Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość martynabcm

Radiesse - nowy (stary) wypełniacz

Polecane posty

Gość martynabcm

Witajcie właśnie natknęłam się na opis tego preparatu : Radiesse składa się z hydroksyfosforanu wapnia (hydroksyapatytu CaHA) tworzącego zawiesinę w sodzie karboksymetylo celulozy. CaHA jest materiałem budulcowym, który wchodzi również w skład ludzkich kości i już od 25 lat jest stosowany przy wszczepianiu implantów dentystycznych i ortopedycznych. Podczas tak długiego okresu stosowania go nie odnotowano żadnych skutków ubocznych. Czy ktoś coś więcej o tym wie ? Chcę powiększyć kości policzkowe, może właśnie ten preparat będzie lepszy od kw.hialuronowego ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hmmm to zależy jaki efekt chcesz osiągnąć i na ile starcza ten preparat o którym piszesz. Osobiście wybrałabym kwas hialuronowy ponieważ jest bezpieczniejszy w końcu to substancja którą produkuje nasz organizm więc nie ma takiego ryzyka. do tego efekt jest bardzo naturalny i utrzymuje się nawet 18 miesięcy (juvederm voluma) więc jak mi się znudzi to też nie będę go miała pod skórą całe życie no i nie grudkuje się pod skórą a to jest chyba najczęstsze powikłanie sztucznych wypełniaczy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no tak budulec kości ale przecież w wypełnienie nie polega na pogrubieniu kości tylko na redukcji niedoborów tkanki tłuszczowej w policzkach której powoli zaczyna brakować z wiekiem. wypełniacz wprowadzany jest pod skórę i tam pozostaje dlatego bardziej sensowny est kwas hialuronowy niż jakiś mało znany składnik budulcowy kości. :) osobiście wybrałabym tego typu wyjście są wypełniacze np. Juvederm voluma który utrzymuje się aż 18miesięcy a to najdłużej ze wszystkich produktów "Szczęściem nazywamy prawo do marzeń, do ich posiadania, do pracy nad ich realizacją, a wreszcie prawo do spełniania marzeń" K.M. Niebo na Ziemi "Szczęściem nazywamy prawo do marzeń, do ich posiadania, do pracy nad ich realizacją, a wreszcie prawo do spełniania marzeń" K.M. Niebo na Ziemi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Z tego, co ja wiem na ten temat, to obie substancje są naturalne i dają podobną trwałość wypełnienia. Ale jest jedna rzecz, która mnie osobiście by trochę niepokoiła - to, że jest to mało znane i lekarze mogą nie mieć doświadczenia. Ja wolałabym, żeby nikt na mnie się nie uczył, więc zdecydowałabym się na Juvederm Voluma - na 18 miesięcy problem z głowy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no tak, lekarz to połowa sukcesu bardzo ważne są certyfikaty doświadczenie itd. dlatego też zastanowiłabym się czy mam ochotę na takie eksperymenty

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jeśli specjaliści będą mieli przy tym wypełniaczu takie, jak przy tradycyjnych (Juvederm itd.), to proszę bardzo. Ale ja i tak będę wierna kwasowi hialuronowemu. Naturalna substancja, która służy nawilżaniu. Dla mnie dobre rozwiązanie, po co eksperymentować? :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość didey
Właśnie jestem po zabiegu radiesse na dłonie.Jestem megazadowowolona!!!!!Młode, gładkie ręce w ciągu 10 minut!!!!!! NARESZCIE NIE MUSZĘ ICH CHOWAĆ!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość didey
Mnie kosztował 630 zł,bo wyraziłam zgodę na zrobienie zdjęć dłoni przed i po ,więc dostałam zniżkę 30%.Efekty przerosły moje oczekiwania tuż po zabiegu,a pani doktor powiedziała,że komórki kolagenowe będą się namnażać i dłonie będą za jakiś czas wyglądały jeszcze lepiej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lek.spec.
hydroksyapatyt który jest składnikiem Radiesse po zmieszaniu z osoczem bogatopłytkowym stosuje się w celu odbudowy zaników kostnych lub korekcji okolic jarzmowo- policzkowych, podaje się go głęboko na kość gdzie jest zaczynem do odbudowy kości , po około 6 miesiącach dochodzi do uformowania w miejscu podania nowej tkanki kostnej , natomiast wypełniacze zawierające usieciowany kwas hialuronowy podaje się do tkanek miękkich podnosząc zapadnięte bruzdy i zmarszczki , w zależności od stopnia usieciowania efekt utrzymuje się od 10 do 18 miesięcy , trzeba zaznaczyć , że preparaty mniej usieciowane wprawdzie dają krótszy efekt ale dają również mnie powikłań w postaci tworzenia grudek podskórnych.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość satty
Jesli chodzi o osocze bogatopłytkowe to ja jestem po zabiegu Protealem.A robiłam szyje i dekolt.Efekty sa super i jesli ktoś nie ma zaufania do zabiegów z kwasem hialuronowym,albo po prostu jest alergikiem,to spokojnie moze własnie wybrac zabieg z osoczem.ja jestem zadowolona z efektów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jeśli chodzi o wypełnianie konturu twarzy i kości policzkowych, to bardzo dobrze działa również przeszczep własnego tłuszczu. Tak samo jak Radiesse, to materiał naturalny i nietoksyczny dla organizmu, nie ma żadnych przeciwwskazań w jego stosowaniu. Z tego co wiem, taki zabieg można wykonać w Warszawie, u dra Piotra Osucha.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lek.spec.
autologiczna tkanka tłuszczowa daje bardzo dobre rezultaty natychmiastowe , dłuższe rezultaty daje posiew z komórek macierzystych tkanki tłuszczowej /rezultaty po 6 m-c utrzymujące się do 3 lat/,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lek.spec.
to nie jest pełna lista , brakuje tu wielu ośrodków stosujących osocze bogatopłytkowe po cenie niższej niż 500pln

