Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość annnanana

usta powiekszyc

Polecane posty

Gość annnanana

czy macie sposoby na powiekszenie ust

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ZSMAJA
DZIEWCZYNO NIE RUB TEGO NA PEWNO MASZ SUPER USTA

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Co za wyczerpująca odpowiedz.... Wątek o tym juz jest......po co nastepny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Byle nie w MODEL - MED w Warszawie. Tam Ci tak powieksza, ze do konca zycia bedziesz chodzic w kwefie, jak muzulmanka. Jesli mi MODEL - MED nie zwroci forsy za spartaczona operacje brzucha (prof. JETHON przy wspolpracy ze Struzyna), to ja nie tylko postaram sie o odpowiednie odszkodowanie (przez sad) ale jeszcze i o to, by fotografie mego okaleczonego brzucha zobaczyla cala Polska. Trzymaj sie, jak widzisz, ja z kolei mam paszcze od ucha do ucha (i nie zmniejsze!!!)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość NETOŚWIROMANKA
Najlepiej poprzez drobne sztuczki8 kosmetyczne takie jak np. uzywanie jasnych lub rozswietlajacych odcieni szminek i błyszczyków. konturowka dobrana do koloru szminki itp.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość heheheh
niektorym proponuje powiekszyc sobie mozgi :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zwlaszcza naganiaczkom MODEL - MEDu, choc to sprawa beznadziejna.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość xin
Niestety w moim przypadku nie pomogały ajsne błyszczyki itp, dlatego zdecydowałam sie na powiększenie ust.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ala

Ja miałam bardzo małe usta i dlatego zdecydowałam sie na zabieg powiększenia ust. Wyszły super, ładnie wymodelowane i wygladaja bardzo naruralnie. Mogę polecic miejsce gdzie robiłam Galena w Bielsko Białej https://klinikagalena.pl/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Angelika

Miałam bardzo małe usta i dlatego zadecydowałam się na zabieg ich powiększenia. Zabieg robiłamw  klinice J&J Art Derma Clinic Rzeszów i bardzo jetsem zadowolona z efektów. Super mi to dziewczyny zrobiły, usta sa ładnie wymodelowane i wygladaja bardzo naturalnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wertonka

ja chciałąm sobie powiększyć trochę górną wargę dlatego zdecydowałam się na niewielką korektę ust, powiększyłam je w salonie magic visage na mokotowskiej 52, Estera super mi zrobiła te usta, najważniejsze że efekt wyszedł naturalnie bez żadnego dziubka 🙂

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Tajder

Moim sposobem jest wstrzyknięcie Restylane Kysse w gabinecie :) Usta wyglądają bardzo ponętnie, a jednocześnie naturalnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość seterka

najważniejsze to też wybrać bezpieczne miejsce na tego rodzaju zabiegu, ja w Magic Visage usta i wiedziałam, ze to bezpieczne i sprawdzone miejsce na tego rodzaju zabiegi. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Róża
Dnia 30.08.2019 o 21:30, Gość Tajder napisał:

Moim sposobem jest wstrzyknięcie Restylane Kysse w gabinecie 🙂 Usta wyglądają bardzo ponętnie, a jednocześnie naturalnie.

Też robię usta Restylane Kysse 🙂 Zawsze podczas zabiegu jest Custom Pack od nich, więc mam pewność, że zabieg jest w pełni sterylny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość TellRosie

Mam dokładnie tak samo jak Róża, z tym jeszcze, że ja mam wypełniane zmarszczki tym kwasem.Ostatnio z tego Custom Packu od Restylane dostałam czepek jak miałam wypełnianie na czole podczas zabiegu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mustka

ja wypełniałam usta kwasem hialuronowym, miałam wstrzykniety 1ml w salonie Magic Visage na Mokotowskiej 52 i efekt wyszedł super, bardzo naturalnie, bez efekty przerysowania. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×