Odpowiedz na ten temat

Silne ujędrnienie biustu

• pomocy 123 2009.01.07 [16:45]
    Dziewczyny, czy znacie jakiś zabieg pojędrniający, unoszący biust dość silnie. Jestem w młodym wieku ale po kuracjach odchudzających mój biust to jakiś koszmar, opadł smutas.gif W biuście mam 75c a raczej 70 d, e (75c noszę sporadycznie) i co z tego, że to nie A skoro wolałabym mieć śliczne jędrne A. Stosowałam do biustu krem A.T.W , póżniej słynną Bielendę sexy look. Poprawa nieznaczna, właściwie niewidoczna. Może macie jakieś doświadczenie z dobrym produktem, zabiegiem. Nie ważne jaka cena, bo można poodkładać. Pomocy!

załamana
  • pomocy 123 2009.01.10 [21:00]
    tak noszę dobry stanik dobrany wg tabel, ale na poprawę trzeba czegoś silnego !
  • sobie pisze a muzom 2009.01.12 [15:52]
    nawet najlepszy stanik nie poprawi jędrności biustu,sprawi tylko,że lepiej będziesz się prezentować w ubraniu,niż w źle dobranym staniku,biust składa się z tkanki tłuszczowej,skoro schudłaś,schudł też biust,a skóra,która miesciła wcześniej tłuszcz w piersiach,pozostała taka sama,no i stąd problem
    oprócz tego,piersi podtrzymują wiązadła,które po rozciągnięciu,NIGDY nie wrócą do stanu poprzedniego (coś jak zużyta gumka,najpierw sprężysta,a później już nie)
    żadne kremy,które stosowałam,nic nie pomogły,skóra na biuscie,była ok,a biust,niestety niżej,niż powinien (po karmieniu tak miałam),jedynym wyjsciem,była operacja i się zdecydowałam-podniesienie biustu,bez powiększania,teraz tylko żałuję,że tak późno to zrobiłam

• szeptucha 2009.01.12 [15:53]
    best_bra,mam pytanie,w jaki sposób,dobry stanik spowoduje,że nadmiar skóry w piersiach zmniejszy objętność???????
  • czarnulka1906 2009.01.12 [17:34]
    Są różne zabiegi. Moja koleżanka po karmieniu piersią zrobiła sobie serię zabiegów tzw lifting bezoperacyjny ,wkleję link do jednego z salonów. Efekty podobno super ,tylko ona nie robiła w tym salonie tylko w jakimś innym mieście , ale ten sam zabieg ,jest bardzo zadowolona. Piersi podobno podniosły się o 2 cm i są bardziej wypełnione.Ja też jestem dośc młoda , ale także po zaprzestaniu karmienia piersią mam zamiar sobie zrobic ten zabieg.Mam nadzieję, że pomoże . Narazie nie chcę podnosic piersi u chirurga bo może w przyszłości zdecyduję się na kolejną ciążę.
    A o to link
    http://www.laime.pl/files/struktura/ujedrnian ie%20biustu.pdf
    Iść własną drogą, bo w tym cały sens istnienia żeby umieć żyć..... W kazdym człowieku tkwi niezwykła siła... choć często o niej zapomina.... Łatwo odejść bez podania ręki i zostawić tych którzy będa za mna tęsknić
  • sobie pisze a muzom 2009.01.12 [23:34]
    wiesz,czarnulka,zanim zdecydowałam się na operację,dużo szukałam w necie na temat polepszenia kondycji biustu bez operacji,znalazłam coś podobnego,z tym,że z tego,co pamiętam,koszt był dużo wyższy,potrzebne było kilka zabiegów,i oczywiście zalecenie,żeby powtarzać co jakiś czas
    w tym linku,który przesłałaś,cena jest dużo niższa,też jest napisane,że potrzebna jest seria zabiegów,o powtórce z kolei nie doczytałam,ale ciężko mi jest uwierzyć,że to będzie jakiś trwały efekt
    ja chciałam mieć pewność,super kremy,czy ampułki z apteki,wcale mi nie pomogły i nie chciałam ryzykować,że w tym gabinecie,który znalazłam,wydam na serię zabiegów 5 tys.,a za pół roku znowu to samo-operacja wydała mi się ekonomiczna,no i z pewnym efektem
    biust był moim kompleksem,wcześniej dumą,więc byłam naprawdę zdesperowana
    mnie się wydaje,że po takich zabiegach,skóra być może trochę bardziej się ujędrni,skurczy,ale czym ma się wypełnić biust???

