Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość brzuszyńskka

slim lipo smart lip czy liposukcja

Polecane posty

Gość brzuszyńskka

proszę o odpowiedz osoby poważne bez obrzucania złośliwościami mam dylemat ,wyczerpałam juz wszystkie racjonalne sposoby pozbycia się brzucha :-))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 445
ja zrobiłam bj, smart lipo działa identycznie, pomaga

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość brzuszyńska
a co to jest bj??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość brzuszyńska
a co oznacza skrót bj?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
BJ to body jet. Ze wszystkich metod, o których tutaj piszesz ja bym wybrała smart lipo. Polega na wykorzystaniu precyzyjnie skalibrowanego lasera za którego pomocą komórki tłuszczowe zostają rozbite i można je usunąć przez nacięcie służące do wprowadzenia kaniuli pod skórę. Naczynia krwionośne są zamykane podczas zabiegu przez aparaturę laserową co znacznie redukuje ryzyko obrzęku, krwawienia oraz zasinienia obecne przy standardowej liposukji. Zabieg SmartLipo jest minimalnie inwazyjny. Jest również metoda, która nazywa się DuoLipo i jest połączeniem VibroLipo i SmartLipo - poczytaj o tym tutaj: http://www.iqmedica.pl/duolipo,p157.html

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Feelbeauty.eu
Opisz swoją historię ,podziel sie z innymi swoimi doświadczeniami- wejdz na forum www.feelbeauty.eu -ZAPRASZAMY!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Julietta1960
Koniecznie na obwisły brzuch lub brzuch z nadmiarem tkanki tłuszczowej wypróbuj SPM Digital firmy weyergans. Szczególy znajdziesz na www.doris-dorin.com

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MatildaMigotliwa
Smart lipo sprawdza się na małych powierzchniach, nie oczekuj , że diametralnie zmieni się twoje ciało, vibro to normalna liposukcja, slimlipo to taki inny smart. Ja wybrałam body jet. Pół roku temu zdecydowałam się na wypłukanie tłuszczu z ud, bioder i talii. Jestem bardzo zadowolona. :-) spodnie dwa rozmiary mniej , zero boczków, piękna skóra bez celulitu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Bez Brzucha:)
Ja też spróbowałam SPM Digital na brzuch i potwierdzam to fenomenalne działanie : nie mam już brzucha ! Wypróbowałam wszystkich metod ,ale ta okzała się jednynie skuteczna. Polecam !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kesha123
ej a wiecie coś na temat slim lipo 3D ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Olga 1973
To taki smart lipo tylko inaczej się nazywa. Słowem bez rewelacji.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kyraaa
Zgłupiałaś? Jak bez rewelacji? Toż to iście zajeb.iste jest, jednocześnie odsysa Ci tłuszcz i obkurcza skórę. Nie ma efektu, że odessiesz i coś ci zwisa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość alianne
to czym sie to różni od body jeta?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Olga 1973
tym, że jest to taki inny smart lipo :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Olga 1973
I nie zgłupiałam, tylko poczytałam amerykańskie i europejskie opinie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Minoretta
Czy ktoś mógłby zamieścić zdjęcia, czytam tylko same reklamy gabinetów bez konkretów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość yustysia
smartlipo to tzn lipoliza laserowa I generacji-pierwsza na swiecie zastosowana w niej taką energie, która w małej mierze wytapia tłuszcz. potem były inne aparaty a kolejne generacje to slimlipo i accusculpt-w nich energia jest wycelowana w komórki tłuszczowe-ale usuwac tłuszcz mozna jedynie z małych obszarów-mardziej modelowac. połaczenie takiej lipolizy z liposucja ultradzwikowa (tutaj ultradzwieki upłynniaja tłuszcz) badz bodyjetem (woda wypłukuje tłuszcz) czyli jedno i drugie czynnik fizyczny-daje najlepsze efekty. u mnie zastosowana lipolize slimlipo i ultradźwięki i jest rewelacja. a smart lipo-cóz lekarze wtopili ogromne pieniadze i teraz musza robic zabiegi, bo co im ze sprzetem małouzytecznym-ale równiez skutecznym z tego co wiem do obkurczania skory.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kyraaa
Czyli slim lipo to nowa generacja smart lipo? I charakteryzuje sie tym, ze lepiej modeluje i obkurcza skórę, tak?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Celina plastyczna
Smart Lipo nie jest złe, miałam zrobiony zabieg na ramiona wylewające ;-) nie chciałabym żadnych slim lipo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Piotr przyszły właściciel
eee.... A ja to inaczej widzę. To jest nowość na naszym rynku i jest inny kłopot. Chyba nikt nie może potwierdzić efektow końcowych . Nie ma co zachłystywać się nowościami. W końcu jest to gmeranie w tkankach. Nikt nie chce być królikiem przy którym majstrują uczący się nowej metody lekarze. Nawet jeśli sprzęt jest full wypas to ile zabiegów musi wykonać lekarz, żeby robić to bez strachu, że poparzy laserem delikwenta. Każdy dobry lekarz pewnie ma wiele znaków zapytania. Laser to nie nowy Mercedes - choć cena pewnie porownywalna :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość katja28
do piotr nowy właściciel Panie Piotrze-stanie się Pan nowym właścicielem slimlipo czy mercedesa? poza tym lasery przechodzą testy FDA ( rygorystyczna komisja dopuszczająca nowy sprzet na rynek) i trafiają na ogół na doswiadczonych lekarzy mających wieloletnią praktykę. smartlipo miałam 2 lata temu i bez efektu. ktoś tutaj chce znowu reklamowac sprzet który jest przeznaczony do czegoś innego. ale każdy też ma swój rozum, wybierając lekarza, metodę i ufa obu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Piotr przyszły właściciel
Mercedesa zawsze chętnie :-) , choć właśnie pracuję nad otwarciem nowej kliniki na Dolnym Śląsku. Robię research wspólnie z lekarzami, których zatrudniam i czytając ten wątek podzieliłem się naszymi wspólnymi spostrzeżeniami. A są to fachowcy. Nie piszę gdzie dokładnie będzie klinika. Jesienią zadbamy o jej reklamę z prawdziwego zdarzenia. Bo forum to nie miejsce - choć wiele właścicieli tak właśnie postrzega tą przestrzeń ;-0

