieknie:D chwile stresu a efekt kapitalny:D zabieg byl tylko troszke bolesny. Nie moge sie przestac przegladac w lustrze :D cena zabiegu to 2000zl. Plus konsultacja. Polecam z czystym sumieniem:>

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mooi87
Zabieg mialam 26 marca:>

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Qwerty88
Mooi87, czy mogłabyś podesłać na priv jakieś zdjęcia Twojej "doliny łez" sprzed i po zabiegu? Czy teraz efekt wciąż jest zadowalający? Długo się goiłaś po zabiegu? Napisz proszę coś więcej, bo chcę się poddać temu zabiegowi na początku przyszłego roku i jestem prawie zdecydowana na Gumkowskiego, ale straaaaasznie się boję :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Kiedyś jak dzwoniłam do kliniki dra gumkowskiego to w recepcji pani powiedziała ze zabiegi lipofilingu w ich klinice są wykonywane najcześciej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Qwerty88
No i się zdecydowałam... 21 stycznia jadę na zabieg do dr-a Gumkowskiego i już nie śpię po nocach ze strachu i podekscytowania ;) Trzymajcie kciuki!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Bede trzymala. Daj znac jak juz bedziesz po zabiegu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Basia01
Qwerty88 Proszę napisz, czy dr wymaga osobistych konsultacji przed zabiegiem, czy można wysłać mu zjęcia twarzy i jeszcze proszę podaj ile kosztuje przeszczep tłuszczu u dr Gumkowskiego. Bardzo Cię pozdrawiam i życzę żeby przeszczep się udał.:0

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Qwerty88
Mam konsultacje i zabieg tego samego dnia, bo jestem zdecydowana. Obym nie pożałowała:( Dolina łez kosztuje u niego 2500 zł. Najlepiej zadzwoń do kliniki i zapytaj o te zdjęcia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
No wiec ja mialam wykonywany przeszczep tluszczu pod oczy we wrzesniu 2013, chodzilo mi najbardziej o pozbycie sie tzw. Doliny lez jak i moich nieatrakcyjnych fioletowo-czerwonych sincow pod oczami. Powiem szczerze ze sam zabieg jest dosc niekomfortowy, nie podobalo mi sie "wybieranie" tluszczu z nogi- czulam takie nieprzyjemne falowania pod skora, juz nie mowiac o ostrzykiwaniu(znieczulani u) calej twarzy. No wiec do dwoch tygodni utrzymywal sie obrzek, i bylam wrecz wniebowzieta efektem. Brak doliny lez jak i sincow, czegoz jeszcze chciec. Minal miesiac, dolina lez lekko powrocila, since wrocily z mega sila. Takie jakie byly przed zabiegiem takie i mam teraz. Na dzien dzisiejszy jest (prawie 5mcy od zabiegu) 13.02 i z reka na sercu zaluje tego zabiegu, gdyz dolina lez jest baaaardzo widoczna juz nie wspomne o sincach. Oczywiscie ze ten zabiego powinnam powtorzyc do 6-12 mcy od wstrzykniecia, ale oczekiwalam lepszych rezultatow! Bede konsulotwac sie z lekarzem na temat kwasu hialuronowego, gdyz nie mam zamiaru wrzucic w bloto nastepych 3500 zl zeby efekt utrzymal sie 2mce!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
U kogo robiłaś zabieg?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dziewczyny ja miałam 6 -ść miesięcy temu przeszczep tłuszczu na całą twarz w powieki górne i po odrobince w usta u prof.Kobusa w Polanicy i za cały zabieg zapłaciłam 3,5 tyś. Do tej pory tłuszcz pięknie się utrzymuje, oby tak dalej. Co do dr Gumkowskiego, wydaje mi się, że on wykonuje takie przeszczepy b.dobrze i przy tym nie jest pazerny tak jak wielu innych lekarzy, podobno za zabieg przeszczepu tłuszczu bierze 2,5 tyś. i dlatego pacjentki lgną do niego, ponieważ jest b.dobry i stosunkowo tani i taki chirurg będzie miał zawsze masę pacjentek, gdyż informacje są przekazywane z ust do ust.. Natomiast inni lekarze chirurdzy plastycy sami nie wiedzą ile chcieć za swoje usługi ponieważ uważają się za Bogów w tej dziedzinie, takich powinniśmy omijać szerokim łukiem, niech sami się operują i swoje rodziny, to ich nauczy pokory.:) PS. Prof.Kobus, też nie jest drogi, a zabiegi wykonuje super.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×