nie znam,co prawda nikogo,kto miał jakiś zabieg bezinwazyjny,ale po tym,co się naczytałam o budowie piersi i ich ''zawieszeniu'' to trudno uwierzyć w jakiś spektakularny efekt bez skalpela
    pozdrawiam usmiech.gif
  • best_bra 2009.01.13 [01:05]
    Szeptucha, biustonosz w dobrym rozmiarze (noszony też nieraz do spania) odpowiednio podtrzymuje biust, co sprawia, że ta zmaltretowana skóra się bardziej nie rozciąga – a skoro wymęczone tkanki nie muszą już walczyć z grawitacją to mogą powoli zacząć myśleć o regeneracji oczko.gif Rozerwanych włókien kolagenowych (rozstępy!) naprawić się nie da, ale te tylko rozciągnięte potrafią w znacznym stopniu wrócić do dobrej kondycji usmiech.gif Przeczytaj ten post i w ogóle cały wątek, z którego on pochodzi: http://tnij.org/bvw7 - wiele dziewczyn pisze tam w podobnym tonie: że po zmianie rozmiaru stanika, systematycznym wygarnianiu i zbieraniu piersi \"do kupy\" zauważyły mniejszą lub większą poprawę ich stanu. Podobne opinie znajdziesz też w wątku o spaniu w staniku: http://tnij.org/cot1
    Oczywiście, wiele zależy od indywidualnych predyspozycji do regeneracji czy stopnia zniszczenia piersi, ale tego nie da się sprawdzić inaczej niż kupując i nosząc dobry biustonosz oczko.gif

Sprawdź, czy nosisz STANIK WE WŁAŚCIWYM ROZMIARZE: http://www.bra-fitter.prv.pl/ Czy Twój stanik leży idealnie? Sprawdź:www.besame.blox.pl/2007/02/Stanikowo-poradnik owo.html Zobacz: tak wygląda naprawdę 60F, 65D, 70J...: http://tnij.org/biust_na_zywo FORA DLA KAŻDEJ Z NAS:www.biusciaste.prv.pl www.malobiusciaste.prv.pl BLOGI, które warto odwiedzić:www.stanikomania.blox.pl/html www.b75.blox.pl/2008/01/Jak-w-3-minuty-powiek szyc-piersi-z-A-do-C.html www.balkonetka.pl www.stanikowe-sklepy.blogspot.com
  • Vivien33 2009.01.13 [20:46]
    ja sądze ,ze bez skalpela sie nie obędzie, może przy drobnych niedoskonałościach, ale przy obwisłym biuście konieczny jest zabieg. Jak ktoś nie ma kasy to może spróbować na stronie www.moje-nowe-piersi.pl
    zbierasz z sms-ów na swoje konto kase na zabieg

• pomocy 123 2009.01.13 [21:50]
    Na szczęście rozstępów prawie nie mam. Więc z nimi zmagać się nie muszę. Operacji podniesienia piersi nie chcę, nie wszystkim ładnie wychodzi, często zostają kotwicze blizny. Raczej myślałam o implantach, widziałam zdjęcia dziewczyn z podobnym biustem jak mój , które po wsadzeniu silikonów pięknie się uniosły w górę. Jednak jak już to po dzieciach, czyli za około 5-6 lat. Tylko co do tego czasu???
    Może jekieś ćwiczenia? O tych zabiegach zaraz poczytam. Pozdrawiam!