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pan Piotr jest zapewne
właścicielem smart lipo i boi się, że nowe urządzenia Slim Lipo wyprą poprzednie, podkreślmy - STARSZEJ GENERACJI. Sprytnie krytykuje więc Slim Lipo, żeby klientki nie rezygnowały ze smarta. Panie Piotrze - nie tak się robi biznes. Chcesz pan mieć klientów, zamawiaj najbardziej nowoczesny sprzęt. Otwierając nowy salon, zamawiaj najlepszą aparaturę, a nie korzystaj ze staroci. Slim Lipo jest nową generacją i wyprze smarta. Bo jest bardziej skuteczne i tyle.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Akwizytorom dziękujemy
Przecież ten Piotr nie zachwala smart lipo. Mercedesa owszem ;-) a wobec wszystkich laserów wkładanych pod skórę jest sceptyczny. Panie akwizytorze czytaj pan dokładnie. Piotr pisze dosadnie, ale rozsądnie to brzmi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Feelbeauty.eu
To już 1 rok minął naszego Forum Feelbeauty.eu Zapraszamy wszystkich do opisywania a tak że do komentowania zabiegów z medycyny estetycznej , chirurgii plastycznej , stomatologii estetycznej, dermatologii oraz ortopedii. Na naszym portalu znajdziecie katalog spa, specjalistów, klinik oraz gabinetów. Zapraszamy serdecznie !!! www.feelbeauty.eu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Noufewska
Nie wyprze. Cytuję znajomą lekarkę z Poznania, która pracuje na smarcie i miała okazję widzieć slim. Problem w zaporowej cenie i w tym, że w międzyczasie pojawiły się nowe technologie liposukcji vaser, bodyjet, bodytite ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość maylla
Wedug mnie najwazniejsze jest przy odsysaniu zeby lekarz uzyl czegos co ujedrni skore, czyli laser a czy smart lipo czy inny smart to nie ma znaczenia, bo po odsysaniu moze wisiec skora

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja też słyszałam, że ten Slim Lipo to super nowoczesny laser i Smart może sie przy nim schować. Niestety niewiele tych urządzeń w Polsce , chyba tylko w Warszawie maja go dwa gabinety. A może jest już ich więcej?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aaaaa do Maylla: Slim Lipo jednocześnie obkurcza włókna kolagenowe, czyli skóra po zabiegu również zmniejsza swoją objętość. ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×