Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość rena1028

REGENERIS

Polecane posty

Gość rena1028

Hej ! Czy ktoś robił sobie zabieg REGENERIS z osocza , czy się długo utrzymuje ?? A ile kosztuje zabieg z własnego tłuszczu jako wypełniacz na twarz ?? Proszę o jakąś informację .....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja jestem po zabiegu Regeneris wykonanym w CDiME Amaryllis w Bytomiu i jestem pod ogromnym wrażeniem jego działania. Skóra jest jedrniejsza a zmarszczki wygładzone. Nikt nie daje mi tyle lat co mam, więc chyba efekty nie tylko ja zauważam. Aha koszt 690,00, miałam robiony regeneriss classic, polecam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
bajki piszesz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Paulina

 

 Świetnym zabiegiem, jaki sobie zafundowałam jest Regeneris z użyciem osocza  bogatopłytkowego. Na początku nie byłam przekonana do takiego rodzaju zabiegu, ale pani doktor przedstawiła mi wszystkie zalety i pokazała, że ta metoda była już od dawna stosowana w chirurgii itd, a jedynie przeniesiona na dział medycyny estetycznej. Trochę poczytałam i zdecydowałam się go wykonać. Serdecznie polecam ... najlepiej na urlopie, żeby mieć czas na niestosowanie zaraz po zabiegu kosmetyków itd. Polecam to miejsce i bardzo miłą panią doktor. Gabinet nazywa się Magnopere i ma siedzibę w Krakowie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×