Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość alga50

Przygotowanie skóry przed botoxem ????

Polecane posty

Gość alga50

Miłe moje, mam 56 lat i postanowiłam trochę się odmłodzić. Poszłam do gabinetu dermatologii estetycznej prosząc o botox,i kwas hiuluronowy. Pani doktor powiedziała, że przed zabiegiem należy skorę wzmocnić. No i ok. tylko że ostrzykiwanie kolagenem mimo że b. drogie nie przynosi według mnie zadnego efektu. Nie widzę żadnych pozytywnych zmian w skórze!! Czy to aby nie naciąganie!!!Czy botoxu i kwasu nie można zastosować bez żadnych dodatkowych kosztów, przecież to i tak b.b. droga zabawa.Dziękuję za ewentualne opinnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość prosze oto moja opinia
Robie botoks juz od kilku lat i NIGDY nie musialam niczego takiego robic jak zalecono Tobie! To jakas paranoja zeby przed zrobieniem wypelniania bruzd lub botoksu wzmacniac skore,ta dermatolog musi byc niezla naciagaczka!Jesli mi nie wierzysz to wpisz w w google zabiegi botoksu itp okreslenia i sama sie przekonasz,ze w zadnym z opisanych zabiegow nikt nikomu nie sugeruje zadnego wzmacniania skory do takich zabiegow ...co ma piernik do wiatraka? To tylko chec ze strony Twojej dermatolog do wyciagniecia kasy z Ciebie.Widocznie uwaza,ze jak zasugeruje takie zabiegi ,a Ty sie nie znasz i nic nie wiesz,ze one wcale nie sa potrzebne zeby zrobic botoks lub wypelnic bruzdy to zarobi dodatkowo na Twojej niewiedzy. Botoks nie ma nic wspolnego z ujedrnianiem ,on dziala na zasadzie paralizowania miesnia przez co ten nie kurczy sie w takim stopniu jak przed zabiegiem,bruzdy wypelnia sie kwasem hialuronowym,a nie kolagenem,kolagen to przezytek i czesto powodowal reakcje alergiczne,a kwas hialuronowy nie i przed jego wstrzyknieciem nie potrzebne sa zadne testy uczuleniowe.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość alga50
Serdeczne dzięki, tak też myślałam.Pozdrawiam i zmieniam gabinet. Ta specjalistka to dr. Kuczyńska z gabinetu na ul. Domaniewskiej. Być może p. dr. ma takie zalecenie, ale tak czy siak jest to nieuczciwość.!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość prosze oto moja opinia
Super ,ze tak postanowilas,ja nie znam tej pani ,ale to,ze napisalas o kogo chodzi pomoze innym . Mam nadzieje,ze teraz trafisz do uczciwej pani doktor i tego Ci zycze :) Jesli chcesz robic wypelnianie kwasem hialuronowym to wybierz z tych najnowszych,one maja trwalosc od roku do 2 lat,a poprzednie preperaty typu juvelift,juvederm,restylane tylko do pol roku ,gdzie w przypadku tych ostatnich juz moze zanikac efekt wypelnienia po 3 miesiacach.Zreszta mysle,ze jak trafisz na uczciwa lekarke to sama to podpowie.Ceny wszystkich preparatow sa bardzo zblizone do siebie ,ale roznice sa w trwalosci ;) Pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość alga50
Jeszcze raz serdeczne dzięki. A może jak jesteś tak miła to podasz mi namiar na jakąś uczciwą panią doktor.Mieszkam na Woli. Czy wiesz coś może o Nova Derm dr.Chlebus?? Mają gabinet na Chłodnej, a może salon Afrodyta na Bemowie?? Serdecznie pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość prosze oto moja opinia
Hej alga :) Napisalam do Ciebie na Tlen,zajrzyj.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość LekarzMedycynyEstetycznej
Szanowna Pani "prosze oto moja opinia" Uwazam, ze wypowiadanie sie w tak autorytatywny sposob o przypadku, ktorego Pani nie widziala i do tego prawdopodobnie nie jest Pani lekarzem jest dla Pani kompromitujace. Lekarz ma obowiazek leczenia objawu, a nie zastosowanie danego preparatu. Jesli pacjentka nie ma 30, 30 kilku lat, czesto skora wymaga zwiekszenia napiecia, zeby uzyskac jakikolwiek sensowny efekt. Szczegolnie dotyczy to bruzd utrwalonych orz skory okolic oczu. Do tego dochodzi jeszcze zjawisko przejcie funkcji przez miesnie antagonistyczne, co w przypadku okolicy oczu moze dac brzydkie efekty bez dolaczenia dodatkowych metod. Bruzy mozna wypelniac kolagenem, ale nowej generacji, np. Evolence. Wiem, ze kazdy Polak jest lekarzem, ale bardzo prosze nie podchodzcie Panie az tak doslownie do tego przyslowia i konsultujcie swoje watpliwosci u SPECJALISTOW Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
chciałam napisać,to samo,co lekarz,przecież skóra kobiety po piecdziesiątce jest w nieco innym stanie niż skóra czterdziestolatki,co z tego,że np. wyprostuje się bruzdy nosowo-wargowe,jesli dookoła będzie kiepska kondyncja? albo czesc czoła potraktowana botoksem i prosta,a reszta twarzy nie pasuje??? wezcie to dziewczyny na zdrowy rozum ja mam 40 lat,wstrzyknęłam botoks,wyprostowałam bruzdy i mam wrażenie,że wyraz oczu i opuchlizna pod nimi nie pasuje mi do \"wyprostowanej\" twarzy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kabel
w tym wieku to skalpel tylko pomoże

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aqua tall baby
Hej dziewczyny! Ja mialam swoj pierwszy botox w czerwcu zeszlego roku, i nastepny juz w grudniu. Wiec po okolo 6miesiacach ale efekt byl juz nie widoczny. Teraz jestem 3miesiace po grudniowym zabiegu i juz pomalu botox puszcza. Dodam, ze robila to na czolo na zmarszczke mimiczna. Aha... pierwszy zabieg zrobilam krotko przed swoimi 25 urodzinami. Wiem ze ktos napisze ze to za wczesnie, ale mialam zmarszcze mimiczna, a nie starcza. Poprostu mam wysokie czulko i duzo nim pracuje. Ps.Uwaga botox jest rewelacyjny i uzaleznia! Wiec super wakacje czy kolejna dawka botoxu?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Do Algi
Mam 46 lat i lekarka powiedział, ze botox w moim przypadku moze zrobic po przygotowaniu skóry - mezoterapią. Posłuchałam jej, bo ma dobra opinie. Wiele internautek pozytywnie sie o nie wypowiadało. 3 zabiegi mezoterapii i botox miesiąc temu i jest OK. Botox działą na te zmarszczki, któe sa mimiczne a nie starcze. Musisz skóre wzmocnić żebyś miała efekt z botoxu. Trafiłaś nie na naciagaczke - lekarkę a na osobę, która zna sie na rzeczy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×