Odpowiedz na ten temat

Tabletki na ujędrnienie biustu

• Kasia487 2012.10.08 [13:53]
    Hej, mam problem z biustem, mianowicie stał się ostatnimi czasy bardzo obwisły. Chciałabym coś z tym zrobić i słyszałam, że istnieją takie tabletki, które podobno działają na takie "dolegliwości". Koleżanka poleciała mi tabletki Bustello http://www.ceneo.pl/13036190. Powiedziała, że ona zaczęła używać jak skończyła karmić piersią i naprawdę jej pomogły. Czy miałyście jakieś doświadczenia z tym suplementem? Proszę o odpowiedźusmiech.gif
  • Marta5556 2012.10.17 [19:51]
    Witam, ja właśnie jestem w trakcie zażywania tych tabletek. Biorę je dopiero 4 dzień więc jak na razie nie widzę efektów ale jak coś zaobserwuję to z pewnością dam znać. Jestem nastawiona pozytywnie bo widziałam efekty u koleżanki. Miała biust okropny a po Bustello zrobił się jędrny (tak mówi) i widocznie pełniejszyusmiech.gif
  • miodowocynamonowo 2012.10.23 [12:36]
    lepiej zainwestować w dobry zabieg w spa, który poprawi kondycję skóry. poza tym oczywiście wszelkie balsamy i masaże też nie są bez znaczenia dla piersi. w tabletki jakoś wierzyć mi się nie chce..
  • mariamaria1111 2012.10.29 [16:10]
    Ja już jakiś czas biorę Bustello. Bardzo sobie chwalę efekty. Mój biust jest większy o 1 rozmiar, wygląda super! Jestem zadowolona a przyznam, że na początku byłam sceptycznie nastawiona.
  • werrewwerrew 2012.10.29 [16:14]
    hi ha ale reklama::smiech.gifsmiech.gifsmiech.gif
  • mariamaria1111 2012.11.07 [15:32]
    to nie żadna reklama. Naprawdę Bustello mi pomogło. Jesli nie wierzysz spróbuj a nie wypisuj że od razu reklama.
  • Martyna S. 2012.11.23 [16:00]
    Obecnie najskuteczniejszym i najbezpieczniejszym suplementem na powiększenie i ujędrnienie piersi jest holenderski bust up (np z bust-up.com.pl) Co do tego bustello to nigdzie nie mogę znaleźć informacji o producencie lub chociaż ceryfikatów oryginalności co powinno od razu zaniepokoić i dac do myślenia.
  • gość 2015.02.01 [10:18]
    Co ciekawe kobiety stosujące tabletki powiększające biust, z początku kuracji zauważają głownie podniesienie i ujędrnienie piersi. Może warto zerknąć http://www.male-piersi.niebanalny.pl/tabletki -na-wzrost-biustu-html/ Na samo działanie ujędrniające bardzo dobrze również spisują się ćwiczenia, one nie powiększą zbytnio biustu ale pomagają go lepiej modelować i podnieść.
  • gość 2015.02.01 [17:26]
    Baza Modelek – pacjentek na szkolenia medycyny estetycznej dla lekarzy prowadzi nabór na wiosenny panel.
    Szkolenia prowadzone są wyłącznie przez uznanych lekarzy. Wszystkie zarejestrowane modelki/e w okresie
    półrocznego panelu mają zagwarantowane uczestnictwo w co najmniej jednym szkoleniu medycyny estetycznej,
    podczas którego będą poddane bezpłatnym zabiegom.
    Rejestracja modelek/i trwa do 15 lutego 2015r
    Ze względu na bardzo duże zainteresowanie naborem do Bazy Modelek oraz limitem miejsc organizator zastrzega
    sobie możliwość skrócenia okresu naboru Preferowany wiek modelek od 35 do 65 roku życia.
    http://bazamodelek.com/formularz-kontaktowy
  • toyska 2015.02.23 [16:00]
    dziewczyny, nie ma czegos takiego jak tabletki na ujedrnienie biustu? jak niby mialoby to dzialac? jedyna opcja to operacja. koniec kropka.
    dr Andrzej Bieniek, Wrocław Eurosilicone 325 HP
  • Małgorzata02 2017.04.21 [14:15]
    Najskuteczniejszy jest estrogen (estradiol) w tabletkach ponieważ estrogen jest kobiecym hormonem który odpowiada za to że m.in w okresie dojrzewania rosną dziewczynkom piersi, ponieważ w okresie dojrzewania wydziela się dużo estrogenu w organizmie (dlatego właśnie rosną piersi)
    Jeśli kobieta ma dużo estrogenu w organizmie (wysoki poziom estrogenu) to jej piersi są duże, jędrne, biodra kobiece zaokrąglone -takie jakie powinny być
  • Małgorzata02 2017.04.21 [14:15]
    Jeśli mamy małe piersi to znaczy że mamy mało estrogenu w organizmie.
    Estrogen u kobiety odpowiada za rozwój drugorzędnych cech płciowych (w tym rozwój piersi oraz za regulację cyklu miesiączkowego)
  • Małgorzata02 2017.04.21 [14:16]
    Dobry estrogen (estradiol) w tabletkach jest dostępny na receptę w polskich aptekach.
    Tabletki te nazywają się Estrofem 2 mg; 28 tabl. producent Novo Nordisk kosztują od 8 do 14zł
    Estrogen (estradiol) jest też w tabletkach antykoncepcyjnych
  • Małgorzata02 2017.04.21 [14:41]
    Hormony stymulujące wzrost piersi (powiększanie biustu polega na przyjmowaniu odpowiednich dawek hormonów:
    -estrogenów,
    -prolaktyny,
    -progesteronu,
    -hormonu wzrostu.
    W pierwszej części terapii pacjentkom podaje się estrogeny- hormony odpowiedzialne za kobiecą sylwetkę. Poza zwiększeniem rozmiaru piersi można zaobserwować zwężenie talii oraz parę innych wyeksponowanie paru innych elementów kobiecej sylwetki.
    Prolaktyna jest hormonem odpowiedzialnym za wzrost piersi. Naturalnie wytwarzany jest, gdy kobieta przechodzi ciążę. Z kolei progesteron nadaje piersiom odpowiedniego kształtu i jędrności. Ostatecznym wspomagaczem jest podawany w niewielkich ilościach hormon wzrostu.

Odpowiedz na ten temat

Trwa ładowanie...