Odpowiedz na ten temat

rozstepy jak je zlikwidowac?

• gość 2017.02.16 [18:19]
    Nie ma co się oszukiwać, jeśli już mamy problem z rozstępami to myślę, że jedynym słusznym rozwiązaniem są dobre zabiegi, na blogu dra Marka Wasiluka jest sporo ciekawych tekstów, które mówią o tym, jak się można rozstępów pozbyć.
  • skinception 2017.04.21 [09:44]
    Krem na rozstępy - http://nplink.net/W1f7FAWG moje rozstepy maja cztery lata a krem uzywam od dwoch tygodni i widze roznice. A takze skora stala sie bardziej napieta i delikatna.
  • gość 2017.05.15 [15:28]
    Eeeee żadne kremy.... jednak jak już się one pojawiają to już po zawodach. Ja miałam rozstępy na brzuchu i udach po ciąży i nic nie działało...kremy w ciąży chyba z 10 rodzajów. Dopiero odczekałam moment po porodzie i poszła na zabiegi dowww.sofibeauty.pl . Bardzo ładnie doprowadzili mi brzuch do stanu wyjściowego.
  • zlociutkaa 2017.05.22 [10:36]
    Ja bym polecała Wam laserowe usuwanie rozstępów. To świetne rozwiązanie. W Vici Clinic w Krakowie mają laser ResurFX. Pracuje tam też przemiła Pani Gosia usmiech.gif Zabiegi nie należą do przyjemnych ale warto. Najlepiej zrobić sobie taką serię 3-5 zabiegów. Same zobaczycie, jak szybko efekty będą widoczne.
  • cerill 2017.05.30 [13:54]
    Niedawno zapisa łam się na zabiegi kosmetologiczne DermaQuest w Galerii Słonecznej (w klinice Beauty Skin –www.beautyskin.com.pl ). Mają fajny wystrój, bardzo miły, kompetentny personel. To nowa klinika, ale myślę, że będę ją częściej odwiedzać.
  • Telimena121 2017.05.31 [15:16]
    wiadomo - najgorszym problemem w takim porównywaniu jest to, ze każde ciało jest inne, każda z nas inaczej przyjmuje działanie zabiegu, to co u jednej sprawdziło się cudownie, u drugiej może wcale nie zadziałać, lub zadziałać z mniejszym skutkiem. wiadomo, nie zawsze tak jest, ale... Dlatego według mnie tak ważne jest wybranie gabinetu który indywidualnie dobierze zabieg redukcji rozstępów. Ja wybrałam likwidacje rozstępów laserem frakcyjnym Palomar Lux 1540 - tu więcej informacji: https://wellderm.pl/oferta/zabiegi-od-a-do-z/ palomar-lux-1540/ U nich jest o tyle fajnie, że to nie jest jedyny zabieg, w ramach którego możliwe jest usuwanie rozstępów - mają ich kilka, jak np mikronakłuwanie Dermapen czy peelingi chemiczne.
  • gość 2017.05.31 [18:46]
    Telimeno nie zagalopowałaś się w tym likwidowaniu rozstępów? Jak się tam udam i nie będą zlikwidowane to może wytoczę wam proces o oszustwo ?

Odpowiedz na ten temat

Trwa ładowanie...