Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość opensky

PYTANIA - Zabiegi laserowe, mezoterapia, endermologia, lipoliza

Polecane posty

Gość opensky

Witam, jestem kosmetologiem, pracuję w gabinecie zajmującym się nowoczesną kosmetologią i alternatywami chirurgii estetycznej. Specjalizuję się w laseroterapii, zabiegach rozkładających tkanke tłuszczową, odmładzaniu twarzy, redukcji cellulitu. Pracuję na takich sprzętach jak: eStyle - Elos, Cellu M6 Endermolab, LipoKontour NNM - BTL, Skin Master Max, VersaSpa, mikrodermabrazja Matioli, Alice i Luna - Biorem. Chętnie odpowiem na pytania dotyczące nowoczesnych zabiegów i pomogę w wyborze najskuteczniejszych terapii. Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bcvbvcvcvcb
Witam! Co może Pani polecić na blizny potrądzikowe i zapadnięte oczodoły oraz jurze łapki?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość opensky
Witam, na blizny potradzikowe polecam laser frakcyjny wykonany w serii 3 zabiegow. Polecam zabiegi urządzeniem Matrix IR, są bardzo skuteczne, dosyc drogie. Myślę jednak, że warto zainwestować. W celu odmłodzenia okolicy oczu polecam zabiegi ReFirme polegające na ujędrnieniu skóry. Można je łączyć z fotoodmładzaniem, co przy skórze uszkodzonej trądzikiem jest bardzo wskazane. Na zmarszczki doskonała jest mezoterapia bezigłowa NNM terapia przeciwzmarszczkowa - odżywia, nawilża i stymuluje komórki skóry.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aha i achh
Co możesz polecić na owal twarzy oraz na szyję? Ogólnie na dolną część, z podbródkiem włącznie. Chcę uniknąc chomikow i innych zwisów najdłuzej jak się da. :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Opensky
Na owal twarzy bardzo dobrze sprawdza się zabieg ReFirme (Elos) polegający na stymulowaniu produkcji kolagenu. Efekty widoczne są od razu po zabiegu - owal twarzy staje się wyraźniejszy, młodszy. Doskonałe efekty daje też mezoterapia Bezigłowa NNM terapia liftingująca łączona z zabiegiem Endermolift (Liftmassage LPG). Napisz ile masz lat i w jakim stanie jest Twoja skóra, a będę mogła polecić Ci coś konkretnie dla Ciebie.:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aha i achh
mam 48 lat i suchą skórę. Zmarszczek za to praktycznie nie mam, jedynie koło oczu :) jeśli widzisz coś szczególnie dla mnie korzystnego z racji wieku np., to sprecyzuj, który z tych wymienionych zabiegów. Dzięki za odpowiedź 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość opensky
Najlepszym rozwiązaniem dla Ciebie byłoby połączenie ReFirme z Mezoterapia bezigłową NNM liftingującą. A to dlatego, że najlepsze rezultaty osiąga się stosując terapie kombinowane. ReFirme robi się raz na 3-4 tygodnie 3-5 zabiegów w serii, a mezoterapię NNM 2 razy w tygodniu 8-10 zabiegów w serii, a więc pomiędzy ujędrnianiem laserowym. Jeśli fundusze lub czas ograniczają Cie do wyboru jednego zabiegu, to ze względu na suchość Twojej skóry polecam jednak Mezoterapię bezigłową NNM liftingującą. Ewentualnie po skończeniu serii zabiegów możesz rozpocząć ujędrnianie laserowe.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bcvbvcvcvcb
dziękuję za odp. A czy wie Pani może coś na temat lasera Lumenis UltraPulse Encore laser frakcyjny CO2? Na Martrix trzeba chodzić ze 3 razy a ten podobno raz wystarczy? Czy to na pewno prawda?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość czy to normalne ze przy
zabiegu RF wkłada się pod plecy mokry ręcznik dla uziemienia?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aha i achh
Dzięki. Musze zapytać w takim razie miejscowej kosmetyczki czy robi mezoterapię o jakiej wspominasz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość laluniaaaaa
co by Pan polecił na poziome zmarszczki czoła??? mam ich coraz więcej i coraz głębsze,martwie się bo jestem jeszcze młoda(w miarę) mam dopiero 25 lat,czy to czas na takie zmarszczki??? jestem chętna na wszystko co mi pomoże !!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 1 czy 3 razy matrix
