Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość ULTRASHAPE

ULTRASHAPE

Polecane posty

Gość ULTRASHAPE

co sądzicie na ten temat? ktos cos na ten temat słyszał? któraś z was juz tego próbowała?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mille
tak.....daruj sobie, g...o warte, szkoda kasy!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość greifrucik
ja też zastanawiam się nad zabiegiem Ultrashape, nie jest on tani, o efektach sie mówi dużych bo zmiejszenie obwodu o jeden rozmiar, no i jest jest to operacja... ale czy to daje faktycznie takie efekty?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mille
ja robilam, niby zmniejszyl mi ie obwod ud 2 cm ale ani tego nie widze po ubraniu ani w lustrze. pieniadze wyrzucone w bloto.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość brzusia
cześć, ja mam wiiielki brzuch i muszę coś z tym zrobić. boję się operacji i poważnie myślę o ultrashape. Może znajdzie się choć jedna zadowolona osoba, która potwierdzi skuteczność zabiegu. Proszę o kontakt

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość msos
również chciałabym poemailować z kimś kto poddał sie temu zabiegowi ponieważ sama zamierzam się temu poddać i poszukuję kogoś kto to robił.msos

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mille
hm... ja musialam podpisac ze jestem poinformowana ze nie ma zadnej gwarancji. lekarz mnie ogladal, badal, mierzyl i obiecywal a tu nic.... a ze podpisalam to nie moge sie teraz o nic skarzyc:((

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość al
a w jakim gabiniecie to robilaś>

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosia1974
Ja szczerze polecam zabiegi aparatem UltraShape. Miałam robiony zabieg na brzuchu i jestem bardzo zadowlona z rezultatu. Na ostateczny efekt trzeba miesiąc poczekać (polecam zminimalizować w tym czasie tłuszcze i węglowodany), ale naprawdę warto!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość blondyneczka*****
ja tez polecam:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość oooo
Ja wykonałam zabieg Ultrashape w Warszawie w Centrum Laseroterapii Elite. Super miejsce, miła obsługa i uzyskałam super efekt. Straciłam po kilka centymetrów na udach i wchodzę w spodnie, które były moim wspomnieniem z czasu zanim zaszłam w ciażę. Uważam że warto wydać te pieniądze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość krotos
Przepraszam że wyraże dosadnie swoje zdanie na temat liposukcji , ultrashape i innych tego typu wynalazków. Zaznaczam , że nie jestem przeciwnikiem operacji plastycznych , sam planuje sobie zrobić to i owo np . nos. Ale operacje takie jak liposukcja są tylko objawem skrajnego lenistwa i zaniedbanania a nie wad wrodzonych lub wypadków. Bo jak mozna doprowadzić do sytuacji , żeby miec zwisający brzuchal ? Jak można być tak niepohamowanym w jedzeniu ? Jak mozna się w ogóle nie ruszać ? Nie chodzic na fitness, nie uprawiać sportu ? Wytłuamczcie mi to ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mmmikiiii
Ja również polecam. Ultrashape naprawdę działa. W zeszłym roku wiosną wykonywałam serię zabiegów Body Mix i byłam bardzo zadowolona z efektów. Cellulit zniknął. Teraz chciałam wykonać zabiegi przypominające aby podtrzymać efekt i poinformowano mnie o ULTRASHAPE. Postanowiłam połaczyć te zabiegi i skorzystałam z promocji na pakiet zabiegów (jestem w trakcie) ale widzę już efekty. Po jednym zabiegu Ultrashape straciłam ponad dwa cm w pasie i jestem szczesliwa. Spódnice zrobiły się luźne. Laser zmaga się teraz z moim cellulitem, co prawda mam go niewiele ale znam te zabiegi z zeszłego roku i wiem ze są SUPER. Łączą one w sobie laser, masaż pod ciśnieniem, fotostymulacje i chyba krioterapię) . Teraz dodałam jeszcze Ultrashape. Mieszanka wybuchowa:-)) . Jak na razie jestem optymistką, poza tym gabinet ten tj. Centrum Laseroterapii Elite w Warszawie specjalizuje się w zabiegach na ciało i mają bardzo duże w tym doświadczenie i duży wybór zabiegów. POLECAM