• czarnulka1906 2009.01.16 [21:43]
    No dziewczyny które to robiły sobie chwalą .Ja osobiście nie mam zielonego pojęcia.Mogę mieć tylko nadzieję ,że coś pomoże bo to dopiero moje 1 dziecko więc narazie na pewno się na zabieg chirurgiczny nie zdecyduję .Ale jakby coś to myślę ,że chciałabym mieć implanty a nie korektę .Nie wiem czemu ale wydaje mi się to lepsze .
    Iść własną drogą, bo w tym cały sens istnienia żeby umieć żyć..... W kazdym człowieku tkwi niezwykła siła... choć często o niej zapomina.... Łatwo odejść bez podania ręki i zostawić tych którzy będa za mna tęsknić
  • kasia 876 2010.10.09 [20:46]
    Myślałam o powiększeniu piersi, ukształtowaniu go, szukałam, czytałam, pytałam. Kupiłam sobie zestaw komponentów i biorę od 2 miesięcy. Taniej wyszło niż operacja, ale efekty są, choć małe . O jeden rozmiar mam większy biust, a przynajmniej tak mówi mój chłopak . Póki co jestem zadowolona i jakoś mi przeszła ochota na operacje. Zwłaszcza, że koleżanka sobie zoperowała 4 lata temu biust, a teraz idzie na jakąś poprawkę. Wszystko zależy od efekt jaki chcesz uzyskać: powiększenie o 1-2 rozmiar, podniesienie biustu (jakieś kremy tabletki ćwiczenia dają radę), czy powiększenie znaczne 2-4 rozmiary (tylko operacja). Ja używam perfectbius kupiłam na http://www.perfectbust.pl/aff/yzrej (watro wejść i poczytać) i ćwiczę podnosząc 2 kg codziennie po 15 minut (kładę się na plecach ręce rozkładam na boki i podnoszę do góry obciążniki łącząc je nad klatką piersiową. Biust jest ładniej uformowany i się powiększył. Ja jestem zadowolona.
    Pozdrawiam i powodzenia

