Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość brzuszyńskka

slim lipo

Polecane posty

Gość brzuszyńskka

czy ktoś wykonywał sobie zabieg ten w Afrodycie warszawa blue ity ? o smart lipo dużo się pisze a o tym zabiegu nie mogę znależć zadnych informacji bardzo proszę o pomoc :-))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość brzuszyńskka
dzwoniłam do gabinetu cena za brzuch -8000 zł jestem ciekawa czy warto co ciekawe nie ma znaczenia wielkość brzucha ,o smart lipo poczytałam sobie i zdania podzielone są .lipoliza też ,podobniez to nowość i tylko ten gabinet posiada ją w swojej ofercie ,a może ktoś wie gdzie jeszcze się wykonuje ją ???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kafekafexxs
a mniej żreć to nie łaska

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość brzuszyńskka
moje pytanie nie było skierowane do wredych chudzielców ,chcących dokopać wszystkim dookoła życzę ci / nie jestem złośliwa/ abyś po dwóch ciążach miała płaski brzuch i żadnych kompleksów pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość brzuszyńskka
Lipoliza laserowa SLIMLIPO - laserowe modelowanie sylwetki Najnowsze urządzenie i metoda lipolizy laserowej już w Polsce! Dostępny w naszym salonie zabieg to krok w przyszłość nowoczesnej liposukcji z wykorzystaniem najnowszej generacji lasera. Metoda SLIMLIPO to obecnie najbardziej skuteczna i najlepsza metoda wykonywania lipolizy laserowej w Warszawie. Daleko wyprzedzające pod względem bezpieczeństwa i efektów zabiegu zwykłe metody lipolizy iniekcyjnej (nie laserowa metoda) oraz dostępne na rynku konkurencyjne metody lipolizy laserowej. Lipoliza, czy też liposukcja laserowa Warszawa to stapianie i odsysanie tłuszczu bezpośrednio z ciała pacjenta, za pomocą cieniutkiej sondy wprowadzanej pod skórę w wybrane miejsce na ciele. Zabieg stosuje się przy wykorzystaniu miejscowego znieczulenia, trwa on najczęściej ok. 30-60 min, w zależności od zakresu i miejsca stosowania zabiegu. lipoliza laserowa slimlipo Warszawa Zalety lipolizy (liposukcji) laserowej SLIMLIPO: * modelowanie ciała dzięki odsysaniu tłuszczu * ujędrnienie skóry * gładsza skóra po zabiegu, mniejsze zniekształcenia konturów sylwetki * łagodny przebieg zabiegu, ograniczona do minimum inwazyjność, szybsze gojenie * brak przerwy w codziennych czynnościach, po zabiegu od razu można wrócić np. do pracy i zwykłych zajęć Podstawową różnicą metody SLIMLIPO jest długość fali lasera, używanego do stapiania tłuszczu. Wykorzystywana długość 924 i 975 nm to zoptymalizowana pod kątem efektywności długość fali, pozwalająca na szybsze przeprowadzenie bardziej efektywnego zabiegu. Te długości fal charakteryzuje najlepsza absorpcja przez tkankę tłuszczową oraz skórną, co wpływa na skuteczność i szybkość zabiegu. Selektywna fototermoliza uwalnia lipidy znajdujące się w tkance tłuszczowej, które następnie zostają usunięte (delikatnie odessane). W dostępnych obecnie rozwiązaniach możliwe jest zastosowanie głównie fal o długości 1064 i 1320 nm, które nie są tak skuteczne ja te w metodzie SLIMLIPO. Przewagi metody SLIMLIPO - wykonywana w salonie kosmetycznym Afrodyta Warszawa: * lepsze i skuteczniejsze efekty termiczne, dzięki zoptymalizowanej długości fali * lepsze możliwości dotarcia do ciężko dostępnych obszarów * lepsza wizualizacja miejsca poddawanego zabiegowi dzięki głowicy celującej podświetlającej obszar lipolizy * krótszy czas trwania zabiegu * stosowanie jedynie znieczulenia miejscowego * możliwość przeprowadzenia lipolizy laserowej u pacjentów, którzy nie kwalifikowali się do zwykłej lipolizy iniekcyjnej * możliwość stosowania zabiegu jako uzupełnienie zwykłej liposukcji, przeprowadzonej wcześniej, w wyniku której powstały zniekształcenia konturów sylwetki Jak działa i co to jest lipoliza laserowa Warszawa SLIMLIPO: 1. Specjalnie opracowana, ultra cienka sonda urządzenia rozgrzewa równomiernie tkankę tłuszczową wewnątrz ciała 2. Specjalnie dobrane długości fal lasera delikatnie rozpuszczają tkankę tłuszczową oraz podgrzewają zwykła tkankę skórną 3. fala o długości 924 nm emugluje tłuszcz, który jest usuwany za pomocą zasysania 4. fala o długości 975 nm podgrzewa tkankę skórną co umożliwia jej odpowiednie ujędrnienie i poprawę konturów sylwetki 5. Osocze krwi pozostaje nienaruszone, nie występują uszkodzenia mechaniczne ciała Lipoliza laserowa Warszawa: cennik Zdjęcia PRZED i PO zabiegu z wykorzystaniem lipolizy laserowej SLIMLIPO: Lipoliza laserowa pośladków: PRZED i PO zabiegu liposukcja laserowa Warszawa pośladków lipoliza laserowa pośladków Warszawa Lipoliza laserowa policzków: PRZED i PO zabiegu przed zabiegiem lipolizy policzków po zabiegu liposukcji laserowej w Warszawie Lipoliza laserowa pleców: PRZED i PO zabiegu liposukcja pleców lipoliza pleców po zabiegu Lipoliza laserowa ramienia: PRZED i PO zabiegu przed zabiegiem lipolizy laserowej ramienia po zabiegu lipolizy w Warszawie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kafekafexxs
jestem po 3, przy 160 cm ważę 48-50 kg, uważam na to co jem, ale nie pilnuję rygorystycznie diety, jeśli mam ochotę na słodycze to je jem, regularnie ćwiczę, pomimo domowych obowiązków 2 razy w tyg znajduję czas na basen lub fitness, móc to chcieć....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość brzuszyńskka
nie zawsze ,ja pomimo ćwiczeń ,uważania na to co jem mam wielki brzuch -oponę nie wiem może spowodowane to było najpierw w pierwszej ciąży operacja wyrostka w 7 m-c ,w drugiej ciąży cesarka i leżeniem na łóżku ortopedycznym po zabiegu przez miesiąc nie wiem?? mam zajebiste kompleksy 35 lat i chciałabym jeszcze ubrać się w bikini latem czy to grzech ?? szukam po prostu rozwiązania

