Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Sandisia

Sprawdzona klinika chirurgii plastycznej - LIPOSUKCJA

Polecane posty

Gość Sandisia

HEJ DZIEWCZYNY ZALEZY MI NA ODPOWEDZIACH OSOB KTORA PRZESZLY ZABIEG LIPOSUKCJI MAM PROBLEM Z NADMIERNYM NAGROMADZENIEM TLUSZCZU W OKOLICACH UD I BIODER TZN KSZTALT BUTELKI CO MNIE ZALAMUJE JEST TO MOIM OGROMNYM KOMPLEKSEM CHODZILAM PRZEZ 1 ROK ZA SILOWNIE I BASEN WYKONYWALAM ROZNE CWICZENIA ALE TLUSZCZYK NADAL JEST ...:( PROSZE O PORADE I POLECENIE KLINIKI ORAZ LEKARZA KTOREMU MOGE ZAUFAC I PODDAC SIE OPERACJI WIEDZAC ZE ROZWIAZE ON MOJ PROBLEM DZIEKUJE KOCHANE ZA POMOC:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ahikkk_w
nie musi byc chirurgia, dobry jest Keramed z Wroclawia, tymbardziej ze dadza Ci darmowa konsultacje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość marzena38
popatrz na Solumed w Poznaniu. mysle, że każda Klinika, gdzie oferuja nowoczesne formy liposakcji da ci gwarancje i zadowolenie z zabiegu. wejdz na fora accusculpt i lipoliza laserowa.polecam dr Kruka-specjalista od nowoczesnych metod laserowej liposukcji. daj znac jak po zabiegu i gdzie sie zdecydowałaś.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ryskka
Pchełkja daj spokój juz z tym Gumkowskim, nie przeginaj, lepiej napisz o sprawach sadowych, ktore pan z bozej łaski doktor przegrał, jak ktos nie wierzy, niech sobie znajdzie w archiwach "AG- Klinik , dr Gumkowski- Hanka Bakuła- wszystko stanie sie jasne odnosnie fachowosci pana "doktora"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Liposukcja to specjalnosc
Dr Broma-warszawa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ryskka
Broma , jak dla mnie, jest o.k.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość VASER lipo
LIPOSUKCJA: - KLASYCZNA to rzeznia. zabieg trudny, niebezpieczny (tak, tak, sa po nim zgony http://www.ncbi.nlm.nih.gov/pubmed?term=liposuction%20death) - WODNA, czyli Body Jet to taka sama rzeznia - co to za roznica, czy rozrywa sie tkanki stalowoa rura, czy olbrzymim cisnieniem wody?? - SMARTLIPO - urzadzenia dostepne w Polsce to przestarzala kicha. Urzadzenia sa tak slabe, ze nie dosc ze daja marne efekty, to jeszcze czesto parza! - VASER to jest rewolucja! Zrobienie 3 litrow w znieczuleniu miejscowym, prawie bezbolesne Po zabiegu spokojnie sie wychodzi do domu Nie dosc, ze nie ma nierownosci, to jeszcze mozna RZEZBIC cialo! FILMIK http://www.youtube.com/watch?v=Muu0XWtFD0U PRAWDA, ZE SZOK??? STRONY: www.vaser.com http://www.vaserlipo.pl/ http://www.dermamed.com.pl/VASER_-_rewolucja_w_liposukcji_NOWO%C5%9A%C4%86!_a116.html http://www.estmedica.pl/vaser.html http://www.vaserliposystem.pl/ A TUTAJ O RZEZBIENIU SYWETKI: http://www.czasnazmiane.pl/artykuly/Liposukcja/__VASER_Hi_Def_(Lipomioplastyka)_-_precyzyjne_modelowanie_sylwetki.html

