Odpowiedz na ten temat

ROZSTĘPY PO CIĄŻY...

• gość 2016.02.24 [17:54]
    ja także polecam zabiegi laserowe, po ciąży zostały mi straszne rozstepy na brzuchu i udach, zadne kremy nie pomagały, dopiero zabiegi laserowe, robiłam CDiME Amaryllis, jak dla mnie to najlepszy sposób na pzbycie sie rozstepów, dziewczyny zadne kremy nie sa wstanie zlikwidowac rozstepów tylko kase sie marnuje
  • gość 2016.02.24 [18:41]
    Podobne efekty tylko taniej was wyniesie to posmarowanie psim g...
  • hana63 2016.02.29 [17:26]
    Polecam zabiegi laserowego usuwania rozstępów. Można je zrobić np. w Vici Clinic w Krakowie. Efekty są widoczne już po pierwszym zabiegu. U mnie po kilku zabiegach nie ma śladów po rozstępach.
  • gość 2016.08.12 [14:23]
    ja na taki zabieg bym się nie zdecydowała bo szkoda mi trochę kasy. Są tańsze sposoby na pozbycie się rozstępów. Ja używam kremu Mamas, dobrze ujędrnia i uelastycznia skórę, naprawdę z efektów jestem zadowolona
  • gość 2016.09.23 [11:44]
    Jaki ś czas temu robiłam zabieg na rozstępy (laserem frakcyjnym Emerge) w klinice Beauty Skin (www.beautyskin.com.pl ) przy ul. Pokornej i jestem bardzo zadowolona zarówno z efektu, jak i poziomu obsługi. Plusem są darmowe konsultacje – Pani doradziła mi, jaki zabieg na rozstępy będzie najlepszy. Muszę także pochwalić pomadki Lipsene, które mają w ofercie – są znakomite (trwałe, w ogóle się nie rozmazują).
  • gość 2016.10.17 [14:48]
    Niestety to chyba niemożliwe, mozne je troche wybielić i spłycić, ale pozbyć sie to nie bardzo. Polecam smarować te miejsca olejem kukurydzianym. Poczytaj sobie o nim tutaj http://olej-kukurydziany.pl , dobrze działa na rozstępy, ale że je usunie, to nie masz się co łudzić.
  • Olka Nowak 2016.10.30 [12:30]
    Rozstępy to zmora wielu kobiet - pojawiają się nie tylko po ciąży. Sama walczyłam i żadne kremy nic mi nie dawały. Zdecydowałam się na zabieg laserowego usuwania rozstępów w Vici Clinic w Krakowie. Jestem obecnie po dwóch zabiegach i widać znaczną poprawę. Warto poczytać o tym rozwiązaniu.
  • gość 2016.10.30 [12:40]
    Jak ktoś nie umie czytać to ominie go ten cudowny zabieg
  • gość 2016.12.11 [13:25]
    U mnei doskonałe efekty były po suplemencie cellulite od Noble Health. Dlatego teraz szczerze i Wam go polecam.
    https://sklep.noblehealth.com/produkt/get-sli m-cellulite
  • Simonas 2017.03.24 [20:54]
    Rozstępy to nic innego jak bliznysmutas.gif Nie ma co się oszukiwać - kremy, masaże i wszelkie domowego sposoby nie pomogą, by się ich pozbyć. Owszem, przydają się kiedy...chce się zapobiec ich powstawaniu. Moja znajoma pozbyła się rozstępów na brzuchu dzięki DERMA FUSION PEN Platinum w estetica w Krakowie.Częstotliwość zabiegów ustala się indywidualnie. Jej zalecono jedną serie ( 4 zabiegi) i efekt był naprawdę widoczny.
  • skinception 2017.04.21 [09:31]
    Krem na rozstępy - http://nplink.net/W1f7FAWG moje rozstepy maja cztery lata a krem uzywam od dwoch tygodni i widze roznice. A takze skora stala sie bardziej napieta i delikatna.

Odpowiedz na ten temat

Trwa ładowanie...