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kafekafexxs
rozumiem... przepraszam, jeśli uraziłam i życzę powodzenia! :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość brzuszyńskka
nie uraziłaś pozdrawiam :-))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Adrian Jenot z eNKeja
zamiast tyle żreć i nic nie robić przejdźcie na dietę polki! żreć i lenić to się każda potrafi! XXI wiek stoi pod znakiem talii jak u osy i ciała modeli wrażliwo-empatycznej! pracowitej i asertywnej matki polki! katoliczki, dziewicy i żony doskonałej! do dzieła matki-polki nie zostawajcie w tyle za europą zachodnią!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość brzuszyńskka
adrianie a jaki model faceta preferujesz ,piwosza wiecznie zrzędzącego ,na kanapie ,z odwiecznym pilotem w dłoni i grymasem na licu ??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MEGA123
JA MAM 37 LAT ROBIŁAM KOREKTE POWIEK DOLNYCH I GÓRNYCH KOREKTE NOSA A TERAZ SMARTLIPO NA CAŁOŚĆ - EFEKTÓW JESZCZE NIE ZNAM BO ZA WCZESNIE. I UWAŻAM ŻE JAK KTOŚ CHCE COŚ POPRAWIAC NIECH TO ROBI CZASY ZNIEWOLONYCH KOBIET PRZY GARACH W DRESACH MINEŁY JUŻ DAWNO. WIĘC MIŁE PANIE GŁOWA DO GÓRY I DBAJCIE O SOEBIE. OCZYWOSCIE ZWYKŁE FITNES TEŻ JEST OK ALE NAPEWNO NIE WYRZEZBI TAK IDEALNIE SYLWETKI JAK ZABIEGI.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MEGA123
Do Kafekafeks nie wymądrzaj się tak jak chcesz ćwiczyć to ćwicz nikt ci nie zabrania. Jak akceptujesz wage 48kg przy 160cm to twoja sprawa. To jest portal dla tych które chcą skorzystać z innych metod i nie potrzebują wywodów o jedzeniu itp....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MEGA123
do brzurzynska głowa do góry, jestem od ciebie starsza o 2 lata po porodzie 6 lat temu. Waze 43kg teraz robiłam Smarta aby piękniej wyrzezbic sylwetke. I uwierz mi w bikini nie dorasta mi niektóra 18stka.Zero jakiś roztępów czy cellulitu Nie ma nic piękniejszego niż pewna siebie i swoich walorów kobieta. Ty siebie lubisz i lubią cie inni. Jestem mężatka od 12 lat mój mąż chodzi jak paw , a ja jak zawsze mam wianuszek adoratorów :) Nie stosuje zadnych cudnych diet poprostu staram się wogóle unikać chleba, ziemniaków i zero słodyczy ostatni posiłek do 18godz. Napewno przyda się troche ruchu spacer, rower itp napewno spróbuj rolletiku (takie masaze) 3 razy w tyg przez 2 miesiace i anapewno bedzie efekt. Karnet kosztuje ok 100zł na 10 wejsc. Więc uwierz mi że można i życzę ci abyś wyszła na plaże w bikini z podniesioną głową . gdybys miała pytania mail: mama2222.73@wp.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MatildaMigotliwa
Ja bym nie robiła liposukcji w gabinecie kosmetycznym. Przecież to poważny lekarski zabieg- a tutaj w centrum handlowym, gabinecie kosmetycznym... Totalne nieporozumienie. Dziewczyny czy stać was na takie ryzyko?!?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jaggodaa
sama zastanawiam sie nad lipoliza laserowa palomar slimlipo, podobno jest to najnowoczesniejsza metoda usuwania tkanki tłuszczowej. Zaraz po zabiegu wychodzi się do domu, nie ma takich dolegliwosci jak po normalnej liposukcji. Czy któras z was robila sobie slimlipo? Ide na konsultacje do kliniki elite w Warszawie. Zabieg mam umówiony na 29 czerwca, trzymajcie kciuki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Brzuchalińska
sweet reklama sweet