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Julka4
Dziewczyny ktore mialy przeprowdzony zabieg Ultrashape. Prosze was napiszcie cos wiecej. Interesuje mnie Elite w Wawie-czy te zabiegi Body Mix sa konieczne?Pytam bo jestem z Poludnia Polski i doejezdzanie kilka razy w tyg do stolicy to maly problem...Jesli trzeba to wiadomo...Napiszcie jaka czesc ciala odchudzalyscie, ile cm stracilyscie i jak dlugo czekalyscie na efekty. 1x wystarczyl? I tak szczerze-nalezalycie do raczej szczuplych z np.wystajacym brzuszkiem czy tu i owdzie przydaloby sie schudnac? Z gory dziekuje za odzew.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Julka4
mmmikii, blondyneczka ooo odezwijcie sie dziewczyny i pochwalcie sie rezultatami!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość noooooooooooo
Efekt zabiegu je przytłoczył!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zuz
Cześć, ja mogę się pochwalić rezultatami. Mam po 4 cm mniej w obwodzie na udach - zlikwidowałam bryczesy. Nie jestem z W-wy, więc skorzystałam tylko z 3 zabiegów urządzeniem VelaSmooth (poczytajcie o tym www.ksztaltosfera.pl). Efekt jest rewelacyjny - polecam (jak ktoś ma problem z czasem, to u nich można łatwo dopasować do siebie godziny).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mmmikiiii
Julko ja skorzystałam z pakietu, (jestem z Warszawy i dojazd kilka razy w tygodniu nie był dla mnie problemem). Powiedzieli mi że efekt końcowy nie jest uzależniony wyłącznie od tych dodatkowych zabiegów. Z tłuszczykiem ma się zmagać Ultrashape. Zabiegi laserem mają poprawić wyglad mojej skóry i przyspieszyć efekt zabiegu Ultrashape. Po nich tłuszczyk szybciej zostanie usuniety z okolicy poddanej zabiegowi. Oni mają też pakiet 3 x Ultrashape i 3 x laser tak wiec po zabiegu Ultrashape możesz wykonać zabieg laserem. Znam Body mix i wiem z własnego doswiadczenia ze działa. Ja straciłam zaraz po zabiegu Ultrashape 2 cm na brzuchu, efekt ma się pogłębiać wraz z upływem czasu i po każdym nastepnym zabiegu. Jak wcześniej pisałam spódnice zrobiły sie luźne i sama widzę że ten brzuch inaczej wygląda. Zabieg robiłam w Elie w Warszawie na ul.Pereca 2 (www.elite.waw.pl). Jak dla mnie to efekt jest SUPER . Ja jestem szczupła, problemem jest to że jak tyje to właśnie w okolicy brzucha. Jeżeli pozbędę się tego problemu a na to wygląda to jednocześnie pozbywam się mojego kompleksu oponki jaką nosiłam przez całe życie. Czy jeden zabieg wystarczy? Powiedzieli mi że już po jednym zabiegu jest efekt i ja go mam. Uwazam że warto wydać te pieniądze. Jak macie jeszcze jakies pytania to polecam się.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Julka4
Zuz, Mmmikiii dziekuje za odpowiedz. Z tego co rozumiem wam wystarczyl zabieg jednokrotny. Ja zastanawiam sie nad pakietem w Elite 3x Ultrashape +3x zabiegi wspomagajace. Skorzystalabym z pakietu z 10zabiegami wspomag, ale niestety do Wawy daleko a i czasem nie bardzo dysponuje. Czy myslicie ze 3 zabiegi laserem Body mix wogole cos dadza? A jesli chodzi o efekty to chcialabym sie dowiedziec czy stosowalyscie specjalana diete i czy cwiczylyscie? Ja tez jestem raczej szczupla ososba (53 kg i 162) ale moja wielka opona na brzuchu spedza mi sien z powiek...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość japka