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Polecam dr. Sirka Janusza i jego klinikę w Bielsku Białej. W zeszłym roku powiększał mi biust, a 3 dni temu miałam robioną liposukcję boczków, bioder i ud. Pełen profesjonalizm. A psychicznie podbudowałam się o 100 procent. Już widzę pierwsze efekty.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja miałam robiony brzuch i biodra w Katowicach u dr Mekle metodą Vaser Lipo i polecam z czystym sumieniem! Nie byłam osobą otyłą, ale przeszkadzała mi moja "oponka". Teraz mój brzuszek wygląda jak milion dolarow :) Dzisiaj mialam zabieg Fraxelem u pana doktora, który nie mógł się napatrzeć na efekt zabiegu Vaserem (a był przeprowadzany rok temu). Jeśli ktoś na pytania co do fraxela lub vaser lipo, to chętnie na nie odpowiem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Emilka91
hej, czy to ta sama metoda co water BodyJet? rozważam liposukcję w weiss klinik w Chorzowie, oni tam mają właśnie ten BodyJet. Polega to na zapodaniu płynu specjalnego, który jest odsysany łagodnie wraz z tłuszczem, co niby łagodzi czy zapobiega mechanicznemu uszkodzeniu tkanek. Zresztą tutaj to opisują: http://www.weissklinik.pl/plastyka/modelowanie-sylwetki.html Będę wdzięczna za bliższe informacje :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hm, szczerze mówiąc ja nie znam się na różnicach między poszczególnymi technikami. Uważam, że ważniejsze jest doświadczenie chirurga.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Emilka91
w sumie masz rację - bo jak chirurg rzeźnik, to nawet najnowszym sprzętem nieźle może podziałać :) a jest tu ktoś kto zna Weiss Klinik?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja się szykuję
do Dobrej Szczecińskiej - dr Maciej Pastuch. Doktor moim zdaniem zaproponował mi najbardziej rozsadne rozwiazanie przeprowadzenia zabiegu ze wszystkich dotychczasowych form. Może ktos ma już jakieś doświadczenia w tej kwestii?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bez tłuszczu
Emilka91, miałem liposukcję BodyJet u doktora Giedrojcia w Weiss Klinik, 21 września. Klinika i lekarza bardzo ok! Tłuszczyk miałem odsysany z brzucha i bioder, po zabiegu nieco obolały byłem, ale do wytrzymania - leki przeciwbólowe wystarczayły. Polecam!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Emilka91
bez tłuszczu, dziękuję za odpowiedź:) czyli BodyJet i Weiss Klinik jak najbardziej polecasz? a powiedz mi jeszcze, ile "dochodziłeś" do siebie po zabiegu? ja tak sobie planuję w drugiej połowie grudnia, żeby po nowym roku już wrócić do pracy - myślisz, że to możliwe po 2 tygodniach?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ja Wam -
zdam relacje w połowie grudnia czy warto :D Już nie mogę się doczekać chociaż mam lekkiego stresa. M.in. przed tym czy parę ładnych tysi w liposukcję to dobra inwestycja...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Emilka91
witaj Emilka91! jak najbardziej polecam Doktora Giedrojcia i Weiss Klinik! jeśli chodzi o rekonwalescencję, to u mnie trwała gdzieś miesiąc - od jakichś dwóch tygodni normalnie działam:) ale miałem jednocześnie plastykę brzucha wykonywaną i tu największy problem, bo mocno poszyty brzuszek i pas usztywniający mocno ograniczają funkcjonowanie - ale to na pewno widziałaś na TVN:) dokłądnie tak jest, jak pokazują - człowiek chodzi w pół zgięty:) wyprostowałem się po 2-3 tyg., ale blizny jeszcze się goją. Teraz są lekko różowe, strupki odpadły. Myślę więc, że przed świetami możesz planować zabieg, ale na powrót szybki do pracy nie licz - miesiąc jak nic, chyba że możesz w domu z łóżka pracować i święta i sylwester też w łóżku:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bez tłuszczu
Omyłkowo pod Twoim nickiem dałem Ci odpowiedź - sorki :) to ja - bez tłuszczu:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Emilka91
bez tłuszczu - nie podszywaj się pode mnie :) dzięki bardzo za odpowiedź! w czwartek właśnie jadę na konsultację do doktora Giedrojcia, jeśli wszystko będzie ok. to zabieg chciałabym wokolicach 10 grudnia - i wrócę do pracy w drugim tygodniu stycznia:) mam nadzieję, że ładniejsza i już pełna sił :>

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ankaqp
dr Marcin Sierociński, Katowice - Polecam !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A ja nie polecam Dr.Sierocinskiego....niestety mój brzuch nie wyglada jak milion dolarów :( dałam kupę kasy i co mam złe odesłany tłuszcz ,zrobił się zrost i lipa...byłam na korekcie i nie dali mi nadzieje ze będzie lepiej ...jestem 2tyg po korekcie wiec czekam na cud...może coś się wchłonie ....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MaciejkaMa
"Gość" wyżej, przykro mi że masz kłopot. Ja też po liposukcji u dr Sierocińskiego a właściwie całościowej abdominoplastyce (po córeczce popsuł mi się brzuch :) Teraz jestem 1,5 roku PO. Blizny znikły, początkowo średnio wyglądało Z CZASEM efekt powalił, jakbym straciła pół brzucha. Żadna siłownia, bieganie (może 10letnie) by mi tego nie załatwiły :))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wiem ze to różnie bywa ....to jakby nie było jest operacja i ryzyko czy wyjdzie tak jak oczekujemy .no mnie się nie udało...znaczy brzuch jest mniejszy tylko ten zrost go szpeci...moja liposukcja była bardziej zabiegiem modelujący bo ważyłam 63 kg przy 166cm...chciałam się pozbyć brzucha po córce którego ani dieta ani siłownia nie umiałam ...tak jak pisałam teraz czekam na cud,może po tej korekcie się coś wchlonie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja również mam za sobą liposukcję. I uważam, ze byłą to najlepsza decyzja w moim życiu. Operacje wykonał mi dr Knakiewicz z Wrocławia. W klinice zmieniono mi także opatrunki. Sam zabieg całe szczęście obył się bez żadnych komplikacji. Widać, że ten lekarz ma ogromne doświadczenie i sporą wiedzę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja polecam Klinikę Zawodny gdzie robiłam Vasera. Miałam ten problem że po ciąży zostało mi trochę tu i ówdzie i chociaż nie wyglądało to jakoś okropnie (tak mi mówiono) to nie mogłam patrzeć na siebie w lustrze. Długo się zastanawiałam czy pójść na liposukcję bo wiadomo że to poważna ingerencja w ciało i wydatek ale w końcu mamy jedno życie i trzeba się nim cieszyć w swojej skórze. Teraz znowu jestem fajna atrakcyjna laska a przez to i lepsza mama i żona bo szczęśliwsza.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mogę również polecić doktora Knakiewicza, to bez dwóch zdań najlepszy specjalista w okolicy. Miałam stracha przed operacją, ale wszystko poszło zgodnie z planem i efekt finalny jest obłędny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
niestety muszę dołączyć do grona osób którym nie polecę dr A Gumkowskiego -wizyta stres brak badania brak rozmowy o sposobie zabiegu brak alternatywy zabiegu i brak taktu wobec kolegów A język wypowiedzi hm ceny zabiegów chyba mają zrekompensować straty w wiadomej sprawie ... wysokie mniemanie o sobie oj smutne to

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×