Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

SmakPrzygodyy

Usuwanie rozstępów laserem

Polecane posty

Witajcie, szukałam na necie ale nic takiego nie znalazłam, moje pytanie jest takie czy laserem można usunąć białe rozstępy ale całkowicie, czy ktoś coś takiego stosował ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja nie byłam przekonana co do tego zabiegu i nie byłam pewna czy jestem gotowa się na niego zdecydować. Udałam się na konsultacje do Kliniki Magnuccy i dopiero lekarz stamtąd mnie przekonał swoją osobą. Był bardzo profesjonalny, widać było, że doświadczony i postanowiłam mu zaufać. Po kilku sesjach rozstępy zniknęły, więc polecam. Moim zdaniem warto się na taki zabieg zdecydować.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dawno temu laser byl najskuteczniejszy w przypadku rozstępow, ale odkad wynaleziono rediofrekwencje mikroiglowa to nie ma skuteczniejszego zabiegu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Miałam okazję skorzystać z laserowego usuwania rozstępów. Miałam naprawdę okropne rozstępy na brzuchu po ciąży, co wpędzało mnie w niemałe kompleksy. Zdecydowałam się na zabiegi ponieważ czytałam, że są bardzo skuteczne. Faktycznie warto. Zdecydowałam się na salon w Warszawie http://lasercare.pl/pl/usuwanie-rozstepow-dla-kobiet.html

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mozna jak najbardziej. Metode i laser najlepiej dobierze Ci lekarz na konsultacjach. Ja bylam na takim zabiegu w https://bienkowscyclinic.pl/kategorie-zabiegow/hi-tech-najnowsze-technologie-medyczne/ i mozesz sobie zajrzec jak bardzo zroznicowane i specjalistyczne lasery tam maja :) Naprawde musisz uwazac, zeby znalezc cos porzadnego i nie dac sie nabrac..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Też chciałam usunąć je laserem, ale koleżanka poleciła mi olejek bio oil i póki co nim smaruje. No nie jest źle, bo skóra zaczęła się ujędrniać i rozstępy trochę zmniejszać, ale nie chcę zapeszać i jestem dobrej myśli.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×