Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Ona500

Usuwanie naczynek krwionośnych na twarzy!

Polecane posty

Powiedzcie mi czy wiecie coś na temat takich zabiegów? Wiem, że usuwa się to laserem, zostają po tym strupy, które po jakimś czasie odpadają. Wiecie może gdzie można taki zabieg przeprowadzić i ile on mniej więcej kosztuje?! Bardzo proszę o odpowiedź. ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość celniczkaxx
ja mam cos takiego na nosie, taki punkcik czerwopny przy dotknieciu blednieje a później znowu takie samo. ja słyszałam, że ok 100 kosztuje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
100zł? Tak mało? Tyle to ja bym kurcze od ręki za takie coś mogła dać, byle by się pozbyć tego dziadostwa z twarzy. Bo ja np. w lato wyglądam strasznie jak wychodzę na słońce, bo od razu mi pękają naczynka i jestem czerwona jak burak. Tak samo jak się zmęczę podczas ćwiczeń, albo jak jest ciepło w jakimś pomieszczeniu. Masakra. Często aż mi wstyd wychodzić z takim czymś. :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bolało
Robiłam na nogach laserem. Ludzie jak to bardzo boli. Myślałam ze zejde z tej leżanki bo już nie wyrabiałam. Tylko wstyd że nie daje rady tam mnie zatrzymał. Ja mam całe nogi w tych naczynkach ale teraz zrobie to zastrzykami. Nie ma mocnych żebym to zrobiła laserem. Nie wszystkie się zamkneły tam gdzie robiła. Niektóre tylko się zmniejszyły. Nogi miałam obolałe i przez kilka tygodni w tych miejscach siniaki. Zapłaciłam 300 zł. po znajomości a podobno jeden zabieg kosztuje od 500 do 700 zł. Najlepiej zadzwońcie i spytajcie wprost o cene w jakiś gabinetach. Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Stasianella
Ja juz nigdy nie chce laseru! Robilam tylko przy nosku, bo mialam tam widoczne naczynka..bolalo bardzo, lzy ciekly mi po policzkach, ale szlo przezyc. najgorsze, ze po zabiegu mialam WIELKIE strupy i tak chodzilam z nimi chyba z miesiac :( bo nie wolno drapac tego

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×