Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

PaniPrawnik

thermage???

Polecane posty

Niedawno dowiedziałam się o zabiegu THERMAGE. Rozważam możliwość poddania się temu zabiegu, jednak szukając informacji w Internecie znalazłam naganne opinie na ten temat. Czy może, któraś z Was poddała się temu zabiegowi i jaki był jego efekt?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość przejdz na topik
THERMAGE czy ktoś z was jest po tym zabiegu?????? (ost.)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość inoev
Ja dużo na ten temat czytałam,jest bolesny,a efekty nie adekwatne. Proszę się zainteresować fokusem,to są fale radiowe,a efekty są niesamowite.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Do inneov
I znowu gadasz pierdoły -ineov. Thermage to Właśnie fale radiowe .Focus to nędzna podróbka thermage dla kosmetyczek.Słabo działa i trzeba go wiele razy powtarzać .Tylko po co?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość inoev
Mnie tam rybka,ja jestem zadowolona i prędzej czy póżniej jedna klijentka drugiej powie jakie są efekty

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No chyba nie tak za bardzo "rybka" skoro na 3 topickach wypisujesz jaki to fikus jest niesamowity a inne zabiegi do d... Oj ściemnasz ściemniasz. Podaj rzeczowe argumenty ! A nie jestem "młodsza o 20 lat" itd Napisz jaka to przyczyna decyduje o tym że fikus jest lepszy ? Że bipolarów jest full to juz wiemy, że każdy ma chłodzenie też wiemy, że wszyskie RFy mają podobne dłudości fali .. też, no więc pytam CO JEST TAKIEGO WYJĄTKOWEGO ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość inoev
Ja mogę tyle przekazać ,co usłyszłam od kosmetyczki. I nie o 20 lat tylko 10 nie zależy mi żeby Was namówić na coś,chcę zwyczajnie podzielić się swoim zadowoleniem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×