Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

usuwanie blizn wokół otoczki piersi

Polecane posty

Gość gość

Czy ktos usuwal takie blizny? Jeśli tak to po jakim czasie od operacji? Jaki efekt? Jaka cena? I u kogo? Jestem po powiekszeniu i podniesieniu piersi. Otoczki były zmniejszane i blizny wokół otoczki mi przeszkadzają. Chcę się ich pozbyć. Czekam na informacje od osób które takie cos przechodzily

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A nie nosiłaś plastrów silikonowych na blizny? Ja noszę plastry już od 1 mc i widzę że jest lepiej, ale ja nosiłam od razu po operacji, na taką świeżą bliznę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie nosilam bo dr powiedział zeby nic z tym nie robic. Wiadomo są jasniejsze i widać ze były robione. Chcialam wjakis sposób pozbyc się ich lub makijaż permanentny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mysle, ze takie blizny da się usunąć przy pomocy lasera. Tylko musisz wybrac odpowiednie miejsce do przeprowadzenia takiego zabiegu, widze, ze w klinice do ktorej uczęszczam na troche lżejsze zabiegi maja tez to czego szukasz – www.centrumpodplatanem.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zjeżdżaj z tą reklamą. Zrób makijaż permanentny ale u dziewczyny co robi makijaż medyczny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie no ale czemu przecież laserowe usuwanie blizn jest teraz coraz modniejszą formą. Fakt, stosuje się najczęściej w tym wypadku makijaż permanentny ale musi być typowo specjalistka lub specjalista który się tym zajmuje bo byle jaka kosmetyczka tego nie zrobi dobrze :) Odnośnie laserowych metod tutaj poczytaj : http://www.beauty.com.pl/pl/usuwanie-blizn

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość trau
Laser na pewno Ci w tej sytuacji pomoże. Usuwałam blizny laserem ResurFX w Vici Clinic w Krakowie, bardzo dobre efekty, obecnie jestem po trzech zabiegach. Są one dość bolesne ale można znieczulić się maścią Emla. No i ból jest warty efektu :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×