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Tyus
Najlepiej odszukać lekarza w swoim mieście który to robi i wtedy przekaże więcej informacji. Preparat robi furorę m.in. w Stanach. Podobno koszt zabiegu jest taki sam jak przy Restylanie ( kwas hialuronowy ) a efekt na dłużej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mikeoep
Radiesse jest bardzo ciekawy, bo zarówno zwiększa gęstość skóry, poprawia jej strukturę, ale nie dodaje niepotrzebnej objetosci. Znajoma miala robiony zabieg w bellisanie i efekty utrzymywaly sie jej przez ponad rok, zaznaczam tez, ze efekt byl natychmiastowy. Poza tym w preparacie wystepuje hydroksyapatyt wapnia o unikalnym i opatentowanym składzie, identyczny z tym, jaki występuje w ludzkich kościach i zębach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość radiessowe wątpliwości
co można zrobić z grudą, która niemal 2 miesiąc utrzymuje się po zabiegu radiesse, wygląda na to ze preparat się przesunął badz nie został rozmasowany

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do lek.spec.
Witam Panie dr proszę o wytłumaczenie na czym polega zabieg "posiew z komórek macierzystych tkanki tłuszczowej" Nie bardzo rozumiem o co w tym zabieu chodzi i z czego to się bierze. Pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość i do Tyus
Napisz proszę o jaki preparat chodzi,który robi taką furorę m.in. w ameryce.Pozdrawiam Czy chodzi o preparat Readiesse?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość megi be
czy jest bezpieczny? macie doświadczenia?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość makllena
Czy ten zabieg można zrobić we Wrocławiu?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hasta pronto
@makllena we Wrocławiu na pewno można, jest kilka miejsc tego typu, można na przykład w WellDerm. Ostatnio nawet gdzieś to widziałam, ale w sumie nie sprawdzałam dokładniej. Wiecie może, jaka jest granica wieku? W jakim już można, a w jakim jeszcze nie lub może już nie ma sensu? Chyba świruję ostatnio na punkcie lat, które upływają jakoś tak szybko, że jest mi zwyczajnie przykro. :((

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hel enka
w każdym większym mieście jest jakiś większe centrum medycyny estetycznej, więc nie przesadzajmy...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość brzozowa1
ja robiłam sobie zabieg Radiesse na policzki w Welldermie we Wrocku i powiem szczerze, że efekt był świetny. po pierwsze od razu widoczny a po drugie bardzo naturalny. no i efekty utrzymują się rok albo nawet i dłużej :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zabieg Radiesse mozna zrobic we Wrocławiu w Centrum Bagłaj i Dermamedzie POLECAM TEN ZABIEG JEST SUPER I CO NAJWAŻNIEJSZE BEZPIECZNY.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Dar001
Zrobiłam wypełnienie dłoni radiesse miesiąc temu i mam problem, Gdy napina mi się skóra na dłoniach podczas ruszania rękoma bolą mnie grzbiety dloni. Ból taki jak po uderzeniu. Czasem tez boli przy naciśnięciu. Czy ktoś robił taki zabieg na dlonie i miał podobne objawy. Mam nadzieję, że to nie minie dopiero wtedy, gdy się wchłonie :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam wszystkie ktore zdecydowaly sie na radesse,niewiem ile macie lat,ja mam 41 i zastanawiam sie czy ten zabieg jest dla mnie czy dla troche mlodszych?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ssska34
Słuchajcie, a czy oprócz takich zabiegów wypełniajacych moze przyjmujecie jeszcze jakies dodatkowe suplementy ? Jak to wyglada ? Jak podtrzymujecie efekty ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość BINI 8
Radzę szukać dobrego lekarza, który robi zastrzyki Radiesse. nie kliniki to mniej ważne. Efekt zależy od metody wstrzykiwania. ja miałam 2 dawki w grudniu 2012r. i pozbyłam się tylko bruzd nosowo-wargowych a chciałam poprawić owal twarzy i pozbyć się tzw. " chomików" niestety wydałam sporo kasy a efekt słaby. Jutro idę powtórzyć zabieg ale już do innego lekarza zobaczę, jak nie będzie oczekiwanego efektu płacę 1/2 ceny tak się umówiłam. Należy uważać bo jak wyczują że masz kasę to ciągną na maxa , nawet oferują zabiegi które nie są potrzebne jak np pogrubienie rzęs kiedy moje są grube i długie tak że uważajcie panie bo łowców kasy nie brakuje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość marysia 123
Ja miałam wstrzyknięty juvederm i efekt mi się nie podoba. Zapiszę się do innego lekarza i zastanawiam się nad radiesse. trafiłam tu po przeczytaniu artykuły na stronie pulsmedyczny.pl, "medycyna estetyczna - co zrobić, żeby się nie oszpecić" czy jakoś tak. trochę mnie to przeraziło, bo mam wrażenie, że ten juvederm mi się przemieścił. jestem zła na siebie, że byłam tak głupia, że poszłam do lekarza nei wiedząc nic na jego temat.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×