to podobno jest różnica pomiędzy matrix rf i ematrix - matrix rf wymaga 3 powtórzeń a ematrix może wystarczyć jedno jak nie ma głębokich blizn - tak mi powiedzieli w gabinecie, który miał matrixa rf - robiłam tam tą procedurę trinity - fajna, napięcie się poprawiło ale na powierzchnię skóry to specjalnie nie zadziałało - na to podobno jest właśnie ematrix bo on robi dziurki i grzeje a matrix rf tylko grzeje bez uszkadzania naskórka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość opensky
Do bcvbvcvcvcb Osobiście nigdy nie miałam styczności z laserem Lumenis UltraPulse Encore, jednak po przejrzeniu informacji o urządzeniu myślę, ze to skuteczny zabieg. Czy raz wystarczy? Tego nikt nie może zagwarantować. Jest to zabieg bardziej "inwazyjny" od Matrix IR, więc po zregenerowaniu się skóry efekt jest bardziej widoczny. Radzę też zwrócić uwagę na ceny, gdyż czasami bardziej opłaca sie zrobić 3 zbaiegi mniej inwazyjne, ale dające końciwy efekt odpowiadający jednemu zabiegowi zrobionemu silniejszym laserem frakcyjnym.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość opensky
do czy to normalne ze przy osobiście nigdy tego nie robiłam, gdyż korzystam z urządzenia emitującego RF bipolarne. Nowocześniejsze systemy działaja na zasadzie pradu bi-polarnego więc nie jest to konieczne. Starej generacji urządzenia wykorzystywały prąd monopolarny, dlatego stosowano tzw. elektrody bierne, izolowane od ciała wilgotną gąbką. Nie słyszałam natomiast o kładzeniu mokrego ręcznika pod plecy, chyba że pełni on funkcje izolatora od elektrody.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość opensky
aha i achh dowiedz się dokładnie. czasami warto pojechac kilka kilometrów dalej, niż dać się namówić na słabej jakości zabieg.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość opensky
Do laluniaaaaa Poziome zmarszczki czoła u młodych osób sa wynikiem żywej mimiki. Najlepszym więc sposobem na ich wygładzenie będzie zaprzestanie marszczenia czoła;) Ważne aby Twoja skóra była stale nawilżona, jesteś osobą młodą więc odradzałabym zabiegi silni eodmładzające. W celu zmniejszenia istniejących zmarszczek i zapobieganiu powstawaniu nowych polecam mezoterapię bezigłową NNM (przeciwzmarszczkową). Jeśli chcesz za wszelka cenę się ich pozbyć zrób botox. Osobiście nie jestem zwolenniczkom tego zabiegu, jednak czasami nawet gdy przestaje działać pierwsze ostrzyknięcie, mimika uspokaja sie i nie jest już tak żywa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość opensky
Do 1 czy 3 razy matrix eMatrix również wymaga powtarzania zabiegów 3 razy co 4-6 tygodni. Wtedy można uzystać najlepszy efekt. Wszystko jednak zależy od jakości skóry i wilekości zmian. Nikt nie da Ci gwarancji ze po jednym zbaiegu będziesz zadowolona. eMatrix wywołuje efekt punktowej ablacji i podgrzewa prądem RF tkanki co stymuluje je do regeneracji. Matrix IR natomist, bo tak nazywa się część zabiegu Trinity, to wygładzenie struktury powierzchni skóry i wygładzenie zmarszczek. Prąd RF podgrzewa kolagen do ponad 60 stopni, następuje to punktowo. Niezniszczone partie ułatwiają regenerację zniszczonych włókien kolagenowych. Efektem jest wygładzenie zmarszczek i blizn. Podsumowując uważam, ze jeśli zależy Ci na zlikwidowaniu blizn potrądzikowych, powinnac wykonywać zabiegi laserem frakcyjnym eMatrix. Trinity polecam osobom, którym bardziej zależy na odmłodzeniu ( zabieg usuwa naczynka, rumień, ujędrnia, wygładza głębokie i płytkie zmarszczki).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rzeczowe odpowiedzi
ja także dzwoniłam w Warszawie do gabinetu wykonującego ematrix i okazuje się, że jeden zabieg to na pewno za mało, a po trzech Pani tez nie gwarantowała zadawalających mnie efektów. Na stronie stronie www pisze, że jeden zabieg to koszt 3 000 zł. Skoro nie trzeba byłoby więcej zabiegów to nie pisałoby na stronie, że cena za trzy zabiegi to 7 000 zł.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Dominika XYZ
Mam cienką skórę. Czy jest jakiś zabieg który pomoże mi zwiększyc grubosc skóry i jej jędrność????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość opensky