• Werka22 2013.12.20 [09:19]
    Może jakieś masaże ujędrniające będą dla Ciebie odpowiednie. Widziałam, że w Warszawie, na tyłach hotelu Novotel są takie do dyspozycji. Jeśli u mnie są, to pewnie i w Twoim mieście coś na pewno się znajdzie. Warto dotykiem dbać o swoje piersi, nawet nie zdajemy sobie sprawy jak może on być skuteczny.
  • gość 2013.12.21 [18:41]
    Kasia od kiedy biust ma mięśnie że można go ćwiczeniami skorygować. A może potrafisz biustem poklaskać
  • Krystyna1961 2014.06.14 [14:15]
    Poczytaj o tym biustonoszu. Pewnie pomyślicie, że reklama ale nie mówię o kupowaniu tylko o zapoznaniu się z właściwościami tego biustonosza babra http://sklep.fizjoterapeuty.pl/biust/27-biust onosz-babra-ujedrnianie-biustu.html
  • gość 2014.07.16 [10:02]
    ważny jest dobry krem, mi najbardziej przypadł do gustu vitalab.pl/465,striagen-b-breast-firming-cream.html swoje kosztuje ale nic nie daje takich efektów jak on. Bardzo dobry krem. Ważne są również ćwiczenia, dokładnie tak! Codziennie seria pompek i efekt murowany.
  • gość 2014.08.29 [10:24]
    są ćwiczenia na ujędrnienie biustu, ale ja nie lubię ćwiczyć. Po prostu nie lubię się męczyć, to przecież nie zbrodnia. Dalego wybrałam inny sposób na ujędrnienie piersi. Na vitalab.pl znalazłam zestaw CC Fabulous Breasts, który składa się z tabletek i kremu. Po regularnym stosowaniu, puki co przez miesiąc, jestem bardzo zadowolona z efektów. Piersi zauważalnie się powiększyły, a skóra jest zdecydowanie bardziej napięta.
  • gość 2014.09.19 [12:23]
    bierz suplementy! bust forte bs farmu!
  • gość 2014.09.19 [12:42]
    Tylko silikon czyli implanty. Nic innego nie pomoże. Próbowałam ale bez efektu . Wybralam operacje i dziś ciesze się z mojego jednego biustu oczko.gif
  • gość 2014.10.22 [21:02]
    We Wrocławiu jest całkiem dobry specjalista od podnoszenia i redukcji biustu, Prestige Clinic ale nie pamiętam który z lekarzy. Zadzwoń i umów się do nich na konsultacje.
    Warto tez spróbować w Krakowie i Poznaniu. Kiedyś Kolasiński był też dobry ale od lat specjalizuje sie tylko w przeszczepach włosów.
  • gość 2014.10.23 [19:47]
    ja stosuję dietę i regularnie ćwiczę od 2 lat, ale efekt wciąż mało zadowalający. gość - a taka konsultacja w prestige clinic kjest darmowa?
  • dotka33 2014.10.25 [17:33]
    jak Prestige Clinic to pewnie dr Rataj, bo odkąd śledzę tematy związane z operacjami biustu to tylko jego kojarzę w kontekście tej kliniki - natomiast ja tam jeszcze nie byłam. Na razie testuję maści, kremy i ćwiczenia na jędrność, żeby się przekonać czy będzie jakiś pozytywny efekt usmiech.gif
  • gość 2015.02.24 [22:16]
    ja myslałam o jakimż zabiegu w gabinecie dra Zawodnego, ale ma spory wybór matod... nja bym chcoała cos takiego mało inwazyjnego...
  • gość 2015.05.11 [12:04]
    wybierz się do gabinetu www.doktorafrykanska.pl na zabieg ujędrniania biustu. Tam będziesz miała bezpiecznie i fachowo przeprowadzony zabieg ujędrniania. W gabinecie zabiegi ujędrniania przeprowadzane są przy użyciu liftingu termicznego RF Termalift. To nowoczesna i bardzo skuteczna metoda bezbolesnego odmładzania skóry przy pomocy fal radiowych.
  • gość 2015.06.22 [19:00]
    Ja polecam wypróbować suplement Perfect Bust o którym tutaj http://dyskretno.pl/tabletki-perfect-bust/mo żna poczytać. To są tabletki poprawiające wygląd biustu. Dla ujędrnienia można użyć też kremu push up, z serii perfect bust też nawet jest jeden, niektóre dziewczyny używają tego przed randką bo efekt widać dość szybko, tak działa krem bo tabletki to trzeba dłużej przyjmować. Dobrze też sprawdzają się ćwiczenia wzmacniające klatkę piersiową, na stronie którą podałam też jest wszystko o takim treningu.
  • gość 2015.09.28 [12:08]
    Dobry jest zestaw tabletki i krem na ujędrnienie biustu, który kupiłam w http://sexshop112.pl/29-powiekszanie-biustu W skład zestawu wchodzą tabletki i krem
  • Weronikaaaa 2015.11.04 [10:08]
    Znam skuteczną metodę, ale musisz się wcześniej jak zawsze skonsultować więc najlepiej umówić się tak jak ja na spotkanie i wszystkiego się tam dowiesz. Ja wykonywałam ujędrnianie i odmładzanie biustu w Esteticenter w Lublinie i bardzo ładny efektem. To jest jedyna metoda, ponieważ żadne balsamy mi nie pomagały :/
  • Błękitnoooka 2015.11.12 [20:08]
    U mnie bardzo dobrze sprawdził się zabieg transdermalporacji Dermation. W końcu mój biust nabrał jędrności i kształtów. Zabieg jest bezbolesny i nie wywołuje żadnych skutków ubocznych.
  • gość 2016.02.01 [13:05]
    hej ja polecam masaże próżniowe, po karmieniu zafundowałam sobie serię 10 masaży w klinice Amaryllis, jak dla mnie to najlepszy sposób jeśli chodzi o ujędrnianie piersi, polecam
  • gość 2016.02.19 [12:03]
    Bardzo proszę Panie, które korzystały z profesjonalnych zabiegów na biust o wypełnienie ankiety, ankieta będzie służyć wyłącznie do napisania pracy licencjackiej.
    http://www.survio.com/survey/d/A4S7U7A1X9E9Q8 S6E
  • Malwina15 2016.03.14 [23:55]
    U mnie w Krakowie na siłowni w Saturn Fitness mam fajną maszynę gdzie czuć jak po ćwiczeniach podnosi się biust. Po ćwiczeniach mogę iść pod prysznic i potem zrobić jeszcze cardio na basenie bo mam to wszystko pod jednym dachem.
  • gość 2016.03.30 [15:37]
    Ja na Dmytrzaka się zdecyduje. Już nawet wstępnie umówiłam się na konsultacje. Boje się trochę , bo nie wiem jaki mam próg bólu, ale z drugiej strony tez jak pomyslę jak to będzie wyglądać to bardzo chce. A co ze znieczuleniem ? Co Wam zaproponowano ?

Odpowiedz na ten temat

Trwa ładowanie...