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Dziewcze bez liposukcji
zabieg liposukcji jest jednym z najbardziej inwazyjnych i faktycznie nie wydaje mi się sensowne zaczynać od tak zdecydowanej metody. Polecam wszystkim na poczatek zabieg SPM Digital( może być na brzuch , na nogi, na pośladki). Metoda ta daje rewelacyjne efekty a jedynym elementem ubocznym są siniaki, które znikają po kilku dniach. Na SPM może się zatem zakończyć walka :) Wrzuć w google SPM DIGITAL i może znajdziesz gabinet w swoim mieście.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kolejna namolna reklama
Wydajże kasę na reklamę. A nie wciskaj się pomiędzy wódkę a zakąskę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kornikowa3
OMG skomplikowany to zabieg,a ja jestem i tak zdecydowana.Ale musze jeszcze poczytac.U mnie to z boczków bedzie do ściagnięcia z 5 litrów tłuszczyku...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wohhhj
lipo robilam u dr Szymanskiego z wawy, jstem happy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ale chyba nie to
;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kya
Chcesz wiedzieć co się dzieje na forach medycznych http://www.feelbeauty.eu/news/show/id/22 i jak nierzetelną wiedzę tam zdobywasz ? Przeczytaj i pomyśl czy warto brać za pewnik coś co pochodzi od ludzi zza ekranu komputera... ZBULWERSUJE CIĘ TA INFORMACJA http://www.feelbeauty.eu/news/show/id/22 , ale może ochłońcie z euforii, że znaleźliście się wśród tylu doradzających, bo po jakimś czasie okażę się że trafiliście fatalnie. Wydacie niesamowitą ilość pieniędzy, będziecie nosić efekty swoich wyborów czasem do końca życia. Nie obwiniajcie wtedy lekarzy czy pseudo koleżanki z forum tylko miejcie pretensje do siebie, że pozwoliliście ingerować obcym ludziom w wasze wybory a czasem mieszać sobie w głowie osobom niekompetentnym http://www.feelbeauty.eu/news/show/id/22