Dominika XYZ dla skóry cienkiej i mało jędrnej polecam zabieg ReFirme. Powoduje on pobudzenie syntezy kolagenu, zwiększenie jędrności. Wykonuje sie go w seriach 3-5 zabiegów w odstępach 3-4 tygodniowych. Doskonałym sposobem na "pogrubienie" i ujędrnienie skóry jest też Endermolift LPG, polegający na trójwymiarowej stymulacji tkanki. Wszystko zależy od tego ile masz lat. Jeśi jestes przed 35 rokiem życia to polecam Endermolift'a, jeśli po to ReFirme. Jeśli Twoja skóra jest bardzo cienka i luźna a do tego masz zmarszczki to polecam zabieg Trinity urządzeniem eMax.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość czy może Pani podać koszty
tych zabiegów o których napisała Pani w ostatnim poscie? Czy mogąmieć one różne moce czy też nie ma czegoś takiego jak moc urzadzenia?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ana833
a ja mam pytanie o zamykanie naczynek laserem!czy to faktycznie pomaga mam wiecznie czerwony nos czy warto to zrobic czy zima znow problem nie wróci?!i boje sie blizn itp po zabiegu a przeciez głupio pytac kosmetyczke jakiej firmy ma sprzet(podobno elos najlepszy)i czy umie to zrobić!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Pani naprawdę uważa
że masaże mogą ujędrnić skórę twarzy w znaczący sposób? Jeden z wymienionych przez Panią zabiegów to masaż. Ja nie sadzę, żeby dał on zadawalające rezultaty...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość opensky
Zabieg o nazwie ReFirme jest tylko jeden, wykonuje sie go na urządzeniu firmy Syneron ( eStyle, eMax, eLight) a więc żadne inne urządzenie go nie oferuje. KOszt to od 500 do 1000zł za twarz w zalezności w jakim salonie. Endermolift to koszt ok.120zł za jeden zabieg, tu trzeba wykonać go ok. 15 aby osiągnąć dobre rezultaty. Urządzenie jest firmy LPG.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość opensky
jeśli chodzi o moc użyta podczas zabiegu to operator musi sam dostosować ja do skóry pacjenta. do anna833 Na naczyna najlepiej sprawdzaja się IPL'e, z czego faktycznie Elos daje najlepsze rezultaty, gdyż wspomagany jest jesczze energią prądu RF. Nigdy nie należy obawiać się, czy wstydzić pytania o sprzęt. Wręcz należy to robić, bo obecnie na rynku polskim jest wiele tanich, nieskutecznych, bądź nawetniebezpiecznych urządzeń. Jeśłi chodzi o usuwanie naczynek czy rumienia, to u osób predysponowanych zaczerwienienia moga tworzyć się na nowo. Dlatego zawsze po wykonanej serii zabiegów radzę skupić się na profilaktyce, aby probelm jak najdłużej nie powrócił. Przy prawidłowo wykonanym zabiegu na dobrym sprzęcie nie ma żadnych blizn. Sam zabieg nie jest bardzo inwazyjny. Występuje uczucie pieczenia, zaczerwienienie, możliwe sa strupki, ale wszystko to mija bez pozostawienia blizn.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość opensky
Rozumiem, że ma Pani na myśłi Endermolift. Nie jest to standardowy masaż, a rytmiczny trening tkanki łacznej. Efekty polegające na zwiększeniu produkcji kolagenu i spłyceniu zmarszczek zostały potwierdzone w badaniach. Sama wykonuje takie zabiegi od kilku lat i mam wiele bardzo zadowolonych klientek. Jedynym "minusem" tego zabiegu jest to, że trzeba zrobić go dosyć sporo aby osiągnąć dobry rezultat.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość co najlepsze na paski na szyi
takie zgiecia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość opensky
Na bruzdy poziome szyi polecam zabieg Trinity, składający sie z trzech etapów - fotoodmładzania, ujędrniania laserowego oraz frakcyjnego wypełniania zmarszczek. Jeśli nie są zbyt głębokie, lub sa to jedynie zmarszczk ipoziome, moze wystarczyć samo ujędrnianie laserowe ReFirme.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Pani Amanda
co mi pomoże na przeoraną zmarszczkami twarz po 40 stce

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość opensky
Pani Amando, na początek polecam złuszczania - mikrodermabrazję lub kwas glikolowy, lub pirogronowy w serii kilku zabiegów, np. ok 5 w zalezności od tegow jakim stanie jest Pani skóra. Następnie zastsowałabym serie mezoterapii bezigłowych NNM terapię przeciwzmarszczkową, która intensywnie nawilży skórę i zmniejszy istniejące zmarszczki. Ewentualnie zaproponowałabym zabiegi fotoodmładzania połączone z ujędrnianiem Elos, lub pełen zabieg Trinity.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×