Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość mtt

skracanie palców u stóp

Polecane posty

Gość mtt

Hej mam taki problem od kiedy pamietam palce u stóp sa moim komleksem zyciowym ktorego marze sie pozbyc, mam dluzszego drugiego palca u stop brzydko to wyglada :( nie chodze w klapkach, w japonkach w lato wiecie jakie to uciazliwe :( w zakrytych butach palce sa scisniete . Marze zeby zrobic sobie operacje skracania drugiego palca ale niewiem gdzie patrze w internecie po klinikach, moja praca wymaga tez 8 godzinnego stania na nogach poradzcie cos :( znow idzie lato i tak mi smutno ze kazdy swobodnie bedzie smigac w klapeczkach a ja moge sobie tylko pomarzyc :((

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mam ten sam problem. To uciążliwe. Też chciałabym z tym coś zrobić. Może ktoś poradzi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość Dorota
Hej, ja miałam zabieg skrócenia palców u stóp. Napiszcie na forum albo swoje pytania albo maila to napiszę do was i odpowiem na dręczące was pytania. D.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Czy jest jakieś ryzyko przy takiej operacji? Stopy są mocno unerwione, czy lekarz mówił, że występuje ryzyko uszkodzenia nerwu ? Wiem, że nacięcie robi sie z góry a nie z dołu, czy przez to unika się ryzyka? Czy to jest zabieg bezpieczny? Nikt nie miał po nim jakiś komplikacji, brak czucia itp...?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ewa

Hej

Jedynym ryzykiem jakie może pojawić się to zakażenie w trakcie operacji. Ale w praktyce nic takiego nie miało miejsca. Ja właśnie jestem po operacji 4 palców (2 i 3 stopy lewej i prawej), robiłam w Warszawie... Jeśli chcecie więcej informacji zapraszam na e-maila : misia86k@wp.pl 

Pozdrawiam Was 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Aneta

Proponuję siekierą tylko najpierw wypij 0,5 na rozluźnienie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×