Witam , prosze o pomoc jaki zabieg bedzie korzystny dla mnie mam nadwage i trzeci stopien celulitu ???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Julka4
podnosze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zuz
Julka, ja zdecydowałam się na serię 3xUltraShape i 3xVela. Na mnie zadziałało rewelacyjnie. Vela jest po to, aby wspomóc organizm w oczyszczeniu się z uwolnionego tłuszczu (likwiduje też cellulit - działa jak endermologia tyle, że bez bólu i "obrażeń pozabiegowych"). Nie stosowałam żadnej specjalnej diety, ale starałam się pochodzić na basen.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Julka4
Zuz widze, ze rzeczywiscie osiagnelas wspanialy rezultat-gratulacje! W wolnej chwili napisz jakie zmiany obserwujesz u siebie po czasie...Podobno po uplywie 1-2 miesiecy mozna zobaczyc koncowy efekt...Twoj przypadek pozwala sadzic,ze czasem nawet krotka i szybka seria 3 zabiegow wspomagajacych moze faktycznie dopomoc...Jak dawno sie poddalas zabiegom? Zamierzasz jeszcze cos w tym kierunku uczynic?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nik nik
Ja wykupilam serie zabiegów 3xUltrashape i 3x BodyMix w Elie przy ul. Pereca 2. U mnie jest efekt rewelacyjny. Jestem po 2 Ultrashape i 2 zabiegach laserem BodyMix. Straciłam po 4 cm w udach. Trzeci mam zrobić na okolicy brzucha. Podobno już nie potrzebuję kolejnego zabiegu na udach. Jak dla mnie efekt jest lepszy niż oczekiwałam. Zachęcam Jak masz duży cellulit to możesz wykonac zabiegi High-Care, które są podobno rewelacyjne w walce z cellulitem. Body mix poprawił wygląd mojej skóry i pozwolił na lepsze usunięcie uwolnionego tłuszczu z okolicy poddanej zabiegowi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Julka4
nik nik czy wykonywalas zabiegi Body Mix od razu po Ultrashape? Czy bylas na diecie lub zwiekszylas aktywnosc fizyczna? No i po jakim czasie osiagnelas tak fantastyczny wynik? Napisz cos wiecej. Ile czasu zajmuje wykonanie Ultrashape i Body mix? Czy zabiegi sa poprzedzone konsultacja lekarska?Jesli tak to na czym ona polegala?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Julka4
mmmikiii gdzie sie podziewasz? Juz chyba troche czasu minelo od Twoich zabiegow...napisz jak sie miewasz i jak efekty...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Julka4
Tak popularna oststnio w w miare szeroko dostepna w Polsce jest metoda Ultrasape a ciagle brak na ten temat wiadomosci plynacych od samych doswiadczonych osob ktore nie chca podzielic sie swoimi spostrzezeniami na Forum . Dziewczyny, pomozmy sobie nazwzajem, ja opisze wszystko dopiero kncem maja...a poki co ciekawosc zzera...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ciekaw
2 cm mniej za 2800 zl?To troche duzo kasy za taki efekt! Dziewczyny, czy mozna na brzuchu stracic wiecej? Jakie samopoczcucie po zabiegu? Mozna od razu normalnie funkcjonowac i isc np. na aerobic?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ile kosztuje taki pakiet?i czy w okolicach Wrocławia robią takie cudowne rzeczy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zuz
Ginagina - jak robiłam chwilę temu przegląd to nie było. Chyba nie warto, aby się na Tobie uczyli. Do W-wy da się bez problemu dojechać na sobotę, czy niedzielę nie tracąc tygdnia. W W-wie są 2 punkty z doświadczeniem. Jeden specjalizuje się w UltraShape a drugi ma szeroką ofertę kosmetyczną i Ultrashape.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×