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Marilenkagaba
Do Brzuszyynska :-0 Zrobiłas ten zabieg ? sama się zastanawiam...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Abdulukajka
Znam osoby, które robiły Smart Lipo na brzuch, bryczesy i na kolana i sa bardzo zadowolone. Slim Lipo i Smart Lipo to tylko taka róznica jak pomiedzy nowym i starszym modelem samochodu , oba wyglladaja tak samo, a nowszy ma światła bardziej na kosmiczne. Moja kolezanka robiła Smarta na brzuch i ma 7cm w pasie mniej. To przemawia do wyobraźni i nie tylko. Lekarka, któa robiłą jej brzuch mówiłą, ze nie ma znaczenia rodzej lasera, bo ob właściwie tylko ujedrnia skórę, a wazne jest to, zeby lasera uzyc nawet na sam konie po to, zeby skóra po odsysaniu nie wisiała. Moja koleżanka jest po trzech porodach i skóre miała wstrętną wiszacą na brzuchu, a teraz po odsysaniu ma piękną skórke i rozstępy znacznie jej sie zmniejszyły. Co wazne jeszcze to te zabiegi nie sa juz tylko dla osób bardzo bogatych, Julka za zabieg zapłaciła 2tysiące, a nie musi chodzic na siłownie i sie katowac. Nawet siłownia w jej przypadku nic nie dała, bo jak trochę schudła to wisiała jej skóra, a po tym smarcie nic nie wisi. Myślę, że nie ma takiej drugiej mozliwości pozbycia sie brzucha jak Smart Lipo w tak krótkim czasie. Jej zabieg trwał 3 godziny i 7cm mniej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kobieta z mazowsza
Lekarz u którego byłam na konsultacji powiedział, że smart lipo sprawdza się tylko do małych okolic tj. podbródek. Wydaje mi się że smart lipo i slim lipo jest to jednak coś innego. Sama zastanawiam się nad rodzajem liposukcji i jestem na etapie sprawdzania metod i konsultacji.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Viki z Mokotowa
ja ostatnio byłam na konsultacji w sprawie liposukcji. Lekarz (wydaje mi się, że bardzo uczciwie) powiedział, że dla mnie najlepszy będzie body jet. Sam nie wykonuje tej metody (jest plastykiem, który wykonuje tradycyjną metodę). Powiedział, że body jet najlepiej sprawdza się na miejscowym nadmiarze tłuszczu. Ja jestem raczej szczupła, ale mam lekką oponkę , która spędza mi sen z powiek. Piszę, że uczciwie, bo przecież mógł zrobić zabieg, w którym się specjalizuje, ale polecił coś innego. Nie polecił mi jednak laserowej lipolizy , bo do tego trzeba mieć podobno bardzo silną wątrobę i zdrowie jak koń ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość witam1111
Witam Was wszystkie ciepło i zapraszam na niedawno otwarte forum o medycynie estetycznej, chirurgii plastycznej, zdrowiu i urodzie Beauty Strefa www.beautystrefa.cba.pl/forum pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jola a opola
a jaki to był chirurg? możesz podać nazwisko? Z kim ja nie rozmawiam to wszyscy odradzają body jet. Podobno jest bardzo dużo nierówności i długo się dochodzi do siebie po zabiegu. Sama zastanawiam się nad rodzajem zabiegu i slimlipo osobiście wydaje mi się najlepszym rozwiązaniem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kieowniczka
Jestem jeszcze przed zabiegiem, ale oczytałam na wielu forach amerykańskich ( te sa najlepsze ) i mam kontakt z osobami, które robiły zabiegi odsysania róznymi metodami. Wiem, ze wielu sprzedajacych sprzęt reklamuje i zachwala na forum swoje urządzenia. Ale prawda jest taka: najszybszy zabieg odsysania z najmniejszymi nierównosciami zapewnia Body Jet, ale nie zapewnia wstępienia sie skóry. To zapewnia: 1. laser Smart Lipo, Slim Lipo badx jakikolwiek inny działający na takiej zasadzie - nie ma njamniejszej róznicy co do tego jaki to jest, takze nie wciskajcie kitu 2. fale radiowe Wiec, dla pewnosci żeby skóra nie wisiała trzeba ją w jakis sposób ujędrnic. Nie ma znaczenia w jaki sposób laserowo czy falami radiowymi. Do lasera Slim Lipo czy Smart Lipo trzeba miec jeszcze odsysarkę do tłuszczu bo laser nie ma takiej funkcji. A najlepszym urządzeniem do odsysania jest Body Jet, bo: duzo odsysa w krótkim czasie. Jak idziecie na lipolaser pytajcie jakim urządzeniem beda was odsysac. Jezeli chodzi o obciażenie dla wątroby najgorszy jest Slim Lipo, to jest masakra, zazyna wątrobę, wszystko inne jest OK, żadnego sladu na waszej watróbce nie bedzie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×