Odpowiedz na ten temat

Silne ujędrnienie biustu

• Majka748 2016.08.17 [13:02]
    Jak robię trening całego ciała to przy okazji ujędrniam piersi ale nie tylko to trzeba ujędrniać. Moja trenerka z Saturn Fitness pomaga mi w prawidłowym wykonywaniu ćwiczeń bo ciągle poznaję nowe sposoby trenowania i ujędrniania sylwetki.
  • Pracownia Ciała 2016.08.22 [16:11]
    Witam. Jestem masażystą i wykonuję zabieg na biust dający efekt ujędrnienia, uniesienia i powiększenia piersi. Jest szczególnie zalecany po okresie laktacji w celu przywrócenia biustu do formy sprzed ciąży. Efekty są widoczne już po pierwszym zabiegu. Bywa, że seria 10 zabiegów daje efekt powiększenia biustu nawet o 1 cały rozmiar. Zabieg jest bezinwazyjny i polega na specjalnym masażu ręcznym i próżniowym. Dodatkowo stosuję ampułki na biust wprowadzane ultradźwiękami i maseczkę ujędrniającą i utrwalającą efekt. Więcej info nawww.pracownia-ciala.pl Zapraszam
  • Kryształówka 2016.09.28 [12:16]
    Hej, do ujędrniania mojego biustu używam zestawu ujędrniającego od Revitacell oraz noszę jak najczęściej stanik YajLee. Krem super spełnia swoje zadanie, a stanik trzyma rewelacyjnie piersi- nawet w nim śpię (gorąco polecam spanie w staniku!!!). Do tego jeszcze stosuję naprzemienne opłukiwanie piersi zimną i gorącą wodą, kończąc na zimnej. Mnie tyle wystarcza oczko.gif
  • gość 2017.01.17 [12:03]
    Kochane mam prośbę. Czy polecicie mi jakieś zabiegi na ujędrnienie piersi w Gdańsku? Ewentualnie w Gdyni poniewż tam pracuję i mogłabym po robocie skoczyć. Od razu pisze,ze nie wchodzą tutaj w grę żadne inwazyjne zabiegi. Jedynie nieinwazyjne typu masaże.
  • westenka 2017.01.18 [09:56]
    Clinica Cosmetologica Skłodowska. Nieinwazyjne to jedynie masaże rozumiem? Jak endermologia? A nie chcesz na przykład iśc na karboksyterapie czy na osocze na piersi? czy dermapen? Wprawdzie zabieg obejmuje ukłucia ale jest o wiele skuteczniejszy ponieważ substancje aktywne mogą przeniknąć. Sama robiłam i jestem mega zadowolona bo biuścik wyglada o wiele lepiej.
  • gość 2017.01.19 [08:58]
    Czytałam o tym ale to chyba jets bolesne co nie? Bo na jednym forum dziewczyna opisywala karboksyterapię ( z tym,że ona jet z Warszawy) no i nie okreslała tego za zbyt przyjemne.
  • westenka 2017.01.20 [08:31]
    Przyjemne to nie jest. To fakt. Ale nie jest to jakieś zbyt bolesne. Również nie brałam tego pod uwagę na początku ale mnie przekonali w gabinecie i jestem mega zadowolona. Ból o wiele mniejszy niż się spodziewałam. W zasadzie nie jest to ból ale szczypanie. Biust z zabiegu na zabieg o wiele lepszy. Znikły mi rozstępy. W zasadzie nie zniknęły całkowicie ale są o wiele mniejsze. No ale Twój biust Twój wybór usmiech.gif
  • gość 2017.01.23 [09:30]
    No nie wiem. Musze się zastanowić. Dasz mi kontakt tam gdzie chodziłaś?
  • Zlosnicazla 2017.01.23 [10:13]
    zacznij ćwiczyć i prawidłowo się nawadniać. Nic tak nie poprawią napiecia skóry jak woda i ćwiczenia
  • westenka 2017.01.24 [10:59]
    Trzymaj: http://wymodelujsylwetke.pl/pakiety/piersi/ . Na ich facebooku często również umieszczają filmiki z róznych zabiegów tak wiec mozesz się zorinetować sama jak wygladają
  • GabiS 2017.01.29 [16:22]
    Ja wykonywałam zabieg ujędrniania biustu w Warszawie w Klinice Piękna http://joannagesicka.pl/cialo/ujedrnianie-biu stu/ .Też bałam się, że będzie bolało ale niepotrzebnie. Najpierw oczywiście miałam konsultację a chirurgiem i omówienie całego zabiegu. Ujędrnianie biustu nie jest tak inwazyjne jak powiększanie piersi więc nie ma się czego obawiać.
  • IzoldaNieTristan 2017.02.06 [09:24]
    Jeżeli chodzi o naprawdę silne ujędrnianie to najlepsza byłaby operacja plastyczna, no ale bez tego, ze sprawdzonych produktów polecam złoto koloidalne, chyba nie ma mocniejszego preparatu, proszę przeczytać
    http://www.bochnia-leasing.pl/zloto-koloidaln e-i-jego-zastosowania/
  • Małgorzata02 2017.04.21 [14:49]
    Powiększyć biust możemy za pomocą przyjmowania hormonów.
    Powiększanie biustu polega na przyjmowaniu odpowiednich dawek hormonów:
    -estrogenów,
    -prolaktyny,
    -progesteronu,
    -hormonu wzrostu.
  • Małgorzata02 2017.04.21 [14:50]
    W pierwszej części terapii pacjentkom podaje się estrogeny- hormony odpowiedzialne za kobiecą sylwetkę. Poza zwiększeniem rozmiaru piersi można zaobserwować zwężenie talii oraz parę innych wyeksponowanie paru innych elementów kobiecej sylwetki.
    Prolaktyna jest hormonem odpowiedzialnym za wzrost piersi. Naturalnie wytwarzany jest, gdy kobieta przechodzi ciążę. Z kolei progesteron nadaje piersiom odpowiedniego kształtu i jędrności. Ostatecznym wspomagaczem jest podawany w niewielkich ilościach hormon wzrostu.

Odpowiedz na ten temat

Trwa ładowanie...